Pko ve adet dngs

ayselgitbasimdan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2009
104
1
Mrb arkadaşlar, pko lı arkadaşların nekadar zamanda bir adet olduğunu merak ediyorum, ben ilaç kullanmasam 6 ay ı buluyo:sinifsinif: sizin adet düzeniniz nasıl, adetleri düzenlemek için bitkisel herhangi bi kür uygulayıp faydasını gören oldu muCADIARZU

mrb ayselgitbasimdan,
bende de pko var. nerdeyse 4 ayda bir regl oluyorum, civan perçemi iyi geliyormuş hormonel bozukluklara, adeti düzenliyormuş, aktarlarda rahatça bulabilirsin , ben aldım da henüz düzenli kullanamadım, sabah akşam aç karna içilmeliymiş, denemekte fayda olabilir..

mrb siteye yeni üyeyim. bende geçen yıl pko tedavisi gördüm ama ben her ay düzenli adet görüyordum sadece adetim çok geliyordu 4 ay yasmin kullandım hormon tahlilinde hiçbir sorun yok sadece hafif tiroid yetmezliği çıkmıştı.

Ben de 6 ay yasmin ve 6 ay da diane 35 kullandım tedavi sonrasında pko kalmamıştı ultrasona ve hormon tahlillerime göre; ama ilaçları bıraktığımda düzensizlik aynen devam ediyo, hayıt tohumu ve soğan kürünü de denedim ama sonuç alamadım belki de erken sıkılıp yeterince devam etmediğimdendir, bi iki defa civanperçemi de içtim ama onun da tadı çok kötü, şimdi de son adetim biteli bir buçuk ay falan oluyo, zaman zaman belirtilerini hissediyorum ama adet olamıyorum, inş ileride çocuk olmasıyla ilgili bi sorun yaşamam, Allah hepimizin yardımcısı olsun:Saruboceq:

Ben de 6 ay yasmin ve 6 ay da diane 35 kullandım tedavi sonrasında pko kalmamıştı ultrasona ve hormon tahlillerime göre; ama ilaçları bıraktığımda düzensizlik aynen devam ediyo, hayıt tohumu ve soğan kürünü de denedim ama sonuç alamadım belki de erken sıkılıp yeterince devam etmediğimdendir, bi iki defa civanperçemi de içtim ama onun da tadı çok kötü, şimdi de son adetim biteli bir buçuk ay falan oluyo, zaman zaman belirtilerini hissediyorum ama adet olamıyorum, inş ileride çocuk olmasıyla ilgili bi sorun yaşamam, Allah hepimizin yardımcısı olsun:Saruboceq:

canım ya sen bi kanda gebelik yapırsana.Adet belirtileri olupta hamile kalan çok insan var:1rolleyes:

soğan kürünü 2 hafta boyunca mı yaptın? kayıt da en az 3 ayda gösterirmiş etkisini, bence sabırla devam et.

2 hafta boyunca yapmadım 1 hafta yapıp bıraktım ama hayıt tohumunu 1 aydan fazla bi süre kullanmıştım bi etkisini göremedim, belki de devam etmem gerekirdi, soğan kürüne tekrar başlamak istiyorum ama ramazanda zor olur günde 1 defa içebilirim ancak, en iyisi ramazandan sonrayı beklemeka.s

X