Pcoslu hanımlar hastalık hakkında konuşalım

Nereden sipariş verdiniz poleni?

Bende kendiliginden hamile kaldim ama bos gebelik oldu gecen hafta kurtaj oldum. Bidaha yine bole kolay hamile kalabilcekmiyim merk icindeyim

doktorunuzun adı nedir

Pcosla düşüğün bağlantısı var mı iki düşük yaptım test yaptırdık bi şey çıkmadı bende de pcos var

Pcosla düşüğün bağlantısı var mı iki düşük yaptım test yaptırdık bi şey çıkmadı bende de pcos var
Kendiliğinden mi hamile kaldinuz pcosla düşüğün bı bağlantısı yok diye biliyorum ama pcoslarda kimyasal gebeliğin çok olduğunu okumustum

Kendiliğinden mi hamile kaldinuz pcosla düşüğün bı bağlantısı yok diye biliyorum ama pcoslarda kimyasal gebeliğin çok olduğunu okumustum
Evet istediğim ilk ay oldu ikiside ama düşük oldu bu ay korunmayı bırakcam korkuyorum bi şey çıkmadı testlerde yine düşük olursa diye pcosla bağlantısı var mı aceba doktora sordum yok dedi burda bi kaç konuda var diyorlar kafam karışık

Öncelikle çok geçmiş olsun heralde bı bağlantısı yok doktorunuz yok dediyse inşallah tekrardan sağlıklı bir gebelik geçirirsiniz pco baslangicimi var sizde ne duzeyde

Öncelikle çok geçmiş olsun heralde bı bağlantısı yok doktorunuz yok dediyse inşallah tekrardan sağlıklı bir gebelik geçirirsiniz pco baslangicimi var sizde ne duzeyde
4-5 senedir var adetlerim gecikse bile 5-6 gün en fazla gecikir kilom çok yok normal tiroid felanda yok hormonlarda normal çıkıyor

4-5 senedir var adetlerim gecikse bile 5-6 gün en fazla gecikir kilom çok yok normal tiroid felanda yok hormonlarda normal çıkıyor
Anladım benimde hormonlara bakılacak diğer ay inşallah normal çıkar adette 1 buçuk veya 2 ayda oluyorum ilaç icmezsem kilom var benkm troide de baktiracagim.varmi yokmu bilmiyorum ama kesin insülin direnci var

Anladım benimde hormonlara bakılacak diğer ay inşallah normal çıkar adette 1 buçuk veya 2 ayda oluyorum ilaç icmezsem kilom var benkm troide de baktiracagim.varmi yokmu bilmiyorum ama kesin insülin direnci var
Kafaya takmayınca olur kilo ver ekmeği kes düzeliyo zaten

İnat edince oluyo bitek dahada çok vermem gerek benim boy 164 boyumun altında kiloda olmam gerek pco için oda baya zaman emek istiyo inşallah bikmadan veririm
Benimde boyumla eşit 155 biraz altına düşmek istiyorum üç beş kilo verip yapamadım bi türlü siz nasıl yapıyorsunuz diyeti

Benimde boyumla eşit 155 biraz altına düşmek istiyorum üç beş kilo verip yapamadım bi türlü siz nasıl yapıyorsunuz diyeti
Diyetisyen kontrolünde yoksa evde yok veremiyorum birde Herbalife shake ve çayını kullanıyorum yeni basladim önceden 3 ay kullandığımda 12 kilo vermiştim inşallah bu seferde verdirir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…