Perde konusunda yardıma ihtiyacım var

Konus dinliyorum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2018
1.983
4.063
28
Merhabalar,

Ben fon perde konusunda yardım rica ediyorum.
Tül perde kullanmayacağım yalnızca fon olacak bende.
Koltuklarım kumaş deri karışımı.
Saten fon düşündüm fakat çok kırışır mı v.s emin olamadım.
Sizce kumaşı ne seçmeliyim?

Benim perdeler bu şekilde

Eklentiler

• BE0AB537-EBAE-4CF6-B894-F91726B0E4CC.jpeg
    BE0AB537-EBAE-4CF6-B894-F91726B0E4CC.jpeg
    71,4 KB · Görüntüleme: 227
Saten muhtemelen yıkanınca ütü isteyecektir, perde ütülemek çok keyifli bir iş değil, yerinizde olsam koltukların kumaş olan kısımlarındaki dokuya en yakın kumaşı seçerim ve ütü istemeyen bir şey olmasına özen gösteririm

😬 jaluzi bu ben yakıştıramadım üstüne fonu. Ki saten hic olmaz zaten. Fonlar genelde döşemelik kumaslardan olur. Siz illa istiyorsanız jakarsız en mat olanlardan seçmelisiniz.
Bazı camlar jaluzi bazıları değil. Mesela bu büyük camım ama herşeyi değiştiriyorum o yüzden rengi uymuyor bana🤦‍♀️

Eklentiler

• 524EB104-3D01-462A-8189-D3422FD3F987.jpeg
    524EB104-3D01-462A-8189-D3422FD3F987.jpeg
    146,3 KB · Görüntüleme: 176
Bazı camlar jaluzi bazıları değil. Mesela bu büyük camım ama herşeyi değiştiriyorum o yüzden rengi uymuyor bana🤦‍♀️
Anladım şimdi sadece gece perde lazım. Çok çok çeşitler var bu konuda da kumaşı görüo karar verin. Şunu sorabilirsiniz alacağınız yere perdeye pileler dikilsin sonra rustiğe geçecek kısım dikişi yapılsa nasıl olur? Bu şekilde bana mevcut perdeniz çok kaba geldi kendi büzgüsüyle.

Anladım şimdi sadece gece perde lazım. Çok çok çeşitler var bu konuda da kumaşı görüo karar verin. Şunu sorabilirsiniz alacağınız yere perdeye pileler dikilsin sonra rustiğe geçecek kısım dikişi yapılsa nasıl olur? Bu şekilde bana mevcut perdeniz çok kaba geldi kendi büzgüsüyle.
İşte aslında kalın bi kumaş keten deniyor sanırım.
Birazda o sebeple kaba oldu.
Ben en çok halkalar oluyor o demirlere geçirmek için kolaylık için Yani bu kes Halkalı yaptırsam diye düşündüm nasıl olur acaba

İşte aslında kalın bi kumaş keten deniyor sanırım.
Birazda o sebeple kaba oldu.
Ben en çok halkalar oluyor o demirlere geçirmek için kolaylık için Yani bu kes Halkalı yaptırsam diye düşündüm nasıl olur acaba
Çok pratik olur genelde de öyle kullanılir zaten ben siz sevmiyosunuz diye dedm bu şekilde kullanım pek gormedim çünkü

X