Saç Kesim Şekilleri permaLı saçlar ? brezilya fönü ? yaptıranlar yardım ??

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
sırf düğün için istiyorsan yapmana gerekte yok zaten :KK1: seni arkadaş olarak ekliyorum benim düğün fotoğraflarıma bak albümümden orada permalı değildi saçlarım , postiş ve yün kullanarak saçlarımı o hale getirdiler :KK9:
iki düğünüm oldu benim ordaki giresundaki halim istanbuldaki halimden resim yok sanırım yinede bakarım eklerim yarın onada bakarsın farkı görürsün zaten :))
Kuaför önemli yani gelin başı için saçın kısada olsa güzel birşey ortaya çıkartabiliyorlar :KK1:

sırf düğün için istiyorsan yapmana gerekte yok zaten :KK1: Seni arkadaş olarak ekliyorum benim düğün fotoğraflarıma bak albümümden orada permalı değildi saçlarım , postiş ve yün kullanarak saçlarımı o hale getirdiler :KK9:
Iki düğünüm oldu benim ordaki giresundaki halim istanbuldaki halimden resim yok sanırım yinede bakarım eklerim yarın onada bakarsın farkı görürsün zaten :))
kuaför önemli yani gelin başı için saçın kısada olsa güzel birşey ortaya çıkartabiliyorlar :KK1:

tmm cnm :) bakıyım.. Yok sadcee düğün için düğüne her şkilde yaparlar saçıda:) düğünden sonraki 1 sene için:) balayı mesela banyo yap çık rahatça:) ilk 2 3 ay öyle sürekli duş alıcaksın felan malum:KK1::KK1::26:

yani o tarafı da öyle tabi :KK1: ama permadan memnun kalanlardan biriyim inşallah sende sonunda kendin için en iyi olana karar verirsin :KK9:

yani o tarafı da öyle tabi :KK1: Ama permadan memnun kalanlardan biriyim inşallah sende sonunda kendin için en iyi olana karar verirsin :KK9:

ay i nşllaaahh cnm:KK1: SAÇLARIN TOPLU BURDA? :) ANLAYAMADIM BEN:))) PERMA DURUMUNU... ÇOK GÜZEL OLMUSSUSUN AMAA :) MAŞLALAH

Son düzenleme:
Perma ile brezilya fönü 2 ayrı uç, biri kıvırcık yapıyor diğeri düzleştiriyor:44:

Perma ilaçlarının geliştiği doğru. Ama saçların çok ince ve yıpranmışsa, riski göze almalısın. Ve çok çok iyi bir yerde yaptırmalısın.

Brezilya fönünü bakım için düşünüyorsan, formaldehitsiz keratin alıp uygulayabilirsin.

hiç bulaşma bence düğünden önce saçlar elinde kalır bir de sonra, hem ince ve azmış saçların. düğünde biraz çıtçıtla topuz falan yaparlar

ben saçımı açtırdım biraz yıprandı sonra tekrar koyuya boyadım pişman oldum ve tekrar rengini açmam gerekiyordu kaç gün araştırdım oryel olmasın diye , ve boya silici kullanan kuaför buldum hiç yıpranmadan kurtuldum siyahtan , bir daha koyu saça ve kimyasal işlemlere tövbeeee :KK53:

Kızlar merhaba :) bu konuyla ilgili kk'ya baktım ama genelde 2009 2010 yorumları var ve pekte anlatılmamıŞ bazı şeyler:)
haziranda düğünüm Var Ve ben oldum olası kıvırcık saçı severim zaten ufacık bişeyim onunla iyice bıdık bişe oluyorum:)))) ama maşa felan artık tutmuyor pek ... saçlarım çook ince yani şöyleki yandan at kuyruğu yapınca diğer yarısı arkadamı diyenler oluyor okadar az :)))))))))) ve 2 günde 1 kesin yıkanması lazım yağlanıyor. ayrıca hafifte yanıklar var uç kısımlarda... saçlarım belime yakın sayılır....
sorum şu ki perma risklimi ? kesinlikle yanar mı ? saçlarımı kestirmeden bunu yaptırmam mümkün mü ? nekadar süre kalıcılığı oluyor ? fiyatları nekadarda baslıyor ? bakımı kolay mı zor mu ?
sonracımaaa dökülme yapıyormu? artık ilaçları çok ilerledi eskisi gibi dökülme yanma olmuyor diyenler var bu doğrumu....
birde bunun yanı sıra brezilya fönü varmış oda 6 ay felan gidiomuş.... sonuçta buda ilaçla yapılıyor ama bakım sağlıyor ve saçı onarıyor diyorlar ? bunun hakkında ne düşünüosnuz
ankarada bildiğiniz iyi bi kuaför varmı:)

Perma saça zarar veriyordu, veriyor ve verecek :KK14: Ayrıca brezilya fönü saçı kıvırcık değil dümdüz yapıyor. :KK34:

Merhaba oncelikle hemen kendi tecrubelerimi anlatayim. Belime kadar upuzun ve duz saclarimi bi degisiklik yapayim ugruna katli kestirip perma yaptirdim. Sonuc tam bir rezalet. Benim saclarim ince telliydi, permadan sonra rengi acilip telleri kalinlasti ve uclari kuruluktan koptu. Berbat rezil igrenc bisi cikti ortaya. Goruntusude bi o kadar kotu oyle masali gibi birsey bekliyorsaniz yaniliyorsunuz. Benimki sozde su dalgasiydi. Yoluk yoluk, barbie bebek saci gibi oldu. 5 ay katlanabildim ve cumartesi gunu gidip brezilya fonu yaptirdim. Benim birdaha asla uzerine para verseler yaptirmam. Nacizane tavsiyemdir sakin yaptirmayin. Yemin ederim cok pisman olursunuz...

Merhaba oncelikle hemen kendi tecrubelerimi anlatayim. Belime kadar upuzun ve duz saclarimi bi degisiklik yapayim ugruna katli kestirip perma yaptirdim. Sonuc tam bir rezalet. Benim saclarim ince telliydi, permadan sonra rengi acilip telleri kalinlasti ve uclari kuruluktan koptu. Berbat rezil igrenc bisi cikti ortaya. Goruntusude bi o kadar kotu oyle masali gibi birsey bekliyorsaniz yaniliyorsunuz. Benimki sozde su dalgasiydi. Yoluk yoluk, barbie bebek saci gibi oldu. 5 ay katlanabildim ve cumartesi gunu gidip brezilya fonu yaptirdim. Benim birdaha asla uzerine para verseler yaptirmam. Nacizane tavsiyemdir sakin yaptirmayin. Yemin ederim cok pisman olursunuz...

yok canm vazgeçtim zaten olumsuz tepki olumlu tepkiden daha ağır basıyor:) peki brezilya fönü bakım yapıo diyorlar doğrumu? onunla ilgide bilgilerini paylaşırmısın

merhabalar;bundan 2 yıl önce bağdat cad.ilker yavrutürk te kalıcı fön yaptırmıştım.saçım kıvırcık,cansız ve mat bir görünümdeydi;uygulamadan çok memnun kaldım.şu an tekrar randevu aldım ve önümüzdeki hafta işlemi tekrar yaptıracağım. bence işlemi yapanların işinin ehli ve konusunda uzmanlaşması çok önemli bir etken.(tabii verdikleri şampuan,krem vs gibi işlemleri de yerine getirmekle birlikte kullanım süresi bir hayli uzuyor) son olarakta uygulamayı ve ilker yavrutürk kuaförü tavsiye ederim...syg..

Bende yaptırmak istemiştim ama permanın daha kalın dalgalısını istemiştim ismi su an aklıma gelmedi :) Benim saçlarımda dümdüz ve maşa falan hiçbi şey tutmuyo ve dökülüyor da saçlarım. Bi kuaföre sormuştum yaptırsam nasıl olur saçlarımı kötü etkiler mi diye kadın boş ver yaptırma demişti. Permanın saça verdiği zararlar geçmiyor falan demişti :KK43: Bayaa üzülmüştüm çünkü kıvırcık saçları o kadar çok seviyorum ki anlatamam. Kuaförün bu lafından sonra vazgeçmiştim.

yok canm vazgeçtim zaten olumsuz tepki olumlu tepkiden daha ağır basıyor:) peki brezilya fönü bakım yapıo diyorlar doğrumu? onunla ilgide bilgilerini paylaşırmısın

Foruma girmeyeli uzun zaman oldu kusura bakma canım yeni gördüm mesajını. Hemen Brezilya fönü hakkındaki tecrübelerimide paylaşayım. Ben Ankara Emek de B&V Kuaför diye bir kuaför salonunda yaptırdım. İnternetten öyle çok araştırdımki, sözde iyiyidi öyle söylemişlerdi. Zaten Brezilya fönünün nasıl uygulandığına dair bi dolu yazı okumuşsundur. Aynı süreçlerden bende geçtim 3 gün yıkamadım falan. Keratin yüklediler evet ilk günler kırıkların gitmiş gibi görünüyor ama sonuç hiçte öyle değil. Benim permalarımı biraz daha açıp iyice rezil etti. Bu bi yana düz saçlarıda öyle kuaförden çıkmış gibi dümdüz yapmıyor ne yazık ki. Nacizane tavsiyem hiç uğraşma :)) bırak en güzel hali doğal hali walla bak :KK66:

Perma konusunda fikrim yok,fakat brezilya fönünü 6 ayda bir yaptırırım.
Brezilya fönü orialle yanmış,deforme olmuş saçları epeyce toparlıyor ,fakat düzleştiriyor.
Brezilya fönüyle saçlarınızı malesef kıvırcık yaptıramazsınız.
Nerede kuaförünüz acaba ?e
Her 5 ay da bir düzenli brezilya fonu yaptırıyorum saçlarıma çok iyi geliyor .seçim sizin
Siz nerede ne kadar a yaptırıyorsunuz
merhabalar;bundan 2 yıl önce bağdat cad.ilker yavrutürk te kalıcı fön yaptırmıştım.saçım kıvırcık,cansız ve mat bir görünümdeydi;uygulamadan çok memnun kaldım.şu an tekrar randevu aldım ve önümüzdeki hafta işlemi tekrar yaptıracağım. bence işlemi yapanların işinin ehli ve konusunda uzmanlaşması çok önemli bir etken.(tabii verdikleri şampuan,krem vs gibi işlemleri de yerine getirmekle birlikte kullanım süresi bir hayli uzuyor) son olarakta uygulamayı ve ilker yavrutürk kuaförü tavsiye ederim...syg..

Iller beyın fıyatları genelde pahalı olur ne kadara yapmıştır

X