Sivilceli Ciltler peeling yüzde sivilce yapar mı?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
sivilceli yüze peling yapmak yerine kil maskesini öneririm dermokil bu konuda başarılı. peeling deriyi soyduğu için akneyi daha çok tahriş ediyo ve iz kalması olası. ama kil maskesini deneyebilirsin

canım benim söylediğim enzim peeling sivilceli ciltler için krem gibi hiç bişe yapmadan ciltte çalışıyor cilde hiç zararı yok ben kendim bakımda sivilceli ciltlerde kullanıyorum aksine cil yumuşacık ve sakinleşmiş oluyor peelingin sivilceyi detavi edici özelliği var anti bacterial bi peeling bu dediğim ciltteki ölü deriyi alıyor sizin maskeyi peelingin arkasındanda kullanırsa cilt daha güzel olur.

peeling ğrençç 3ay yaptım haftada 1 şeftali özlüü ama hata bnedede ar sivilce çıkan yüzümde geçer tıkanıkları diye hala devam etim.
oada diger tarflarad sıçradıı kesinlikle yapmayın kızzlar..

Kızlar benim bu konuda acil yardıma ihtiyacım var
İki hafta sonra evleniyorum inşallah...

gelin makyajım için kuaföre prova yaptırmaya gittik kuaför cildin güzel ama makyajı kusuyor peeling ve cilt bakımı yapmalıyız diye tutturdu ..bense böyle şeylerden korkuyorum ki korkmakta da haklı olduğumu görüyorum aileden herkes zorlayıp duruyor suratında makyaj durmaz diyorlar...bir kere yaptırınca cildim farklı bi reaksiyon gösteriri ve yine ister diye de korkyuorum napiyim ben :gitme:

X