Pko, klomen, çatlatma iğnesi, sperm hızı, kafamda deli sorular

Yasemenekse

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2021
64
556
Her 10 kızdan biri gibi bende pko yum😊 ilaç kullanmadan da regli olabiliyorum. Ama bazen ayda 1, bazen 2-3 ayda bir. Bazende 20 gün boyunca falan 🤭 Neyse 1 buçuk yıllıkta evliyim. Yaş 28 oldu. Evlendiğimden beri de korunmuyoruz desem yeridir. Artık doktora gittim, herşeyim düzgün görünüyoemuş, hormonlarımda iyiydi sadece eccük süt hormonumu ne o yüksekti onada 2 tane kapsül hap veri pazartesi perşembe bölüp içcem. Harici standart yolu izledik, klomen kullandım 5 gün. 2 gün ara verdim ve doktora gittim 2 yumurtam büyümüştü güzel dedi. Çatlatma İğnesi yazdı bu akşam vurucam kendime :bicak: sonra işte gün aşırı ilişki vs. Eşimden spermiogram istediler, yaptırdık ama değerler çok kafa karıştırıcı, sayı normal, ileri hız 0, yavaş hızı da %100 çıktı, hareketsiz 0, ürolog doktor değerlerine bişey demedi sigarayı bırak dedi sadece. Ama bnm doktorum 0 olmasına biraz takıldı.eşim muayene olmaya gidicek bakalım. Bu arada kilo aldım evleneli belkide 20 kg oda sıkıntı diyolar tabi. :oha: Ve ırsi şeker problemi var. Az yüksek çıkıyo benimde 100üstü. Glukofen kullanıyorum. Şimdi bana ne olacak, iğneden tedirginim. Bu akşam 9da yapcam ertesi gün akşam 9da ilişki normal dimi süreç olarak?

Her 10 kızdan biri gibi bende pko yum😊 ilaç kullanmadan da regli olabiliyorum. Ama bazen ayda 1, bazen 2-3 ayda bir. Bazende 20 gün boyunca falan 🤭 Neyse 1 buçuk yıllıkta evliyim. Yaş 28 oldu. Evlendiğimden beri de korunmuyoruz desem yeridir. Artık doktora gittim, herşeyim düzgün görünüyoemuş, hormonlarımda iyiydi sadece eccük süt hormonumu ne o yüksekti onada 2 tane kapsül hap veri pazartesi perşembe bölüp içcem. Harici standart yolu izledik, klomen kullandım 5 gün. 2 gün ara verdim ve doktora gittim 2 yumurtam büyümüştü güzel dedi. Çatlatma İğnesi yazdı bu akşam vurucam kendime :bicak: sonra işte gün aşırı ilişki vs. Eşimden spermiogram istediler, yaptırdık ama değerler çok kafa karıştırıcı, sayı normal, ileri hız 0, yavaş hızı da %100 çıktı, hareketsiz 0, ürolog doktor değerlerine bişey demedi sigarayı bırak dedi sadece. Ama bnm doktorum 0 olmasına biraz takıldı.eşim muayene olmaya gidicek bakalım. Bu arada kilo aldım evleneli belkide 20 kg oda sıkıntı diyolar tabi. :oha: Ve ırsi şeker problemi var. Az yüksek çıkıyo benimde 100üstü. Glukofen kullanıyorum. Şimdi bana ne olacak, iğneden tedirginim. Bu akşam 9da yapcam ertesi gün akşam 9da ilişki normal dimi süreç olarak?
merhaba :)
hikayelerimiz benzer inşallah istediğin sonucu alırsın demeye geldim 🌸

bugün çatlatma iğnesi olalı 12. günüm ve erken gebelik testim negatif çıktı. bu şekilde olup sonra pozitife dönen var mı? adetime 3 gün var ama adet belirtileri de başladı sarı renkte de akıntım var

Ş
Canım merhaba öncelikle geçmiş olsun bende aynı sıkıntıları çektim 1 yıldır tedavi görüyorum aşılamaya geçilicektiki doktorumuz bir ay daha denememizi uygun gördü şuanda 7 haftalık gebeyim ve sana önereceğim şey yumurta kontrolüne giderken her ihtimale karşın öncesinde ilişkiye girmiş olmak ya bir gün öncesi yada o gün ilişki gün aşırı öneriliyor ve bende ilk çatlatma iğnemde saate odaklı kaldım yani öyleki çok komik bir durum oldu bence saate odaklanma ben iğneyi vurulmadan bir gün önce ve vurulduğum gün bir sonraki gün ve dha sonra gün aşırı denedim eşimde çakşır suyu ve keçiboynuzu özü kullandı ayın başından itibaren onlarında yararının olduğuna çok inanıyorum birde beslenmene dikkat pko zaten kilo aldırıyor bu kesin başka bir sorun olursa yanıtlarım

X