Pcos yardim

Pcosdestek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
6
0
24
Iyi gunler 2 hafta once pcos teshisi konuldu ve doktorum kadin dogum ilaci yazdi fakat nasıl kullanmam gerektigiyle ilgili bilgi vermedi. Prospektüste okudugum kadariyla reglin ilk gunu kullanmam gerekiyormus ben zaten regli olamiyorum 3 hafta once doktor ilac yazmisti test icin tarlusal ile regli oldum bu ay da regli olur muyum yoksa yeniden doktora gitmem gerekli mi bilgisi olanlar var mi ?

Merhaba, aynı sorun bende de var. Bana yasmin tablet verdi doktorum ve prospektuse göre adetin 2. Günü kullanacam ama eczacıya sorduğumda adetin 3-5 günleri arasında başlayabilirsin dedi. Sen kullanmaya baslamadiysan ilacı adet gününde alacaksın ama hangi ilacı kullandığına göre değişiyor onu bir eczacıya danış istersen ilacı bitirdikten sonra 1 hafta içinde adet oluyorsun

Merhaba, aynı sorun bende de var. Bana yasmin tablet verdi doktorum ve prospektuse göre adetin 2. Günü kullanacam ama eczacıya sorduğumda adetin 3-5 günleri arasında başlayabilirsin dedi. Sen kullanmaya baslamadiysan ilacı adet gününde alacaksın ama hangi ilacı kullandığına göre değişiyor onu bir eczacıya danış istersen ilacı bitirdikten sonra 1 hafta içinde adet oluyorsun

Oncelikle tesekkur ederim gecen ay tahlil icin ilac yardimiyla regli olmustum bu ay da regli olur muyum peki sen oldun mu yoksa bu ay da mi ilacla regli oldun

X