Peruk bankası için destek

Donanım haberde 3 gün boyunca en çok tıklanan oldu ve 40 nin kişi tarafından okundu ama sonuç koca bir sıfır yeni yıla kadar uğraşacağım olmassa bırakıcam çünkü projenin sahibi gençlerinde ders çalışması gerek ve çok dıyarsız bir toplum olduk sanırım çünkü perukları topladıktan sonrada iş nitmiyor düzenlenmesi sterilazyon yapılması vb bir sürü aşama lütfen duyuralım yakın çevrenizden maddi durumu iyi olanlardan internet üzerinden uygun bir tane alıp göndermeleri yönünde teşvikte bulunalımLütfen arkadaşlar
Sonuç alana kadar paylaşalım her beraber. Koskoca twitter linkedin facebook...Eninde sonunda doğru insanlara ulaştırırız.

Eki Görüntüle 2213805 Eki Görüntüle 2213806 Merhaba Arkadaşlar
Sizlerle bir durumu paylaşmak istiyorum.Umarım duyarlı arkadaşlara ulaşabilirim.
Kocaeli tıp fakültesinde okuyan kızım ve bir grup arkadaşının başlatmış oldukları (TODUP )toplumsal duyarlılık projesine eğitmenleri ve üniversitenin onayı ile başladılar.Öğrencilerin hedefi Kocaeli üniversitesi onkoloji hastanesinde tedavi gören ve görecek hastalara moral ve destek olmak istiyorlar.Bunun için hastane bünyesinde (PERUK BANKASI) açmak istiyorlar.Projeyi hayata geçirmek için peruklara ihtiyaçları var sizin veya çevrenizdeki insanların elinde kullanılmış veya kullanılmamış peruk olan varsa lütfen bizimle iletişime gecmenizi istiyoruz.Telefon ve mail bilgisi afişte bulunmaktadır.Eminim bu hastalığı yaşamış veya cevresinde yaşayan insanlar projenin önemini çok iyi anlayacaktır.Lütfen konuya duyarlı olalım ve öğrencilere destek olalım.iletişim 0546 221 2782. 0507 841 74 42-0537 493 35 99 lütfen destek olun hersey üniversite onaylı
Destek bekliyorum

çocuklarımdan biri hastalandığı için cuma izin günü çocuklara baktım pazartesi de diğeri hastalandı yine yollayamadım inşallah bi hastalık olmazsa yollayacağım canım.Kuysura bakmayın lütfen elimde olmayan sebeplerden ötürü böyle oldu

çocuklarımdan biri hastalandığı için cuma izin günü çocuklara baktım pazartesi de diğeri hastalandı yine yollayamadım inşallah bi hastalık olmazsa yollayacağım canım.Kuysura bakmayın lütfen elimde olmayan sebeplerden ötürü böyle oldu
Öncelikle çocuklarınıza çok geçmiş olsun lütfen en kusa zamanda gönderirmisiniz hastane açılmak üzere ve elimizde fazla peruk yok lütfen

Başlığı görünce ilk aklımda canlanan saç bağışı gibi oldu, benim saçlarım uzun yarısını kestirip gönderme olmaz mı acaba? Peruk yapımı aşaması nasıl olur ki Allah tüm hastalara şifa versin.

Başlığı görünce ilk aklımda canlanan saç bağışı gibi oldu, benim saçlarım uzun yarısını kestirip gönderme olmaz mı acaba? Peruk yapımı aşaması nasıl olur ki Allah tüm hastalara şifa versin.
Merhaba öğrenciler ileride saçtan oeruk yapma aşamaları için görüşme aşamasındalar fakat suan saç kabul edemiyorlar sadece sizin gibi ilgili ve duyarli kişilerden peruk bağışı bekliyorlar bu msj okuyan herkes için gecerli sentetik yıkanabilir orta sınıf bir perukta alıp ünv bağışlayabilirsiniz lütfen hastalara ümit olalım sevgilerimle

Elimde petun değil ama citcitlarim var. Nasıl yapabiliriz
Merhaba cıt cıt hastalar kullanamaz tahmin ediyorsunuzdur imkanınız varsa internet üzerinden bütcenşze uygun peruk alıp hastalar için bağışlayabilirsiniz yada etrafınızda varsa sorabilirsiniz yoksada canınız sağolsun yinede çok teşekkür ederin sevgiler

Merhaba cıt cıt hastalar kullanamaz tahmin ediyorsunuzdur imkanınız varsa internet üzerinden bütcenşze uygun peruk alıp hastalar için bağışlayabilirsiniz yada etrafınızda varsa sorabilirsiniz yoksada canınız sağolsun yinede çok teşekkür ederin sevgiler
Teşekkür ederim kullanamaz biliyorum belki değiş tokuş yapabilirmiyiz birileriyle diye düşündüm ama. Ben gerekeni yapmaya calisacagim teşekkürler iyi kalbiniz icin

X