Pcos olup şifalı bitkilerle hamile kalanlar

cigdem32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2009
654
6
41
KIZLAR MERHABA ŞİFALI BİTKİLERLE VEYA YAKI VEYA HERHANGİBİ BİRŞEYLE HAMİLE KALAN VARSA NE OLUR BİZİMLEDE PAYLAŞIN :lepi:

niye bana bakan yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sesimi duyunkaydirigubbakcemile

canım buradaki arkadaşların hepsi hemen hemen bitkisel şeyler deniyorlar
başlıklarda biraz gezin istersen herkes değişik şeyler deniyor ve sonuç alan arkadaşlarımızda var
bak pko lu isen sana tavsiyem soğan kürü yap ilk olarak
çünkü bu kür senin yumurtalıklarındaki kistleri temizliyor biliyorsun ki bu hastalığın açılımı polikist over buda yumurtaların üzerindeki küçük kistler demek
soğan kürü başlığını bir oku derim sana
sonrada incir kürünü yap
soğanı ben yaptım inciride yaptım incirin cidden faydasını gördüm
sanki klomen kullanmış gibi yumurtalarımı çalıştırdı
sanada tavsiye ederim ama önce kararını ver pko lu isen
1 soğan kürü
2 incir kürü :)

bende pcoydum hic adet olamiyordum yumurtalarim buyumuyordu ilk once adetimi duzene sokacak seyleri aradim hahyit tohumu adacayi ne bulursam sadece bazi donemler adetttimi getirebildim hamile kalamadim sonra hamile kalmadan sanirim 2 yada 3 ay once bir yerden duydum ilk once ari sutu poleni birde kudret nari diyolar ingiliazcesi propolis ondan yapil,mis kapsulu kullandim sonra yurtdisida duydugum bitkisel kapsulleri kullandim simdi hamileyim Allah a sukur basta en basinda Allah isterse oluyor ben buna inaniyorum 3 sene olm adi simdi bakiyorumki olmamasi hayirlihymis olsaydi daha kotu olucaktim Allah ima bin sukur

X