Pcos anket hamile kalanlar

Pcoslu iken hangi yolla hamile kaldınız

• Ovülasyon testi

OY: 5 33,3%
  • Doktor kontrolü ile yumurta takibi

OY: 4 26,7%
  • İnositol artı ek takviyeler

OY: 2 13,3%
  • Egzersiz, beslenme düzeni

OY: 3 20,0%
  • Karışım kür vb

OY: 2 13,3%
  • Diğer

OY: 6 40,0%

• Ankete Katılan
    15
Bende pcos görünümü var yumurta çok ve çok olduğu için büyüyemiyor ama hormonlar falan normal, adetlerim kısmen düzenli. Klomen kullandım bat 1 marttı adet olmadım dün ve bugün yaptığım testler pozitif yarın kan vericem inşallah. Bir de duphaston kullanıyorum
Merhaba bende klomen kullandım günde 2 defa sağda ve solda 20 mm yumurta oluşmuş doktorum ilişkiye girmemi önerdi ve duphaston verdi reçeteye adet gecikmesinden 10 gün sonra başlayın yazmış. Siz duphastonu ne zaman kullanmaya başladınız, klomenden hemen sonra mı :KK43:

Merhaba bende klomen kullandım günde 2 defa sağda ve solda 20 mm yumurta oluşmuş doktorum ilişkiye girmemi önerdi ve duphaston verdi reçeteye adet gecikmesinden 10 gün sonra başlayın yazmış. Siz duphastonu ne zaman kullanmaya başladınız, klomenden hemen sonra mı :KK43:
İlişki için kaç gün önerdi

Dün gittim akşama ilişkiye gir 12sinde tekrar gel dedi ve progesteron için kan verdirdi. Birde duphaston vermiş sanırım adet olamazsam söktürsün diye
Tamam da hamilelik olursa neden adet olman için söktürücüyü şimdiden yazsın ki orayı anlamadım, o dönem gelir gecikme yaşarsın gebemiyim diye bakarsın değilsen o zaman söktürücü istersin?

Ben duphastona yumurtam çatladıktan sonra başladım canım

Tamam da hamilelik olursa neden adet olman için söktürücüyü şimdiden yazsın ki orayı anlamadım, o dönem gelir gecikme yaşarsın gebemiyim diye bakarsın değilsen o zaman söktürücü istersin?
Evet bende onu anlamadım ben hemen başlayacağım sanıyorum sevindim birde olası bir gebelikte bebeğin tutunması için destek sağlar diye. Bu portalda baktım çoğu kişi klomenden hemen sonra kullanmaya başlamış ve olumlu sonuç almış. Bana ise adet gecikmesinden 10 gün sonra başla yazmış bende kararsz kaldım hemen başlasam mı diye sonuçta olası bir gebeliği destekliyor gebelik olmaması durumunda ise regl olmanı sağlıyor. 🤦🏻‍♀️

Kızlar ya ovülasyon günümdeyim çatlama oldu olacak sanırım. Bi değişik kasıklarımsa ağrı, önce bi el ayak üşümesi oldu şimdi ateş basıyo gibi oluyor. Hani algıda seçicilik de olabilir ama eşim de fark etti ateşin var diye.sizde de benzer şeyler oldu mu hiç

Yaa bana adet geçtikten 10 gün sonra başla dedi yumurtamda sağ ve solda 20 mm oluşmuş oysaki. Bugün yarın çatlar muhtemel neden o kadar geç başlamamı söyledi bilmiyorum😕
Çok garip ilk böyle vereni görüyorum. Sorabiliyorsan tekrar sor canım ne alaka 10 gecikme. 10 gün gecikme değilde, sadece 10 kullanmanı söylemiş olmayasın sen yalnış anladım belki

Çok garip ilk böyle vereni görüyorum. Sorabiliyorsan tekrar sor canım ne alaka 10 gecikme. 10 gün gecikme değilde, sadece 10 kullanmanı söylemiş olmayasın sen yalnış anladım belki
Doktorum çok iyi fakat cins bir adam gerekli açıklamayı yapmıyor sekreter sana anlatacak diyor sekreterde sisteme ne yazmışsa onu söylüyor ve sistemde de adet gecikmesinden on gün sonra başlanacak yazıyor . Hatta sekreter bile doğru düzgün nasıl kullanacağımı anlatmadı eczaneden öğrendim bu şekilde🤦🏻‍♀️ ilk defa kullanacağım ve bilmiyorum nasıl kullanacağımıda bakıyorum klomen tedaviisi olan çoğu kişi yumurtlamadan hemen sonra kullanmaya başlıyor.
IMG_8046.jpeg

Kızlar ya ovülasyon günümdeyim çatlama oldu olacak sanırım. Bi değişik kasıklarımsa ağrı, önce bi el ayak üşümesi oldu şimdi ateş basıyo gibi oluyor. Hani algıda seçicilik de olabilir ama eşim de fark etti ateşin var diye.sizde de benzer şeyler oldu mu hiç
Evet caniko eşimde bana senin ateşin mi var benim ellerim felan mı soğuk yoksa diye ikilemde kalmıştı benimde yumurtlama zamanlarımdı🤣

Doktorum çok iyi fakat cins bir adam gerekli açıklamayı yapmıyor sekreter sana anlatacak diyor sekreterde sisteme ne yazmışsa onu söylüyor ve sistemde de adet gecikmesinden on gün sonra başlanacak yazıyor . Hatta sekreter bile doğru düzgün nasıl kullanacağımı anlatmadı eczaneden öğrendim bu şekilde🤦🏻‍♀️ ilk defa kullanacağım ve bilmiyorum nasıl kullanacağımıda bakıyorum klomen tedaviisi olan çoğu kişi yumurtlamadan hemen sonra kullanmaya başlıyor. Eki Görüntüle 3397536
Ya bence o yazıyı yalnışlıkla koymuşlar çünkü sebepsiz adet gecikmesinde de kullanılıyor bu ilaç. Bence yalnışlık var

Anladım canım germany yazıyor üstünde testin bende almanyadasın sandım ilk defa gördüm bu testi sonuç ne oldu acaba inş pozitif 🥰🙏🏼
O testlerden sonra kan verdim 2.49 çıktı. Bu değerin ertesi günü adet olmayınca tekrar test yaptım yine pozitif. Ne yapacağımı şaşırdım 🤷🏻‍♀️

X