Pilates üyeleri

Benim de bel fıtığım var mat pilatese yazıldım. Hoca özel olarak çalıştırıyor, bel fıtığım olduğunu da söyledim. Bana çok faydası oldu. Pilates sayesinde bel ağrılarım azaldı. Reformer pilatesi tavsiye ederim, fıtıklar için daha etkili.

Ben pilates eğitmeniyim. Hoca eşliğinde yaptığınız zaman kesinlikle faydasını görürsünüz. Eğitmeniniz size postür analizi yaptıktan sonra ona göre bi program çizerse ağrılarınızda azalma görürsünüz. Ve postürünüz de yavaş yavaş düzelmeye başlar. :)

Ben pilates eğitmeniyim. Hoca eşliğinde yaptığınız zaman kesinlikle faydasını görürsünüz. Eğitmeniniz size postür analizi yaptıktan sonra ona göre bi program çizerse ağrılarınızda azalma görürsünüz. Ve postürünüz de yavaş yavaş düzelmeye başlar. :)
Selam hocam reformer a başladım bugun 6.dersime gittim hafta da 3 defa şeklinde ama hala ben çok zorlanıyorum özellikle karın egzersizlerinde 10 u geçemiyorum hoca da 20 diyor zorlamıyormuşum kendimi ve gitgide azaltıyor muşum bugun biraz gözüm karardı.Nasıl normal dersime geçebilirim ben ya. Yapamayınca utanıyorum. Çok zor reformer ya.

Merhaba,ben de 2 aydır mat pilates yapıyorum haftada üç gün.Sıkılaştığımı hissediyorum ancak bacak kaslarım hala çok zayıf,çok titriyor büyük ve küçük topla çalıştırdığında hoca.Bu normal mi?İlerledikçe güçlenir mi?Sırt kaslarım karın baya güçlendi sırttan kalkabiliyorum ancak bacaklar inanılmaz zayıf hala:KK43: önerileriniz var mıdır?

X