Pko'lu hamiş olmak isteyen bayanlar gelin beraber paylaşalım tedavi süreçlerimizi:)

olcayelis

kıymetlim artık benimle..
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2009
128
0
:enbuyukkk:ARKADŞLAR ben pko luyum ve hamiş olmak istiyorum tedavi süreci çok yıpratıcı psikolojilerimiz çok bozuluyor ve kendimizle aynı sorunları yaşayan insanlarla dertlerimizi sevinçlerimizi hayırlı hamiş haberlerimizi paylaşarak bu dönemi biraz olsun rahatlatabileceğimizi düşündüm hadi gelin paylaşalım,fikir alalım,rahatlayalım,bebek soruları yüzden evlerimize kapanmayalımm

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Eklentiler

• $tatl_bir_bebek.jpg
    $tatl_bir_bebek.jpg
    37,8 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleme:
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:umarım isteyen herkes en yakın zamanda hamiş olur
:Saruboceq:

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktantopiğin hayırlı olsun canım pkolu değilim ama hamiş kalmak için gerçekten zor dönemler geçiriyoruz bende burdayım :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

sağol canııııım hoş geldinnn....pko da olsa hiç sornunun olmasada sen benim başımın tacısın canım benim

yaaaa çok kötüyüm bide saçma sapan destek olanlar var çatlıcam geçen oturdum sinirden ağladım valla(bende pov liyim ve hamile kalmak istiyorum)sağlıklı olsunda!

Bende Pkoluyum hihoyyyt2.5 yıldır hamile kalamıyorum hihoyyyt7 ay klomen tedavisi+çatlatma gördüm .1.başarısz Aşılama böyle benim pko maceramkaydirigubbakcemile3ben PKOLu olmakta bir ayrıcalıktır diye düşünüyorum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

topiğin hayırlı olsun canım bende pkoluyum 2 ay klomen tedavisi gördüm bi faydası olmadı iğneye geçicez dedi dr sonra tedaviyi bıraktım 4 aydır falanşidide adt öremiyorum son 2 buuk aydır bir tane kızım var o kendiliğnde olmuştu 1 senelik evliyken şimdi 1 senedir 2. için uğraşıyoruz :KK43:

kızlarr banada doktor küçük bir kistin var dedi.bu pko mu oluyoo?? hiçç bilgim yook.ilaç vermedi.adettle atılmazsa veririm dedi.yani adetle atılabilirmiş.bide testler var on ları yapacakk.hormon testleri sanırsamm

ya dr banada yumurtalıgın etrafnda UFAK KİSTLERİN var biz bunlara catlamamş yumurta diyoruz dedi acaba pko mudur?inş degilddir:Saruboceq:adetlerim bi kaç gün oynar ve çok sancılı olur bebiş istiyorum dr hormon istedi eşimdende spermogram istedi bnm hormonlar normal ama eşim bi türlü testi yaptıramadı beklemek ne zor ya :1closedeyes:

kızlarr banada doktor küçük bir kistin var dedi.bu pko mu oluyoo?? hiçç bilgim yook.ilaç vermedi.adettle atılmazsa veririm dedi.yani adetle atılabilirmiş.bide testler var on ları yapacakk.hormon testleri sanırsamm

banada aynısını söledi adetle gidio dedi ne ne degildir aklım karıştı yakafamçokkarıştı

canımm birden fazlaysa netten araştırdımm birkaç kere yumurtlamamışsın yumurtlama problemi varr demekkk yanii pko canını sıkma adetle atılırsa ilaç vermiyecek doktor bana öyle dedi

hormonların normalse iyi o zamann sorun yoktur,banada test yapcakk doktor bakalımm inşş senin ki gibi çıkarr

kıslr günaydın
Bende Pkoluyum hihoyyyt2.5 yıldır hamile kalamıyorum hihoyyyt7 ay klomen tedavisi+çatlatma gördüm .1.başarısz Aşılama böyle benim pko maceramkaydirigubbakcemile3ben PKOLu olmakta bir ayrıcalıktır diye düşünüyorum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
tabbiii ki canım pko bir ayrıcalıktır...allah seni...bende 6-7 ay oldu öğreneli....ama nerdeyse doktorlar kadar iii biliyom pko yu....yıllardır gitmediğim doktor kalmadı adet düzensizliği ve tüylenmeden bir sürü kist var bir tanesini bil göremeyip.yıllarca uğraştırdılar benide......ama neymiş felsefemiz:pko ayrıcalıktırkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

topiğin hayırlı olsun canım bende pkoluyum 2 ay klomen tedavisi gördüm bi faydası olmadı iğneye geçicez dedi dr sonra tedaviyi bıraktım 4 aydır falanşidide adt öremiyorum son 2 buuk aydır bir tane kızım var o kendiliğnde olmuştu 1 senelik evliyken şimdi 1 senedir 2. için uğraşıyoruz :KK43:
tatlım vallahi bende 7 aydır mücadele ediyorum harika bir evliliğim var allaha şükür ben az kalsın mahfediyordum...psikolojim alt üst oldu eşimde bütün ilaçlarımı attı.başka bir doktor arıyoruz....benim bünyem zayıf dedikçe bana ilaç yazıyodu.......son ilaçlarım tam 19 taneydi ki ubunun içinde günde 2-3 adet içtiklerim oluyodu....bende bıraktım tedaviyi anlıycağın ......bir ay kafa dinliyim ondan sonra gidicem başka bir doktora......ama sen şanslılarımızdansın tedavi görmeden bir bebişin olmuş bile....o yüzden yinede hiç olmayanlara göre daha şanslısın opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
hayır canım pko bir bulgular bütünüdür bu bulgular:adet düzensizliği,tüylenme,kilo almak..... gibi...küçük bir kist sadece kisttir...pko da bir tane kist olmaz ki.....bir sürü olur.....küçük çaplılardır ama bir sürüdür....o yüzden pko olacağını zannetmiyorum...muhtemel basit kist dedikleri kist türü yani canını sıkma....tabiii testlerini yaptır ama pko çıkcağını sanmıyorum opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

kıslr günaydın

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
tabbiii ki canım pko bir ayrıcalıktır...allah seni...bende 6-7 ay oldu öğreneli....ama nerdeyse doktorlar kadar iii biliyom pko yu....yıllardır gitmediğim doktor kalmadı adet düzensizliği ve tüylenmeden bir sürü kist var bir tanesini bil göremeyip.yıllarca uğraştırdılar benide......ama neymiş felsefemiz:pko

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3İşin ilginç yanı maşallah diyim:nazar:kilo alma yerine çok zayıfım,kıllanma yok ve adetlerim günü gününe geliyorr yıllardır bu böyle ama yinede pkoluyum:)))

tahlil vermeye gittiginde kesinlikle rahat ol stres en büyük düşman relax ol yani ok inş sonuçlar iyi olur balım:)hihoyyytsositososito:eek:

canımm çook sağoll.okk dediklerini uygulayacam.sende canını hiç sıkma.tıp ilerledi her şeyin caresi varr.iyi olcazz.ve bebişlerimizi kucağımıza alcazz.opuyorumnanaktan

olcayelis sağoll tatlımm sayende içim rahatladı.bebişlerimizi en kısa zamanda kucağımıza alcaz inşş.inanmak ve zamana bırakmak daha iyii:))))))

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3İşin ilginç yanı maşallah diyim:nazar:kilo alma yerine çok zayıfım,kıllanma yok ve adetlerim günü gününe geliyorr yıllardır bu böyle ama yinede pkoluyum:)))
hayatım geçen gün bir şey izledim doktor diyo ki :'''''eğer hasta zayıfsa ve tüylenme .....pko problemleri yoksa siz bu hastaya pko teşhisi koyamazsınız''''''uzman tv de izladim...istersen bi göz at tatlımmmm
olcayelis sağoll tatlımm sayende içim rahatladı.bebişlerimizi en kısa zamanda kucağımıza alcaz inşş.inanmak ve zamana bırakmak daha iyii:))))))

rica ederim hayatım ne demek pko bir problem biz de bildiklerimizi paylaşıp bunu daha kolay atlatmalıyız yoksa kafayı yeriz vallahiii....kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

canımm çook sağoll.okk dediklerini uygulayacam.sende canını hiç sıkma.tıp ilerledi her şeyin caresi varr.iyi olcazz.ve bebişlerimizi kucağımıza alcazz.opuyorumnanaktan

pek sıkıntı yapmıyorum canm ya ilk 2 ay çok kötü durumdaydm ama şimdi allah verirse olur diorum bu ayın sonunu bekliorum bi adet belirtim yok ama gögüslerim acıyo hayırlısı ya sonuclarını yaz mutlaka cnm geçmiş olsun

slm kızlar bende pko var hertürlü tedavi verildi klomen hiç gelmiyor üç seferdede kocaman 7-8 cm lik kistler oluştu artık doktora gitmeyeceğim daha çok hasta ettiler beni o kistler acayip ağrı yaptı bende buay bizim buralarda olan bir bitkiyi içtim kaya yarpuzu diye çok iyi söylediler adetimi bekliyorum iki gündür hala gelmedi olur olmaz bu küre başlıyacam artık kist istemiyorum bebek istiyorum rahmimde :)))

X