Peruk bankası için destek

Merhaba annem de bir dönem kemoterapi gördüğü için bu süreci bilirim.
Peruk dışında çıt çıt saçlar var elimde acaba onlar peruğa dönüştürülebilir mi?

Bu süreci en iyi bilenlerdenim , kardeşim kanser :KK43: ameliyat oldu kemoterapi sürecinde saçlarını makinayla ben kazıdım :KK43: hatta destek olmak için bende kesicektim istemedi yapma dedi :KK43: peruk alıyım dedim istemedi kardeşim kapanmayı tercih etti .. Allah ım tüm hastalara şifa versin böylesine hassas ve çok önemli konuda duyarsız olamayız asla olmaz demeyin bir ultrason çekimi kadar zamanda hayatınız alt üst olabiliyo :KK43: arkadaşlar tahmin ettiğinizden çok daha zor bi durum her süreci :KK43: :KK43:
Rabbim şifa versin inşallah. Biz de bu süreci geçirdik. Ne bu haberi öğrenmek ne de ameliyat en zoru kemoterapi süreci. Hasta yakınlarına da çok zor. Kaç defa o hastane köşelerinde annemi öyle acı çekiyo gördükçe ne kadar çaresiziz Rabbim diye hıçkıra hıçkıra ağladığımı bilirim. Kardeşinizin hep yanında olun ama asla üzüntünüzü belli etmeyin. İyi beslenmesine, sağlıklı beslenmesine dikkat edin. Allahın izniyle çok şükür bu kötü günler de geçiyor. Sizin için de geçecek inşallah

Merhaba annem de bir dönem kemoterapi gördüğü için bu süreci bilirim.
Peruk dışında çıt çıt saçlar var elimde acaba onlar peruğa dönüştürülebilir mi?
Şuan peruk dışında birşey kabul edemiyorlar.Annenizede çok geçmiş olsun.Sadece sizde veya tanıdıklarınızda peruk varsa kargolayabilirsiniz ya da maddi imkanınız varsa uygun bir perukta bağışlayabilirsiniz Çok teşekkür ederim iyi geceler

Şuan peruk dışında birşey kabul edemiyorlar.Annenizede çok geçmiş olsun.Sadece sizde veya tanıdıklarınızda peruk varsa kargolayabilirsiniz ya da maddi imkanınız varsa uygun bir perukta bağışlayabilirsiniz Çok teşekkür ederim iyi geceler
Okey ne yapabileceğime bakacağım. Ben de tesekkür ederim. İyi geceler

Rabbim şifa versin inşallah. Biz de bu süreci geçirdik. Ne bu haberi öğrenmek ne de ameliyat en zoru kemoterapi süreci. Hasta yakınlarına da çok zor. Kaç defa o hastane köşelerinde annemi öyle acı çekiyo gördükçe ne kadar çaresiziz Rabbim diye hıçkıra hıçkıra ağladığımı bilirim. Kardeşinizin hep yanında olun ama asla üzüntünüzü belli etmeyin. İyi beslenmesine, sağlıklı beslenmesine dikkat edin. Allahın izniyle çok şükür bu kötü günler de geçiyor. Sizin için de geçecek inşallah
Aminnnnn inşAllah canım çokk teşekkür ederiz ❤️ Rabbim sizlerede tekrarını yaşatmasın En çok eğlenip güldüğü yer benim yanım ☺️ Zaten en büyük destek moral Çokkk sevgiler annenizede slmlar

Arkadaşlar bugün konuya hiç ilgi yok galiba insanlar çok duyarsız olmuş ne yapacağımı şaşırdım
Duyarsiz degiliz kizim 3 yasinda saclarini hic kesmedim,sirf peruk bankasina bagis icin ama yurt disindayim.turkiyeye geldigimizde ancak bagis olabilir oda uzun zaman alir ,

Duyarsiz degiliz kizim 3 yasinda saclarini hic kesmedim,sirf peruk bankasina bagis icin ama yurt disindayim.turkiyeye geldigimizde ancak bagis olabilir oda uzun zaman alir ,
Yanlış anlaşıldıysam çok özür dilerim.Zaten saç bağışını öğrenviler kabul edemiyor Şuan sadece haxır perukları kabul ediyorlar Eğer imkanınız varsa ve destek olup bir hastanın yüzünü güldürmek isterseniz internet üzerinden alıp üniversitenin vereceğimiz adresine kargolayabilirsiniz lütfen bu iyiliği yapalım inanın ben tüm gruplarda paylaşıyorum sözler alıyorum sonuç yok buda beni çok üzüyor bende ileri evre onkoloji hastasıyım ve bu durumları yaşadığım için başkalarının yaşamasını istemem lütfen 100 tl lik bir peruk kimsenin bütçesini sarsmaz tabii içinden geliyorsa iyi akşamlar diliyorum

Çok değerli bir proje. Sosyal medya mecralarında periyodik olarak paylaşacağım. Mutlaka sonuç alırız.

Çok değerli bir proje. Sosyal medya mecralarında periyodik olarak paylaşacağım. Mutlaka sonuç alırız.
Donanım haberde 3 gün boyunca en çok tıklanan oldu ve 40 nin kişi tarafından okundu ama sonuç koca bir sıfır yeni yıla kadar uğraşacağım olmassa bırakıcam çünkü projenin sahibi gençlerinde ders çalışması gerek ve çok dıyarsız bir toplum olduk sanırım çünkü perukları topladıktan sonrada iş nitmiyor düzenlenmesi sterilazyon yapılması vb bir sürü aşama lütfen duyuralım yakın çevrenizden maddi durumu iyi olanlardan internet üzerinden uygun bir tane alıp göndermeleri yönünde teşvikte bulunalımLütfen arkadaşlar

Donanım haberde 3 gün boyunca en çok tıklanan oldu ve 40 nin kişi tarafından okundu ama sonuç koca bir sıfır yeni yıla kadar uğraşacağım olmassa bırakıcam çünkü projenin sahibi gençlerinde ders çalışması gerek ve çok dıyarsız bir toplum olduk sanırım çünkü perukları topladıktan sonrada iş nitmiyor düzenlenmesi sterilazyon yapılması vb bir sürü aşama lütfen duyuralım yakın çevrenizden maddi durumu iyi olanlardan internet üzerinden uygun bir tane alıp göndermeleri yönünde teşvikte bulunalımLütfen arkadaşlar
Ayrıca ben bu konuyu ilk açtığımda sinem89 sanırım hemen aldı ve gönderdi Allah ondan binkere razı olsun lütfen hastalarımıza destek olalım

X