Piercing, Hızma pierciing

elakayax1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2015
9
0
25
Piercing yaptiran varmi dudagina? Ben eczaneden piercing ignesi alip kendim deldim hic aci hissetmedim sisme falan da olmadi ama piercing takilarini nerde bulabilirim? Fiyati ne kadardir ?

Son düzenleme:
hangi sehirde yasiyosunuz? bazi gumusculerde olur pirecing' ya da tattoocularin oldugu pasajlarda cok olur. kendiniz yapimissiniz oyle bisey kalitesiz bisey almayinda sagliginizla oynamayin bari.

Dudağını kendin deldinn bravo :KK57: ben kendime iğne yapabiliyorum ama senin ki fazla cesarete giriyor :) Takıcılarda oluyor ama dikkat edin mikrop kapmaması için dudak sonuçta.Gümüş takmaya özen gösterin bence.

Dudağını kendin deldinn bravo :KK57: ben kendime iğne yapabiliyorum ama senin ki fazla cesarete giriyor :) Takıcılarda oluyor ama dikkat edin mikrop kapmaması için dudak sonuçta.Gümüş takmaya özen gösterin bence.
Kupe konusunda da ozellikle gumus takanlar var ama benim oyle bi takintim yok gumus olmasa da mikrop kapmiyo hatta piercing yaptiranlarin bazilarinda sislik bile oluyormus bende hic olmadi.ama yinede gumus almayi dusunuyorum

Kupe konusunda da ozellikle gumus takanlar var ama benim oyle bi takintim yok gumus olmasa da mikrop kapmiyo hatta piercing yaptiranlarin bazilarinda sislik bile oluyormus bende hic olmadi.ama yinede gumus almayi dusunuyorum
Evet canım ne olur ne olmaz dikkat et :)

Nasil deldin yaa. Ben dayanamazdim asla.
Takicilarin cogunda var diye biliyorum.
Ama tabi nasl bi sey istedgine bagli.

Bence Gümüş alamamalısın Çelik ya da titanyum tercih etmelisin benimde göbeğimde var titanyum ya da Çelik kullanıyorum gümüşü bana önermediler

Güvenilir bir yerden almalısın çeliği iteliyorlar sonra vücudun alerji gösterebilir. benimde dudağımda vardı ama iş hayatına girince çıkartmıştım.Şimdi izi kaldı hiç bir zaman kapanmıyor.Yaptıracaklar ona göre yaptırsın.

X