piknik ve annemin tavri

kurabiyeler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2013
730
99
Merhaba aksam aksam canim sıkıldı erkek arkadasimin dershanesinin piknigi var haftaya arkadaslarinizla sevgililerinizle gelebilirsiniz demisler . Annem erkek arkadasimi taniyor yuz yuze de telde de gorustu daha once neyse ben istesem anneme bizim dershanenin falan derdim giderdim ama yalan soylemeyeyim dedim anlattim boyke boyle diye hayir dedi ustelik arabayla falan degil dershane servis kaldiracak kaza olurmus bilmem ne . Erkek arkadasimin bi arkadasi da gelecek esiyle o cocugun annesi anneannemi taniyormus ona soylermis ne alaka allah askina. Agladim bende cok illa yalan mi soylemem lazim dedim ne varki bunda izin istedim sadece yok :-(

annelerin vardir bir bildigi canim.
Anne rizasi olmayan seyden hayir gelmez zaten.
Bundan 10 sene once Tr ye izne gelmistik izmir e. Orada kuzenler dedi fuar acildi bugun gidelim diye. annem izin vermedi . kactik gittik .
bacagimi kesti orada oyuncak ..
ondan belli annemin rizasini almadan bisey yapmam hala.

annelerin vardir bir bildigi canim.
Anne rizasi olmayan seyden hayir gelmez zaten.
Bundan 10 sene once Tr ye izne gelmistik izmir e. Orada kuzenler dedi fuar acildi bugun gidelim diye. annem izin vermedi . kactik gittik .
bacagimi kesti orada oyuncak ..
ondan belli annemin rizasini almadan bisey yapmam hala.
Ablacim rizasi olmayacak birsey yok ki bana sacma sapan sebepler soyluyor ve erkek arkadasimi da cok seviyor ve ona da güveniyor istesem cok rahat yalan soylerdim ama dedim annem o benim bilsin hep ornek gosterir bana baskalarini bak onun gibi yalan soyleme falan gibisinden yalan soylesem daha iyi bu durumda

X