Pılını pırtını topla s... Ol git diyen koca?

Artık hiç yok

2 tane çocuğum var hanfendi. Büyük kızım hergun babamı istiyorum diye ağlıyor dışardan yorum yapmak kolay.
Yav tamam barışmışsın bak ben barışmana bir şey demiycem. Eyvallah çocuklarım falan diyorsun anladım da neden barıştığında tekrar kayınvalidenle yaşamayı kabul ediyorsun? Boşanıp tekrar barışıyorsan adama en azından bazı şeyleri kabul ettirmen gerekir. Kayınvalidenin evinde yaşarken neyin değişmesini bekliyorsun? Bir de eşin annesine bağırdığını iddia edip sana kızınca ne isterlerse yapıyorum diyosun. Yap güzelim yap aferin sana

Yaşadığım haksızlık.. çok canım yanıyor haketmedigim birşeyi yasadim

Kusura bakma kuzum ama bal gibi hakketmişsin.
Sen hata yapmışsın, sonra tekrar hata yapmışsın kiiiiiiiiiii 1 den fazla yapılana hata denmez.
Bu kadar istenmezken yada bu kadar çabuk gözden çıkarılmanıza rağmen evlilik sürdürme çabanız neden????
Çocuklar deme lütfen, kötü evlilik kılıfı olan çocuk muhabbetinden çok sıkıldım özellikle burada,

Çalışmak istemeyen elin kahrını çekeceğime çocuklarımın babasını çekerim zihniyeti bitsin tükensin artık.
Elin yanında çalışınca 07:30-17:30 arasında kahır çekersin,
Sonra ki saatlerde beyde sensin ağa ..........................

Boşanma davanız nasıl sonuçlanmıştı, eşiniz aleyhine tazminat ve nafaka çıkmış mıydı ?
Eşiniz belki bu kalemlerden kurtulmak için yeniden nikah kıymak istiyor.
Yeniden nikah için gün almışsınız bence kesinlikle o gün gitmeyin ve bu adama geri dönüp bakmayın bile.
Kendi hayatınızı kurun. Çocuklarla baba arasında bir denge kurmak istiyorsanız bunu pedagog yardımıyla yapabilirsiniz.
İlla ki çocuğum baba diye ağlıyor diye onları mutsuz bir aile yaşantısına sürüklemek doğru değil.

Öncelikle siz çocuğunuzun üstün menfaati nedir bunu belirlemelisiniz. Geçimsizliğin olduğu, annenin değer görmediği bir evde mi büyütmek daha menfaatlerine uygun yoksa babayla çocuklar arasında dengeli bir ilişki kurup kendi değerinizi korumak mı daha menfaatlerine uygun?

Kocanın ve k.v nin sana mobbing uyguladığı huzursuz bir evde o çocukların her gün azar işittiğini tahmin etmek çokta zor değil ki siz kendiniz söylediniz.Sizin iyi giden bir evliliğiniz yok maalesef ana kuzusu bir kocanız var .Kendinizi kandırmayın ve sizlanmayin.Sizi evden kovmus bir adamın arkasından da üzülüp durmayın önceliğiniz kendiniz ve çocuklarınız olsun madem çocuklarınızı çok onemsiyorsunuz.

Kendisi kabul etmiyor bunu, istedigi kadar kabul etmesin huzurlu bir kadinin cocuklarina tahammuluyle, başinda kaynana kp olup onlarin her istediklerini yapmaya calisip, onlarin gonlunu etmeye ugrasip ustune laflarini çeken kadinin tahammülü asla ayni olamaz. Olmuyor biyerde patlar, oyle patliyor.

Kaç iki kere... Ve hep kendini haklı gören karşı taraf . Çok zor çocuklarım babasız büyümesin diye düşündükçe psikolojim bozuldu
babasız da çocuk büyütülebiliyor hanımefendi. her çocuk babasıyla büyüyecek diye birşey mi var.

böyle hır gür dolu bir ailede büyümelerindense, ayrı anne babanın çocukları olması çok daha iyidir.

biraz aklınız var ise tekrar denemeye kalkmazsınız.

Üzgünüm yaşadığınız durum için umarım hayırlısı olur hakkınızda. Benim kayınvalidem de biz daha nişanlıyken, evimizi kiralamadan bize de bir oda düşer mi demiş anneme, kendisi ve kayınpeder için. Sonra bana söyledi annem, ben nişanlıma kabul etmiyorum dedim. Nişanlım da beni istemeyen ailemi de istemesin falan duygu sömürüsü yapar tarzda konuştu. Ben kesinlikle kabul etmedim. Babam da gelip alsınlar takılarını nişanı atalım aynı ev olacaksa dediğinde kv hemen akşamına babamı aradı yok ben öyle demedim eşin yanlış anladı ben misafirlik anlamında dedim diye yalan söyledi, hem de annemin üstüne suçu atarak. Ama sonrasında eşim anlattı evet annemin böyle bir niyeti vardı kışın bizde kalacaktı yazın köyde. Ki kv herşeye karışan birisi, her şeye laf eder çok rahat yalan söyler, bana da bir olayda kendi kulaklarımla duyduğum halde kızım ben öyle demedim sen yanlış anladın dedi. Yani düşünüyorum eşimle hiçbir problemimiz yok çok şükür ama araya kv girdiğinde hep sorun hep bir tartışma. Allah yardımcımız olsun, eminim çok iyi kayınvalideler de vardır, yarın birgün bizler de olacağız nasipse ama benimkiyke ben asla yakınlık kuramıyorum, değil aynı evde oturmak misafirlikte bile geriliyorum her şeye müdahale ettiği için.

Ailenizin yanında mutluysanız hiç ardınıza bakmayın haksız yere bu hale geldim diyorsunuz Allah herşeyi görüyor üzülmeyin alma mazlumun ahını demişler..takılmayın eski eşinize o sizi haketmiyor bi yalan uğruna sizi evden bi adama eyvallah etmeyin..evet çocuklar babasız büyüyecek ama huzurlu büyüsünler daha iyi ..bi psikyatrise gidin yaşadıklarınız üzücü evlatlarınıza iyi bi gelecek için önce sizin sağlıklı ve mutlu olmanız gerekiyor ..geçmişe sünger çekin .

Boşandık tekrar barıştık 2 tane çocuğunuz var. Tekrar deniyoduk ve 1aydir yeni evli gibiydik çok iyi anlasiyorruk ve eski eşim çok ilgiliydi bana ve çocuklara. Ufak tefek tartışmalar dışında kavgamız vs yoktu. Ailesiyle yaşıyoruz. Ufak kızım bana yapışık yaşıyor basja kimseye gitmiyor kaynana kayınbaba ev işleri çocuk aşırı bunaliyorum kv hicbirseynzaten yapmaz. Çocuklara bagirrik yeter psikolojim bozuldu artık dedim. Kv laf sokarak sen bunaldin heralde annenlere yollayalım seni dedi. Ne alakası var anne ben gidince cocuklar gelmiyor mu dedim benim derdim onlarla senle babamla degilki dedim bende senin bi evladinim dedim böyle böyle bunaliyorum dedim. Ben sesli konuşurum birşey konuşurken 5 yıldır bunu bilirler neyse kayınvalidem suratıma bakmıyor tersliyor falan bütün gün. Eşim geldi eve noldu dedi yatınca konuşuruz dedim içeri gittim. Annesi bana bağırdı demiş , yalan söylüyor. Eşim çağırdı anasının dibine kurbanlık koyun gibi oturttu beni ben annemi sana emanet edip gidiyorum emanete ihanet edilmez falan demeye başladı ne diyorsun sen dedim kime napmisim ben dedim. Lafımı kesme dinle dedi . Ne kesmicem dedim oturtmussun beni koyun gibi şöyle hoyle diyosun ne yaptığımı soule dedim bağırdım. Bağırma dedi, sonra pılını pırtını topla s.. ol git evden dedi bende karaktersiz diye bağırdım. Kimse anama babama bagiranaz dedi ben kimseye bagirmadim gozunkulagin yokmu anne baba diye geziyorum ne derlerse yapıyorum dedim . Annesi de yalandsn ben evden giderim bırak oğlum falan diyo :) neyse toplandım ertesi gün çıktım ailemin yanına dondüm. Ben kapıdan çıkar çıkmaz Instagram hesabibi herkese açmış fotolar falan paylaşmış. Yani üzgünüm herşey güzeldi bianda böyle oldu. Çok kötü hissediyorum
Boşanmışsınız tekrar deneme olunca birşeylerin değişeceğine gerçekten inanmanız hata zaten. Eski bilete piyango vurmaz derler. Dahada konuşmayın yani zaten evlilik gibi değil bu saçma sapan bi şey kusura bakmayın ama. Yok anasının dizinin dibine oturtmuş yok öyle demiş yok şöyle demiş bu gücü nerden buluyo? Sizden tabikide. Artık dönmeyin üzülmeyinde neyine üzülüyosunuz

X