PKO'yu yenmek isteyenler buyrun içeriye!

Selinos

Her nasip, vaktine esirdir🤲
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2020
2.128
942
25
Ne güzel yazmışsın her şeyi ayrıntısıyla. İnşallah 60 olur en kısa zamanda güzel haberler de paylaşırsın.
26 haftalık oğlumu bende erken doğumla kaybettim 😥 çok zor 4 sene geçti panik atak geçirdim falan. Seni çok iyi anlıyorum o yüzden.
Ama sonra senin gibi diyet yaptım kilo verdim ve yeniden hamile kaldım çok şükür bin şükür 🧿🧿🧿
Maalesef pco yüzünden yine 28 haftalık doğdu bebeğim 65 günlük küvöz macerası sonrası evdeyiz. Azmine bayıldım inşallah sonucu da güzel olur. 8 sene çeken biri olarak hep diyorum sakın pes etmeyin.
Bu arada kaybin icin cok uzuldum Allah evladini sana bagislasin

Saadetim33

En güzel dua’M
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
29 Eylül 2015
7.561
23.354
Kaybettiğin bebeğin için başın sağolsun canım. Yanındaki minnoş içinde hayırlı sağlıklı evlat olsun inşallah.Allah bağışlasın. Prematüreler çok güçlü🧿Bende kafayı yicektim geçen seneyi çok zor geçirdim.
İnşallah 60 olurum, 5 yıldır bekliyorum Allah nasip eder inşallah. Rahimağzı yetmezliği dedi dr dikiş atarız falan dedi. Sende dikiş varmıydı. Allah hepimizin yardımcısı olsun inşaallah.
Allah razı olsun canım inşallah senin de başın sağ olsun. Evet bana da rahim ağzı yetmezliği dendi. Dikiş atmadım. Göründüğüm bir doktor gerek yok dedi bana baya güven verdi sonuç erken doğum yaptım. O yüzden pişman oldum.
Bende 8 yıldır bekliyordum tüp bebek aşılama klomen ne varsa yaptım. Olmadı. Zayıfladım kendiliğinden oldu kısmet işte

Saadetim33

En güzel dua’M
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
29 Eylül 2015
7.561
23.354
Kaybettiğin bebeğin için başın sağolsun canım. Yanındaki minnoş içinde hayırlı sağlıklı evlat olsun inşallah.Allah bağışlasın. Prematüreler çok güçlü🧿Bende kafayı yicektim geçen seneyi çok zor geçirdim.
İnşallah 60 olurum, 5 yıldır bekliyorum Allah nasip eder inşallah. Rahimağzı yetmezliği dedi dr dikiş atarız falan dedi. Sende dikiş varmıydı. Allah hepimizin yardımcısı olsun inşaallah.
Allah razı olsun canım inşallah senin de başın sağ olsun. Evet bana da rahim ağzı yetmezliği dendi. Dikiş atmadım. Göründüğüm bir doktor gerek yok dedi bana baya güven verdi sonuç erken doğum yaptım. O yüzden pişman oldum.
Bende 8 yıldır bekliyordum tüp bebek aşılama klomen ne varsa yaptım. Olmadı. Zayıfladım kendiliğinden oldu kısmet işte

Saadetim33

En güzel dua’M
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
29 Eylül 2015
7.561
23.354
Pko yuzunden demissin canim pko erken dogumami sebep oluyor😔
Bana bir doktor öyle demişti pco olan kişi de düşük riski her zaman daha çok demişti. Ama bence kişiden kişiye değişir. Kardeşim de pco maşallah 40. Hafta çocuklarını doğurdu ne kanama ne bişi ama benim öyle olmadı, 😔

Selinos

Kayıtlı Üye
19 Nisan 2020
2.128
942
25
Bana bir doktor öyle demişti pco olan kişi de düşük riski her zaman daha çok demişti. Ama bence kişiden kişiye değişir. Kardeşim de pco maşallah 40. Hafta çocuklarını doğurdu ne kanama ne bişi ama benim öyle olmadı, 😔
Işte her vucut farkli kaderde oyle kaderimizde olani yasicaz😔

Saadetim33

En güzel dua’M
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
29 Eylül 2015
7.561
23.354
Kızlar yeni katılanlar da hikayelerini yazarlarsa seviniriz. Böylece bilgi alışverişinde de bulunuruz.

Selinos

Kayıtlı Üye
19 Nisan 2020
2.128
942
25
Ben 2 yillik evliyim dogum kkntrol hapi kullandim 1 yil birakinca adetlerim şasti 3 syda birden 9 kilo aldim tuylenme oldu doktora gittim pko tedavisiz gebe kalamicaksin dedi dunyam basima yikildi her ne kadar tedaviye ihtiyac duysakta bunun yuzumuze karsi boyle soylenmesi hic hoş degil😔 simdi 8 aydir ugrasiyoruz en son tedaviyi biraktim kilo verp devam edicem dedim 6 kilo verdim yarindan itibaren yine basliyoruz insallah hayirli zamanda hayirli bir evlat gelir

Smfr

🤲sabırla bekliyorummmm
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2017
691
692
Canlarim bebeklerini kaybeden herkese cok gecmis olsun basiniz sagolsun.ben 2 aylikken bile kaybettigimde yikildim Rabbim hepimize sabir versin.bizde saglikli besleniyo duzenli spor yapiyoruz ben 22 kilo verdim yalniz size tavsiyem yag oraninizi olcturun..! İnşAllah hepimiz sabirli ,guclu ve cok daha merhametli anneler olacagiz buna inaniyorum bu kadar zaman bekleyip cogu zama n icten ice agladigimiz gunleri evlatlarimizi kucagimiza aldigimizda unutacagiz hayirlisiyla.. hayirli ramazanlar hepiniz moral oluyosunuz o kadar deger veriyorumki yazdiklariniza tek tek okuyorum ❣🙋‍♀️ saglicakla kalin

Umut999

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2019
631
278
30
Ben 2 yillik evliyim dogum kkntrol hapi kullandim 1 yil birakinca adetlerim şasti 3 syda birden 9 kilo aldim tuylenme oldu doktora gittim pko tedavisiz gebe kalamicaksin dedi dunyam basima yikildi her ne kadar tedaviye ihtiyac duysakta bunun yuzumuze karsi boyle soylenmesi hic hoş degil😔 simdi 8 aydir ugrasiyoruz en son tedaviyi biraktim kilo verp devam edicem dedim 6 kilo verdim yarindan itibaren yine basliyoruz insallah hayirli zamanda hayirli bir evlat gelir
Arkadaşım 6. Ayinda hamile kaldi senle aybi durumdaydi.