pislik eltim.

Ailenin diğer bireylerinin ilişkilerine karışmanız doğru deĞİL.. Siz mudahaleci oldukca onlar daha cok kıymete biner.. Ne eltiymiş arkadaş oradan buralara eli değmiş ortalığı karıştırmış..

Sizin düğün öncesi sonrası artık mevzu herneyse eşinizin ailesiyle aranızda bı duvar olmalı zaten.. Bu mevzudan sonra soyle yapmıs boyle yapmıs cokta önemi olmamalı sanırım..

esım sadece yengesını engelledı. annesını ve kardesını engellemedı. ama abisi bile sankı suclu bızmısız gibi kardesını aramıyor. kaynanam ve gorumcemde eltımde gorusmeye devam edıyor tahmınımce. cunku baktıgım zaman fotolarını begenıyo gorumcem.

Anliyorum sizi, haksizlik yapildi size karsi.
Ama 2 erkek kardes kusmusken, ailede bi tane kopukluk olmusken, bide gorumcemi kussun abiye? Siz " abisinin karisina bu sozleri eden bi kadinla nasil olurda hala konusur ' diyosunuz. Ama karsi trafta abisinin karisi. Ortada kizin bi diger abisi var yine, ne gorumce nede annesi kesip atamaz o gelini.

Anliyorum sizi, haksizlik yapildi size karsi.
Ama 2 erkek kardes kusmusken, ailede bi tane kopukluk olmusken, bide gorumcemi kussun abiye? Siz " abisinin karisina bu sozleri eden bi kadinla nasil olurda hala konusur ' diyosunuz. Ama karsi trafta abisinin karisi. Ortada kizin bi diger abisi var yine, ne gorumce nede annesi kesip atamaz o gelini.

abisi neden eşimle konışmuyor sizce? ben eşime demedim zaten annen,kardesın küssün onunla konusmasın vs. diye dememde. ama en azından tepkı gosterebilirler sonucta fotoğraf begenmek yerine. o kadar ıftira ya da doğru bilemiyorum ortadayken onlara karşı. cunku benı ne kaynım,ne kaynanam,ne gorumcem aramadı.

Ailenin diğer bireylerinin ilişkilerine karışmanız doğru deĞİL.. Siz mudahaleci oldukca onlar daha cok kıymete biner.. Ne eltiymiş arkadaş oradan buralara eli değmiş ortalığı karıştırmış..

Sizin düğün öncesi sonrası artık mevzu herneyse eşinizin ailesiyle aranızda bı duvar olmalı zaten.. Bu mevzudan sonra soyle yapmıs boyle yapmıs cokta önemi olmamalı sanırım..

evet ben dugun sonrası herkesı sılmıs yoluma bakmıstık esımle bırlıkte oldu bıttı dedık. ama eltım boyle yapınca tekrar kötü oldum. aılenın dıger bıreylerıne karısmıyorum esıme de bu konuda bse soylemıyorum. sadece arada kendı kendıme ıste.o da yapılanları yedıremedıgımden

:110:
bılemıyorum arayacağı tuttu. gunduzu kurtlar yedı. hadı aksamları da . bıde gece yanı mesaj atması. çok fenaymıs. benı daha bı kere gordu butun herkesın kırlı camasırlarını doktu ben o zaman anlamıstım bu benı ılk goruste boyle anlatıosa benım arkamdan da yapar dıye gercekten de yaptı. eltım kıskanıyo olabılır. beraber bı dugundeydık herkes bana yenı gelınım dıye ılgı gosterdı baya da guzel olmustum o gece. onu kımse takmadı. esım dıyo o zamandan berı kıskanıyo zaten.
Tamam sen yeni gelin ve de ondan güzelsin ya ondan kıskanıyor seni çekemiyor canım aynısı benım basımda da var ordan biliyorum
Karalamaya calısıyor seni:110:
Hayatı zindan etmeye calışıyor
Boşver numaranızı degistirin ulaşamasın sizlere

Amaaan boşver gorumcene mi kaldım ne güzel kocanla bir olmuşsun keyif sigarani yak eşine sevdiğini belli et böyle kadınlarda kudursun:KK70:

X