PCOSLU OLARAK HAMİLELİK BELİRTİLERİM - predıctor ile 5 gün kala pozitif

Amin canım,

pcos ta düzenli ilişki önemli bir detay,
çünkü hesaplayamıyorsun, kaçarsa kaçıyor :)

bu kadar uzun süredir adet sorunu yaşarken ve 5 cm kist ile ben hamile kaldıysam herkes kalabilir
fazla düşünmeden keyfine bak bi bakmışsın bebeğin geliyo:)
İnşallah 🥺 çok takıntı etmemek için doğrusu ilişki düzenimiz yok 😑 3,2 yöntemini denediniz mi 🙁

Merhaba öncelikle hayırlı olsun inşallah kucağına almayı nasip etsin rabbm😍 bende pkosluyum bir tane evladım var allaha şükür neyse bu ay korunmadık adet bittiğinden itibaren benım sol kasık ağrısı çekilir gibi lavaboda daha çok hissediyorum akıntı beyaz şeffafımsı bel ağrısı en çokda göğüs ucu acısı ve etrafı belirtiler bunlar bide ara ara miğde bulantısı bu arada adetime 1 hafta falan var ☺️
Merhaba siz hamile miydiniz bunu yazdığınızda sonra sonuç ne oldu merak ediyorum aynı durumdayım hatta daha fazla belirttim var ve spiralle hamile kaldım sanıyorum erken test yaptım hayalet çizgi çıkmıştı. Geç döllenme oldu galiba zaten ilk çocuğum da öyleydi 2 gün sonra kan vericem

Merhaba siz hamile miydiniz bunu yazdığınızda sonra sonuç ne oldu merak ediyorum aynı durumdayım hatta daha fazla belirttim var ve spiralle hamile kaldım sanıyorum erken test yaptım hayalet çizgi çıkmıştı. Geç döllenme oldu galiba zaten ilk çocuğum da öyleydi 2 gün sonra kan vericem
Bilmiyorum adetimin gecıkmesi 2. Ayı bulucak ilk adet gecıkmesinde 21 ekimdeydi ben 1 hafta sonra test yaptım negatif heralde olcam dedim hala olmadım son zamanlarda hiç bu kadar geceıkmedim kasıklarım ve belim ağrıyo belki adet görmeden hamile kalmışımdır bu ayda gelmezse test yapıcam artık var mı yok mu diye uzun zamandır boyle 2. Aya kadar adetim gecıkmemıstı inşallah sizden güzel haber alırız😌

Bilmiyorum adetimin gecıkmesi 2. Ayı bulucak ilk adet gecıkmesinde 21 ekimdeydi ben 1 hafta sonra test yaptım negatif heralde olcam dedim hala olmadım son zamanlarda hiç bu kadar geceıkmedim kasıklarım ve belim ağrıyo belki adet görmeden hamile kalmışımdır bu ayda gelmezse test yapıcam artık var mı yok mu diye uzun zamandır boyle 2. Aya kadar adetim gecıkmemıstı inşallah sizden güzel haber alırız😌
Anladım teşekkür ederim 🌹 aslında planlamiyorduk ama Allahimm nasip ederse çok sevinirim, Allah hepimize sağlıklı bebisler versin

Selam kızlar
Nerdeyse 1 senedir 40 günden erken adet olmuyodum, çoğu ay da yumurtlamıyodum,
sonra 15 gün bir çay karışımı kullandım ve yumurtlamışım, o da döllenmiş,
ben bu kadar erken kasık ağrısı çekmezdim diye şüphelenip ilişkiden 9 gün sonra yani adete 5 gün kala test yaptım ve pozitifi gördüm :)Belirtilerim: Döllenmeden 4 gün sonra göğüs şişliği hafif karın ağrısı
Bu hala devam ediyo döllenme sonrası 10. günümdeyim, ve bu duruma şimdi bel sızısı ve karın şişliği eklendi. Şu an resmen 6 aylık gibi şiş. Bir de birkaç kez arabada hafif mide karışması hissettim ama o sıcaktan mı hamilelikten mi bilemiyorum
Yerleşme kanaması henüz yaşamadım, bir önceki hamileliğimde olmuştu, belki adeti bir iki gün geçinde bunda da olur.
Mutluyum sevinçliyim, Allah inşallah tamamına erdirsin hayırlısıyla benim ve tüm anne adaylarının hamileliğini :)
Eki Görüntüle 3100979
canım hayırlı olsun, ne çayı bu nerden aldın?

Amin canım,

pcos ta düzenli ilişki önemli bir detay,
çünkü hesaplayamıyorsun, kaçarsa kaçıyor :)

bu kadar uzun süredir adet sorunu yaşarken ve 5 cm kist ile ben hamile kaldıysam herkes kalabilir
fazla düşünmeden keyfine bak bi bakmışsın bebeğin geliyo:)
maalesef canım ovulasyn testi yaptım bu ay,adete 3 ğün kala yumurtladım:)

Merak ettim iyice senden çok ben bekliyorum sabırsızlıkla😂
Ahaha ben de benden haber bekliyorum 😄 hamileyim hissediyorum. İlk hamilelik olsa tamam çok kaptırdım bana öyle geliyor dicem de ilk hamileligimde de böyle hissetmiştim hatta o kadar ki hamileyim gözüyle uyanıyorum yemek yiyorum yavaş ev işi yapıyorum kızımı esime baktiriyorum 😄eşim 2 gündür uşağım oldu resmen. Ama şaka Bi yana valla yordu beni ya bu süreç 😪 keşke sabırsız olmasam Bi hafta sonra yapsam ama ikizler burcuyum yapım böyle 😂

Ahaha ben de benden haber bekliyorum 😄 hamileyim hissediyorum. İlk hamilelik olsa tamam çok kaptırdım bana öyle geliyor dicem de ilk hamileligimde de böyle hissetmiştim hatta o kadar ki hamileyim gözüyle uyanıyorum yemek yiyorum yavaş ev işi yapıyorum kızımı esime baktiriyorum 😄eşim 2 gündür uşağım oldu resmen. Ama şaka Bi yana valla yordu beni ya bu süreç 😪 keşke sabırsız olmasam Bi hafta sonra yapsam ama ikizler burcuyum yapım böyle 😂
Senınde varmıs bi tane benımde var oğlum 3 yasına giricek rabbim onlara can sağlığı versin valla ne güzel eşin uşağın olmus maşallah benımkı tam tersi normaldede ilgili baba ama ikinciyi istemiyo cunku oğlanla baya ilgileniyo sımdı ıkıncı olursa diyo kafayı yeriz hiç istemiyo benım zorumla korunmuyoz ama inşallah olmaz diyo okadar istemiyo benım kocam gezmeyi sevıyo sımdı diyo ikinci olursa gezemicez gezsekde rahat edemiycez arkadasların bebekleri oluyo bak diyom kız bebek ne kadar tatlı kucagına bile almıyo okadar istemiyo yani ikinciyi😂😂

Senınde varmıs bi tane benımde var oğlum 3 yasına giricek rabbim onlara can sağlığı versin valla ne güzel eşin uşağın olmus maşallah benımkı tam tersi normaldede ilgili baba ama ikinciyi istemiyo cunku oğlanla baya ilgileniyo sımdı ıkıncı olursa diyo kafayı yeriz hiç istemiyo benım zorumla korunmuyoz ama inşallah olmaz diyo okadar istemiyo benım kocam gezmeyi sevıyo sımdı diyo ikinci olursa gezemicez gezsekde rahat edemiycez arkadasların bebekleri oluyo bak diyom kız bebek ne kadar tatlı kucagına bile almıyo okadar istemiyo yani ikinciyi😂😂
Ahaha aslında tam tersi olmuş ben esin gibi düşünüyordum benim eşim de senin gibi. Ben tamam evlat duygusunu tattık şimdi çocuğunuzla şehir sehir gezelim diyorum 😂 ona kalsa 3 4 tane çocuğumuz olsun evde oynaya oynaya büyüsün 😂 ( sanki hiç zorluğu yok büyümenin dogurmanin) hep güzel yönlerini anlatıp gaz veriyo bana..2 sene sonra planlıyorum aslında Ama istemiyor da değilim inşallah pozitif olur yaa 😍 Allah bağışlasın sağol güzel dileklerin için

Ahaha aslında tam tersi olmuş ben esin gibi düşünüyordum benim eşim de senin gibi. Ben tamam evlat duygusunu tattık şimdi çocuğunuzla şehir sehir gezelim diyorum 😂 ona kalsa 3 4 tane çocuğumuz olsun evde oynaya oynaya büyüsün 😂 ( sanki hiç zorluğu yok büyümenin dogurmanin) hep güzel yönlerini anlatıp gaz veriyo bana..2 sene sonra planlıyorum aslında Ama istemiyor da değilim inşallah pozitif olur yaa 😍 Allah bağışlasın sağol güzel dileklerin için
Valla Allah herkesin gönlüne göre versin hayırlı vakitte sağlıklı olsun senden haber bekliyorum sabırsızlıkla😍❤️

canım hayırlı olsun, ne çayı bu nerden aldın?
awecemre den aldım canım
sitelerinden aslan pençesi civan perçemi alıp karıştırıp içebilirsin bir de ayrıca vitex macunları var ben bu üçünü kullandım
tavsiye ettiklerim de 1 ay gibi bi sürede yumurtlama düzeni sağladı

Valla Allah herkesin gönlüne göre versin hayırlı vakitte sağlıklı olsun senden haber bekliyorum sabırsızlıkla😍❤️
Veee ikinci kez hamileyimm kızlar :)) yine hislerimde yanılmadım daha çok ama çok küçük sabah test yaptım çok çok silik çizgi çıktı miniğim yeni tutunmuş Allahını izniyle kucağıma alırım inşallah sağlıkla. Allahimm isteyen bekleyen hasretini çeken herkese nasip etsin her anımda ettiğim duamdasiniz. Sizden de dua bekliyorum inşallah sorunsuz sağlıkla dünyaya gelir

X