Popüler Konu PGT Yöntemi ile Başarılı Gebelik Elde Eden Var mı?

canım üzülme kısmet değilmiş falan demicem çünkü biliyorum üzülüyosun haklı olarak. diyebileceğim tek şey Allah sabrını versin.
Allah razı olsun canım inş...ama kendimi iki günde toparladım sanki..ya da bugün işyerinde olduğumdan ağlamaya zamanım olmadı:) şimdi bi çocuk göreyim ya da reklamda bi bebek ya da dizide bi anne..işte ozaman koparım herhalde yine başlarım ağlamaya:'(

Allah razı olsun canım inş...ama kendimi iki günde toparladım sanki..ya da bugün işyerinde olduğumdan ağlamaya zamanım olmadı:) şimdi bi çocuk göreyim ya da reklamda bi bebek ya da dizide bi anne..işte ozaman koparım herhalde yine başlarım ağlamaya:'(
sorma bende öyleyim özellikle bu aralar yakın çevremde çok doğum oldu hem seviniyorum hemde çok üzülüyorum. eğer bebeğim durdaydı kızlar ben bugun doğum yapacaktım ve bambaşka bir telaş içinde olacaktım ama kısmet olmadı. tamda aksi gibi bugun bir akdaşım doğum yaptı ağlamaktan içim çıktı

haber geldi canım 1 tane çıktı sağlıklı toplam 2 tane oldu napsam bilmiyorum iki mi koyduruyum bir mi:KK51:
aaaaaaaaaaa çok sevindim ya hadi gözün aydın. ay canım ben olsam iki tane koydururdum birinden biri tutar diye ama geçen gün burada tek tek koyunca sanş daha yüksek demişti sanırım panikli. benimde kafam karıştı bence iyice araştır ve birde doktoruna danış

Teşekkür ederim kislar bu son adetim olur inşallah aralikta yolcuyum istanbula
bende tek düşünüyorum biri tutmazsa dr bi çözüm bulur belki rahime bakar hayirlisi olsun

Zeynepçim gözünüz Aydın canım bakalım sizin Dr ne diyecek bize Dr teklif bile etmedi tek mi çiftçi koyalım diye ben sorunca söyledi tek tutunmsı daha yüksek diye bilmiyorum ki inanıyoruz elimiz mahkum ...ama eşimle ikimizin gönlüde hep tekten yanaydı tek olsun sağlıklı olsun inşaallah..

Cvsnin riski var mi canim?Ultrasonda belli olur ins.Benim ki yedinci ayda falan belirti gösterebilirmis.O yüzden hersekilde ben cvs yaptiracam galiba.
amin canım. evet 11. haftada cvs yaparız dedi doktor ama eğer hamile kalırsam risklibir durum ultrasonda görülmediği sürece cvs düşünmüyorum . çünkü eğer bebek sağlıklı ise birşey olur diye korkuyorum. eğer risklibirsey görülürse amniyosentez yaptırırım.

Selam arkadaslar ben aranıza yeni katıldım öncelikle Allah hepimizin yardimcisi olsun bende pgt yöntemi ile gebelik deneyeceğim genetik geçişli bir hastalığım olduğu için. Benim merak ettiğim sadece bu amaçla tüp bebek yaptırmak zorunda kalırsak hep uzun protokol mu izleniyor yani o ilaçları kullanmak zorunda miyiz.o_O

Selam kızlar, nasılsınız? Panikli Can'ım valla korkağım:KK17: Olcakla ölceğe çare yok ama huy işte :KK45: bile bile lades değil aslında kızlar. Biraz hayat şartlarıylada ilgili tercihler. Benim tüp bebek yapmam için baya Zaman geçmesi gerekiyor maddi ve manevi olarak. Bu süre içinde korunmuyorum. Hoş olmuyorda aylardır zaten.
Allah ne yazdıysa görücez inşallah hayırlı bir şekilde olur .:emir_bebek:

Selam arkadaslar ben aranıza yeni katıldım öncelikle Allah hepimizin yardimcisi olsun bende pgt yöntemi ile gebelik deneyeceğim genetik geçişli bir hastalığım olduğu için. Benim merak ettiğim sadece bu amaçla tüp bebek yaptırmak zorunda kalırsak hep uzun protokol mu izleniyor yani o ilaçları kullanmak zorunda miyiz.o_O

Canım hoşgeldin aramıza. Anin diyorum duana. Neler yaşadın Nasıl buraya düştün anlatmak ister misin? :KK19:

Zeynepçim gözünüz Aydın canım bakalım sizin Dr ne diyecek bize Dr teklif bile etmedi tek mi çiftçi koyalım diye ben sorunca söyledi tek tutunmsı daha yüksek diye bilmiyorum ki inanıyoruz elimiz mahkum ...ama eşimle ikimizin gönlüde hep tekten yanaydı tek olsun sağlıklı olsun inşaallah..
Tesekkur ederim canim bende tek istiyorum

Cvsnin riski var mi canim?Ultrasonda belli olur ins.Benim ki yedinci ayda falan belirti gösterebilirmis.O yüzden hersekilde ben cvs yaptiracam galiba.
Var tabi canım bebek ölümüne yada dusuge neden oluyor. Bizimki 18 haftalikken ultrasonda çıktı iyi bir doktor 16. Hafta da falan da anlayabilirmis. Senin ki çok ileri ki aylarda beli okuyor o zaman canım ya

Canım hoşgeldin aramıza. Anin diyorum duana. Neler yaşadın Nasıl buraya düştün anlatmak ister misin? :KK19:
Teşekkür ederim hoşbulduk ben daha yolun başındayim sanırım :110:bir ay önce kalbi durduğu için bebeğimi kaybettim aldırmak zorunda kaldım.suan pgd düşünüyoruz ama beni bekleyen süreçten korkuyorum açıkçası tüp bebek ilaçlar Rabbim yardım etsin hepimize

Teşekkür ederim hoşbulduk ben daha yolun başındayim sanırım :110:bir ay önce kalbi durduğu için bebeğimi kaybettim aldırmak zorunda kaldım.suan pgd düşünüyoruz ama beni bekleyen süreçten korkuyorum açıkçası tüp bebek ilaçlar Rabbim yardım etsin hepimize
Bu is sabir isi canim insallah cok ugrasmazsin

Var tabi canım bebek ölümüne yada dusuge neden oluyor. Bizimki 18 haftalikken ultrasonda çıktı iyi bir doktor 16. Hafta da falan da anlayabilirmis. Senin ki çok ileri ki aylarda beli okuyor o zaman canım ya

Benim kromozom anomalisi olmasına rağmen 21. Hafta detaylı ultrasona kadar anlamadılar. O yüzden sorun görünmesede 11. Haftada cvs yaptırırım. Sonrada harmony test varmış 16. Haftada anne kanını alıyorlar onu yaptırmayı planlıyorum.

Geçmiş olsun canım, be kadarlıktı bebeğin? Genetik test filan yaptırdınız mı? Önce bi sebebini araştırıp sonra pgt denemeni öneririm. Sonuçta tüp bebekte ciddi hormon alınıyor oda sağlıklı değil maalesef.

Geçmiş olsun canım, be kadarlıktı bebeğin? Genetik test filan yaptırdınız mı? Önce bi sebebini araştırıp sonra pgt denemeni öneririm. Sonuçta tüp bebekte ciddi hormon alınıyor oda sağlıklı değil maalesef.
İlk gebelik ve ilk düşük olduğu için ısrar etmemize rağmen genetik test yapilmadi bebeğime daha 10 haftalikti.canım zaten suan benden gecmesi muhtemel bi tek grn hastaligi icin genetik tanilama bekliyorum onda sonuca ulaştığımiz zaman pgd yapılacak.acaba bu mini tüp bebek yöntemi ile daha az ilaç kullanarak pgd de başarılı olan arkadaşlar var mıdır ki:110: yeni olduğum için senin durumunu tam olarak bilmiyorum ama inşaallah hersey gönlünce olur bebisine kavusursun:emir_bebek:

X