PCOS olup hayıt tohumu kullananlar bi bakabilir miii

nesrinaslan3535

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2023
3
0
29
Merhaba, aranızda yeniyim. Çikolata kisti olup hayıt tohumu kullanan var mı? Reglim bittikten sonra kullanmaya başladım bugün 5. günüm. Kasıklarımda hafif ağrılar var. Daha öncesinde böyle ağrılarımda yoktu. Ve bu tohumu kullanıp hamile kalan var mı? Tecrübelerinizi benimle paylaşırsanız çok mutluı olurum. Morale ihtiyacım var

Merhaba, çikolata kistim yok polikistik over sendromum var. 4 sene önce kullanmıştım lh hormonum çok yüksekti kullandıktan sonra epey düştüğünü gördüm ama çok düzenli kullanmadim gebelik oluşmadı

Merhaba, aranızda yeniyim. Çikolata kisti olup hayıt tohumu kullanan var mı? Reglim bittikten sonra kullanmaya başladım bugün 5. günüm. Kasıklarımda hafif ağrılar var. Daha öncesinde böyle ağrılarımda yoktu. Ve bu tohumu kullanıp hamile kalan var mı? Tecrübelerinizi benimle paylaşırsanız çok mutluı olurum. Morale ihtiyacım var
Bende mart ayında kullandım gebelik oluşmadı 😔

Arkadaşlar hayıt macunu kullanıp kanaması artan oldumu. Adetim çok yoğun ve diğer adetime kadar kan lekesi geldi arada kahve çamur gibi. Ağrımda oldu tabi

Arkadaşlar hayıt macunu kullanıp kanaması artan oldumu. Adetim çok yoğun ve diğer adetime kadar kan lekesi geldi arada kahve çamur gibi. Ağrımda oldu tabi
Yumurtlama zamanı yumurta çatlayınca böyle olur bazılarında. Test yapmadan çatlamayı biliyorsunuz ne güzel işte. Yumurta atılırken ağrı ateş yapar.

X