PKO'yu yenmek isteyenler buyrun içeriye!

Bu kadar şeyi tercüme ettim ama bu takviyelerin hepsini düzenli bir şekilde 3 ay ard arda kullanmadım hiç. Bazıları 2 ay bazıları 3 ay gibi kullandım tam protokolü yapamadım. Ama o aylarda iki kere yumurtlama oldu kendiliğinden adet oldum çok şaşırmıştım. Devam etseymişim iyi olacakmış ama o zaman şartlar daha farklıydı devam edemedim. Bu ay sıfırdan başlıyorum diye aldım bütün takviyeleri ve başladım. Benim başlangıcım da 2020 Mayıs olsun bakalım neler olacak merak içindeyim. Ben de 8 buçuk yıldır bekliyorum.

Bu arada marka tavsiyesi sorun olmaz canım bunlar ilaç değil çünkü takviye gıda. Yeni doğum yapanların bölümünde emzik biberon çocuk arabası hakkında hep marka tavsiyeleri veriyorlar yani sorun yok biz de gıda takviyesi markası hakkında konuşabiliriz :KK36:
O zaman direkt resim atıyorum canım. Banlarlarsa da artık yapcak bişey yok. Siz bana çok faydalı oldunuz belki benim de size olur.

Eklentiler

• IMG_20200517_171427.jpg
    IMG_20200517_171427.jpg
    104,1 KB · Görüntüleme: 111
Kızlar berberini kullanan var mı aranızda? Ben birkaç gün kullandım. İki öğün yediğimiz için sahurda ve iftarda kullandım. Ancak dün sabah sahurdan yaklaşık 1-2 saat sonra aşırı titreme, mide bulantısı ve baygınlık hissi ile birkaç saat yattım çok zordu kaslara kramp giriyordu, şekerim çok düştü galiba. Berberinden olduğunu düşünüyorum. Kullanırken çok dikkatli olun. Böyle bir şey yaşarsanız da sebebinin berberin olma ihtimalini bilin diye yazıyorum.

Canım benim çok çok teşekkür ederim tekrardan. Allahım razı olsun senden. Sen ve isteyen herkese allahım en kısa zamanda nasip etsin inşallah. Ben 4. haftadayım daha gün aşırı 3 kere kan verdim sağlıklı artış oldu şimdilik. Bir sıkıntı çıkmazsa cumaya kese görmeye gideceğim. Hemen hemen herşeyi yazmaya çalıştım. Aklıma geldikçe de yazarım canım siz de sorun lütfen
Amin amin inş herkese nasip olsun. Artış olması çok güzel. İnşaallah keseyi de görürsün. Takviyelere devam ediyor musun peki?
O zaman direkt resim atıyorum canım. Banlarlarsa da artık yapcak bişey yok. Siz bana çok faydalı oldunuz belki benim de size olur.
Uyarısız ban olmaz zannedersem. Çok iyi oldu. Hangi markaların işe yaradığını bilelim.

İnofoliği ve quersetini günlük 2 doz diğerlerini tek kullandım. 3 ay boyunca hiç aksatmadan. Bence düzenli kullanmak çok önemli canım. Benim tüp bebekte bile embriyolarım çok kalitesizdi. Ben bu gebeliği bu takviyeler bağlıyorum açıkcası.

Amin amin inş herkese nasip olsun. Artış olması çok güzel. İnşaallah keseyi de görürsün. Takviyelere devam ediyor musun peki?

Uyarısız ban olmaz zannedersem. Çok iyi oldu. Hangi markaların işe yaradığını bilelim.
Takviyeleri kullanmakta çık kararsız kaldım ama net bir bilgi bulamadım ve bıraktım canım. Sadece folbiol alıyorum şu an. Ama doktora gider gitmez mutlaka soracağım.

Canım benim çok çok teşekkür ederim tekrardan. Allahım razı olsun senden. Sen ve isteyen herkese allahım en kısa zamanda nasip etsin inşallah. Ben 4. haftadayım daha gün aşırı 3 kere kan verdim sağlıklı artış oldu şimdilik. Bir sıkıntı çıkmazsa cumaya kese görmeye gideceğim. Hemen hemen herşeyi yazmaya çalıştım. Aklıma geldikçe de yazarım canım siz de sorun lütfen
Hangi takviyeleri aldiniz. Ben d ve b aliyorum. Bazen iyot aliyorum. Birsürü sey almaktan korkuyorum. Aslinda c vitamini alsam guzel olur mu diye düşünüyorum

Takviyeleri kullanmakta çık kararsız kaldım ama net bir bilgi bulamadım ve bıraktım canım. Sadece folbiol alıyorum şu an. Ama doktora gider gitmez mutlaka soracağım.
Hangileri gebelikte de kullanılmaya devam edilmeli diye bir bölüm var kitabın ilerleyen sayfalarında.

Myo inositol, NAC, Omega 3, Probiyotik, Quercetin, Vajinal probiyotik, D vitamini. Bunları kullanmaya devam edebilirsiniz. Gebelikte kullanılan multivitaminde D vitamini zaten 2000 IU varsa o zaman ekstra D vitamini almayın diyor. Toplam yine 2000 olacak şekilde ayarlayabilirsiniz demiş.

Ama berberin, kurkumin, resveratrol, ubiquinol kesinlikle bırakın diyor.

İsteyenler de kolin ve magnezyum ekleyebilir gebelikte demiş.

Hangileri gebelikte de kullanılmaya devam edilmeli diye bir bölüm var kitabın ilerleyen sayfalarında.

Myo inositol, NAC, Omega 3, Probiyotik, Quercetin, Vajinal probiyotik, D vitamini. Bunları kullanmaya devam edebilirsiniz. Gebelikte kullanılan multivitaminde D vitamini zaten 2000 IU varsa o zaman ekstra D vitamini almayın diyor. Toplam yine 2000 olacak şekilde ayarlayabilirsiniz demiş.

Ama berberin, kurkumin, resveratrol, ubiquinol kesinlikle bırakın diyor.

İsteyenler de kolin ve magnezyum ekleyebilir gebelikte demiş.
Süpersin çok teşekkür ederim canım. Buna göre düzenleyeyim ben de. Birde şunu unuttum, ben ovulasyonu idrar kitleriyle takip ettim. Gerçi yıllarca takip ettim hiç tutmamıştı ama en azından bilgi vermiş oldu yuöurtlama zamanı ve ilişki süresi için.

Hangi takviyeleri aldiniz. Ben d ve b aliyorum. Bazen iyot aliyorum. Birsürü sey almaktan korkuyorum. Aslinda c vitamini alsam guzel olur mu diye düşünüyorum
Hepsini ayrıntısıyla yazdım canım resmi bile var yukarıda. Bir de onlara ekstra probiyotik mayalanmış yoğurt yedim düzenli

İlk mesajda verdiğim linki okuyun. Ondan sonra da bu topikte sayfa 6 ya bakın. Oradan başladım sonra düzenli olarak buraya her pazar günü kitabın bir bölümünü tercüme edip özetleyip yükledim. Teker teker sayfalara bakın veya benim profilime girip paylaştığım yazıları okuyun. Birkaç hafta içinde kitap özeti tamamlanmış olacak. Ondan sonra hepsini toplayıp tek mesaj halinde buraya topluca yükleyeceğim inşaallah. O zaman tek tek sayfaları aramanıza gerek kalmayacak.
Tesekkurler ♥️🥰

Merhaba arkadaşlar, topiğinizi sessiz takip edenlerdenim. Tahmin ettiğiniz gibi ben de picos luyum. 5 yıldır çocuk sahibi olmaya çalılıyoruz. 2 aşılama 2 tüp bebek negatifim var. Yaklşık 3,5 ay önce ayneyn in açtığı kitap özeti konusunu farkettim ve takviyeleri araştırıp kullanmaya başladım. 3 aydır aralıksız kullanıyorum adetlerimi düzene soktuğu gibi bu ay da gebe olduğumu öğrendim. Tabi çok yeni sonu nasıl biter bilmiyorum ama bu bile başarı bizim için. Bu mesajıda ayneyn'cim sana teşekkür etmek için yazıyorum. Yabancı dilim yok ve asla ulaşamayacağım bilgilerdi paylaştıkların. Sana nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum ama inan çok dua ettim sana ve ediyorum. Herşey gönlünce olsun ve hakkını helal et. Hepimiz inşallah sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız🙏
Kuzum sağlıkla mutlulukla al kucağına inşallah.rabbim isteyen herkese nasip etsin.

ayneyn ayneyn canım bu takviyelerle ilgili karaciğere bir etkisi var mıdır bununla ilgili bişey yazıyor mu kitapta?? Bir arkadaşta hem pkos hemde karaciğerinde sıkıntı var tavsiye etmeyi düşünüyorum ama kararsız kaldım

İyi akşamlar acaba inositol takviyeyi yumurtlamaya kadar kullansam yeterli olur mu bu ay elimde az kaldı ve yenisini bir dahaki ay mi alsam diye düşünüyorum

Kızlar berberini kullanan var mı aranızda? Ben birkaç gün kullandım. İki öğün yediğimiz için sahurda ve iftarda kullandım. Ancak dün sabah sahurdan yaklaşık 1-2 saat sonra aşırı titreme, mide bulantısı ve baygınlık hissi ile birkaç saat yattım çok zordu kaslara kramp giriyordu, şekerim çok düştü galiba. Berberinden olduğunu düşünüyorum. Kullanırken çok dikkatli olun. Böyle bir şey yaşarsanız da sebebinin berberin olma ihtimalini bilin diye yazıyorum.
ben kullandim yakin gecmiste ama boyle bir belirti hatirlamiyorum hic.. ilginc.

X