pilates

Yoasobi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2022
5
1
22
ben burada sadece pilates yapanların cevaplamasını rica edeceğim çünkü diğer insanlar bilmeden yorum yapıyor ben 20 yaşındayım pilates ile boyu uzayan bazı yabancı ünlüler ve insanlar gördüm ( ve bu kişiler benden büyük veya benle yaşıt kişiler) lütfen pilates yapıp ta boyu uzayan varsa yazabilir mi ne kadar sürede boyu uzamış ve ne sıklıkla pilates yapmış yazabilir mi ben 2 haftadır haftada 2 gün olmak üzere pilates salonunda pilates yapmaya başladım boyumun uzamasını istiyorum ama ben boyumun uzaması için haftada kaç gün pilates yapmalıyım ve ne kadar süre pilates yapmalıyım bilmiyorum eğer pilates yapıp deneyimleyen ve boyu uzayan varsa yazabilir mi burada pilates boy uzatmaz diyenler cevap yazmasın ben onun tartışmasına girmek istemiyorum sadece pilates yapanlar cevap yazsın lütfen

Son düzenleme:
Plates yaptım boy uzatmıyor eğer ergenlik çagında yapsaydın uzardı ama kemik uçların kapandıktan sonra uzamaz
Ancak duruş bozukluğun varsa onu düzeltir omurgan eğriyse düzeltir ve bu bir iki cm daha uzun gösterir.

somi diye bir koreli şarkıcı idol benle yaşıt 20 yaşında pilates ile 4 cm uzadığını söylüyor ve bir de benim gittiğim pilates salonundaki fizyoterapist hoca kadınların 21 yaşına kadar uzadığını söylüyor benim kuzenim de 21 yaşında (kız) boyu uzadı yani kesin bir şey diyemezsin uzar veya uzamaz diye o kişiden kişye değişir fakat spor hareketleri boy uzadığı kanıtlanmış bir greçek eğer özellikle 23 yaşından küçüksen ayrıca ben belirttim boyu uzatmıyor diyenler cevap yazmasın onun tartışmasına girmek istemiyorum dedim

Plates yaptım boy uzatmıyor eğer ergenlik çagında yapsaydın uzardı ama kemik uçların kapandıktan sonra uzamaz
Ancak duruş bozukluğun varsa onu düzeltir omurgan eğriyse düzeltir ve bu bir iki cm daha uzun gösterir.
somi diye bir koreli şarkıcı idol benle yaşıt 20 yaşında pilates ile 4 cm uzadığını söylüyor ve bir de benim gittiğim pilates salonundaki fizyoterapist hoca kadınların 21 yaşına kadar uzadığını söylüyor benim kuzenim de 21 yaşında (kız) boyu uzadı yani kesin bir şey diyemezsin uzar veya uzamaz diye o kişiden kişye değişir fakat spor hareketleri boy uzadığı kanıtlanmış bir gerçek eğer özellikle 23 yaşından küçüksen ayrıca ben belirttim boyu uzatmıyor diyenler cevap yazmasın onun tartışmasına girmek istemiyorum dedim

somi diye bir koreli şarkıcı idol benle yaşıt 20 yaşında pilates ile 4 cm uzadığını söylüyor ve bir de benim gittiğim pilates salonundaki fizyoterapist hoca kadınların 21 yaşına kadar uzadığını söylüyor benim kuzenim de 21 yaşında (kız) boyu uzadı yani kesin bir şey diyemezsin uzar veya uzamaz diye o kişiden kişye değişir fakat spor hareketleri boy uzadığı kanıtlanmış bir gerçek eğer özellikle 23 yaşından küçüksen ayrıca ben belirttim boyu uzatmıyor diyenler cevap yazmasın onun tartışmasına girmek istemiyorum dedim
Plates yapanlar yazsın demişsin bende plates yaptığım için yazdım ancak 2-4 cm uzar o da omurgadan dedim.
İşim gücüm yok seninle bunun tartışmasınımı yapacak değilim Allah Allah.
Ayrıca yorumunda kemik plakları kapanana kadar dedim kesin birşey demedim.

Dene bakalım sen de uzarsan yazarsın o halde :)

X