Piercing, Hızma Piercing kullanan var mi ?

Yaaa cikarmak istemiyorum :KK43: bir kere daha boyle sizlama zonklama olmustu. Ama bu sefer iltihapta oldu. Korktum biraz ilk defa iltihaplanmaayi yasayinca panik yaptım. Krem suruyorum piercingide kaydira kaydira kremliyorum. Takili olarak iyilesirmi illa cikartmam mi gerek ?

Benim dudagimin ici boyle kocaman beyaz su toplamis gibi sismisti. Sizin de oyle ve iltihapli gibi mi? Piercing takiliyken gecirmeye cok ugrastim hep batikonladim, piercinglerimi toplarimi ayri ayri sterilize ettim, tuzlu suyla denedim bana misin demedi. Ben de cok asiri seviyordum piercingimi resmen insanla butunlesiyor cikarmak istemiyor :/ Eczaneye sordum neyle gecirebilirim diye adam direk dedi asla gecmez takiliyken. Cikar kapansin delik tuzlu suyla steril tut kansere kadar gider dedi. Kanser falan diyince uc bucuk attim direk cikardim valla 10 dakika icinde sagliktan degerli degil ya. Bence siz bi cikarin kendi kendine kurusun orasi mikrop kapmasin daha fazla

Benimde kıkırdağım delik bi ay oldu.Çıkartıp takarken zorladığın için oldu kremi sür oynatmamaya çalış.Bende küpe değiştirirken olmuştu antibiyotikli krem sürdüm arkası uzun gümüş küpe taktım bi gün sonra şişlik inmişti.

Benim dudagimin ici boyle kocaman beyaz su toplamis gibi sismisti. Sizin de oyle ve iltihapli gibi mi? Piercing takiliyken gecirmeye cok ugrastim hep batikonladim, piercinglerimi toplarimi ayri ayri sterilize ettim, tuzlu suyla denedim bana misin demedi. Ben de cok asiri seviyordum piercingimi resmen insanla butunlesiyor cikarmak istemiyor :/ Eczaneye sordum neyle gecirebilirim diye adam direk dedi asla gecmez takiliyken. Cikar kapansin delik tuzlu suyla steril tut kansere kadar gider dedi. Kanser falan diyince uc bucuk attim direk cikardim valla 10 dakika icinde sagliktan degerli degil ya. Bence siz bi cikarin kendi kendine kurusun orasi mikrop kapmasin daha fazla
Ay deme ! Tövbe yarabbim. Benimkinde azcikin bir sisme var. Hani sivilcen siser irinli olur ya oyle. Iltihapli yani belli. Arkadasimda piercing kullanıyor da cikarmana gerek yok bol bol antibiyotikli krem sür dedi. Ama ben yarin eczaneye gidip gostericem. Batikonuda alip temizlerim cikaririm yani en kotu napayim. Cokta seviyorum ya uf. :KK43: yeni piercing aldım o mu kotu etti napti of

Benimde kıkırdağım delik bi ay oldu.Çıkartıp takarken zorladığın için oldu kremi sür oynatmamaya çalış.Bende küpe değiştirirken olmuştu antibiyotikli krem sürdüm arkası uzun gümüş küpe taktım bi gün sonra şişlik inmişti.
Sanki hic inmeyecek gibi ya. Bir kez daha boyle olmustu gecmisti ama bu sefer ki biraz agir geciyor

Ay deme ! Tövbe yarabbim. Benimkinde azcikin bir sisme var. Hani sivilcen siser irinli olur ya oyle. Iltihapli yani belli. Arkadasimda piercing kullanıyor da cikarmana gerek yok bol bol antibiyotikli krem sür dedi. Ama ben yarin eczaneye gidip gostericem. Batikonuda alip temizlerim cikaririm yani en kotu napayim. Cokta seviyorum ya uf. :KK43: yeni piercing aldım o mu kotu etti napti of

Ya bende cok seviyordum :KK43: ama piercingden kaynakli degildir bence. Ben hep ayni uzunlukta ayni genislikte piercingler alirdim ama olacagi varmis diyorum suan :/

Eklentiler

• Screenshot_2017-03-13-22-09-27.png
    Screenshot_2017-03-13-22-09-27.png
    123,9 KB · Görüntüleme: 82
  • Screenshot_2017-03-13-22-07-48.png
    Screenshot_2017-03-13-22-07-48.png
    102 KB · Görüntüleme: 74
Ya bende cok seviyordum :KK43: ama piercingden kaynakli degildir bence. Ben hep ayni uzunlukta ayni genislikte piercingler alirdim ama olacagi varmis diyorum suan :/
Benimde dudagimda ayni yerde vardi boyle olmustu. Cikarip atmistim en son sinirlenmistim. Bence ten yapisiyla da alakasi var. Arkadasimin 99 yerinde piercing var hicbir sorunu olmadi.

10 senedir göbeğimde piercing var , her takıp cıkardıgımda sonuc felaket oluyor sanırım bunyem sureklı reddedıyor :

Ben piercing kullanmayanı tanımıyorum küpede piercing değil mi?
Daha bebekken bu işkenceyi kız bebeklerine yaşatmıyormuz
Bence bebeklerine bu işkenceyi yaşatanlar hakkında yasal işlem uygulanmalı
Konu sahibi konuyla pek alakalı olmasamda (kusura bakma) benim için bir sorundur bu senin sayende dile getirdim
Yok piercing küpe değil. Tabancayla delinen bir sey değil yani ama yinede kupeye benziyor.

Çıkar iyilesene kadar takma. Devamlı ağrı oluyorsa böyle yanlış yerden delinmiştir. Igneylemi deldiler en güzel yöntem o.
Bu ikinci 1 sene olacak. Ama bugun baya toparladi bolge. Evet igneyle delim yapıldı. Ben cok tak cikar yaptim bu ara bide yeni piercing aldim ondanda olmus olabilir. Bi de pazar sinav vardi cikardim 2 saatte tikanmis. Zorladim biraz durum boyle oldu

şuan hamilesiniz ya piercing durumu nasıl ? Et kopuyormuş aşınıp karın şişince. Yoksa bu bir efsane mi :110:
Hamıle degılım canım ama daha once oglumu dogururken piercingimi cıkarmıstım hıc kapanma fılanda olmadı

X