PKO'yu yenmek isteyenler buyrun içeriye!

Evet çok haklısınız ama stressiz bir hayat yaşanmıyor çoğu zaman. Kabullenmeye çalışıyorum, umarım sizin gibi şanslı azınlıktan olabilirim bir gün. :)
Sizi o kadar iyi anliyorum ki bende stres cok fazla yapiyordum ben hergun agliyordum iliskiden once sonra olmuyor diye hep gozyasim akiyordu her dakika saniye aklimdaydi bu durum ama asilamaya gidicek olmamin verdigi rahatlama ve gercektrn hobilerime yonelmem ve namazla kurana baslamak hergun ibadet dualar etmem cok rahatlatti ve mucize gercekten zor biliorum ama imkansiz degil elimden geldigince destek olurum ne meraknediyorsaniz sorabilirsiniz herturlu yaninizda destekci olurum sonucta ben hala ridk grubunda gitmesi gelmeyecegi anlamina asla gelmez

Sizi o kadar iyi anliyorum ki bende stres cok fazla yapiyordum ben hergun agliyordum iliskiden once sonra olmuyor diye hep gozyasim akiyordu her dakika saniye aklimdaydi bu durum ama asilamaya gidicek olmamin verdigi rahatlama ve gercektrn hobilerime yonelmem ve namazla kurana baslamak hergun ibadet dualar etmem cok rahatlatti ve mucize gercekten zor biliorum ama imkansiz degil elimden geldigince destek olurum ne meraknediyorsaniz sorabilirsiniz herturlu yaninizda destekci olurum sonucta ben hala ridk grubunda gitmesi gelmeyecegi anlamina asla gelmez

Dediğim gibi benim şu anlık bebişle alakalı bir derdim yok. Ama illa ki bir gün isteyeceğim ve şu an bir şey yapmadığım için kendime kızmak istemiyorum. Onun dışında insanın hayat kalitesini de çok etkileyen bir şey. Olmadıkça olmuyor. Yeme düzeniniz bozuk, psikolojik olarak çökük, saçma sapan bir hale bürünüyor insan. Regl oldum diye sevinen bi bizler varızdır herhalde :KK70: Şimdi zayıflayıp düzene sokmaya çalışıyorum. Doktora gittiğimde bütün hormonlarıma belirli günlerde baktılar, hepsi normal ama insan kafaya takıyor işte. İyice zayıfldıktan sonra düzene girmesini umut ediyorum. Şimdilik tek elimden gelen bu...

Dediğim gibi benim şu anlık bebişle alakalı bir derdim yok. Ama illa ki bir gün isteyeceğim ve şu an bir şey yapmadığım için kendime kızmak istemiyorum. Onun dışında insanın hayat kalitesini de çok etkileyen bir şey. Olmadıkça olmuyor. Yeme düzeniniz bozuk, psikolojik olarak çökük, saçma sapan bir hale bürünüyor insan. Regl oldum diye sevinen bi bizler varızdır herhalde :KK70: Şimdi zayıflayıp düzene sokmaya çalışıyorum. Doktora gittiğimde bütün hormonlarıma belirli günlerde baktılar, hepsi normal ama insan kafaya takıyor işte. İyice zayıfldıktan sonra düzene girmesini umut ediyorum. Şimdilik tek elimden gelen bu...
Dualarim sizlerle

Hayir dogum kontrol yada adet sokturucu degil cocuk istedigimiz icin doktorum oyle ilac vermedi hamile kalirsam dusuge sebep olmasin diye.Bu bir hormon ilaci hormon duzenliyor ve duzelen hormon adete yansiyor.
Aa cok ilginc benim doktorum klomen verdi. Bende pko var adetim düzgün ama yumurtlamada problem vardi. Doktoruma bir sorayim

Aa cok ilginc benim doktorum klomen verdi. Bende pko var adetim düzgün ama yumurtlamada problem vardi. Doktoruma bir sorayim
Adetiniz duzgunse dupbaston vermez ama gene bir sorun dupbaston hormonlari duzenleyip adet olmayi sagliyor klomeni ne kadardir kullaniyorsunuz

4 kere kullandım 1 er ay arayla. O da bol yumurtlatti ama gebelik yok.
Rabbimin bildigi vardir umudumuzu inancimizi duamizi esirgemeyelim 🤲🤲isminizi verirseniz dualarimda geciririm Allahin izniyle.Herkes icin diyorum isim veren olursa duamda geciririm listeme ekleyip.Gerci isteyen herkese niyetlen dua ediyorum genelde🤲🤲

Rabbimin bildigi vardir umudumuzu inancimizi duamizi esirgemeyelim 🤲🤲isminizi verirseniz dualarimda geciririm Allahin izniyle.Herkes icin diyorum isim veren olursa duamda geciririm listeme ekleyip.Gerci isteyen herkese niyetlen dua ediyorum genelde🤲🤲
Ismimi vermek isterdim ama burada anlatamadıklarımi anlattığım için ifşa olmak istemem:) iyi niyetiniz yeter sagolun. Bende her sıkıntıdaki insan icin dua ediyorum

Allah bağışlasın yavrunu. Canım spor yaptım bol su ve hamur işi benzeri herşeyi kestim. Zaten şekerle aram yok böylece kilo verdim. Adetlerin düzenli mi?
Evet adetlerim duzenli ama 3 seneyi de gecti... olmuyor olmuyor kiloda verdim gene yok...

Bu gün bn de Başlangıç aşamasında pko olduğumu öğrendim bana da dupbaston verildi iki aylık sonrasında geçeceğini söyledi doktorum inşallah tez vakit düzene girer adetlerimiz olunca ağrıdan sızlanıyodum olamamak daha kötüymüş 🙈😅

Bu gün bn de Başlangıç aşamasında pko olduğumu öğrendim bana da dupbaston verildi iki aylık sonrasında geçeceğini söyledi doktorum inşallah tez vakit düzene girer adetlerimiz olunca ağrıdan sızlanıyodum olamamak daha kötüymüş 🙈😅
iki ay sonra pko nun gececegini mi soyledi?

ayneyn ayneyn kuzum vaktin olunca acaba tüm haftalık paylaşımları ilk sayfada paylaşır mısın.diyete başladım.ve hafta hafta tekrar okuyorum.🥰

Rahim kalınlaşması farklı bir şey. Sizin pco değil büyük ihtimalle.
Pco başlangıcı var rahmin kalınlaşmış dedi hatta bn de üzüldüm sonra üzülcek bi şey yok geçer falan dedi belki de beni yatıştırmak için inşallah geçer bn yanılıyorumdur ama bu şekilde hatırlıyorum

Pko gecen bir sey degil. Seker hastasi olmak, migrenin olmasi gibi kalici bir sey. Ya sizde iki sorun buldu? Biri icin ilac verdi gecer dedi. Pko yu telaffuz ettiyse siz karistirdiniz ikisini?
Aslında 2 ay kadar hiç adet olamadım ve sıkıntı yapmaya başladı bu durum pkonun geçmediğini duymuştum doktor söyleyince üzüldüm bunu görünce önemli bi şey değil ilaçlarla atlatırsınız dedi bi sonraki randevuda daha kapsamlı sorayım eğer doğru anladıysam burda da paylaşayım

Hanimlar napiyosunuz bayadir konusmuyoruz nasil gidiyo hayat ?? Spor ve diyete devam demiii ayneyn ayneyn paylasimi bitti diye birakmadik umarim. Ben takviyelerin buyuk bi kismini aldim kendimi o kadar iyi hissediyorumki maşAllah diyeyim sporumu hic aksatmiyorum en hayirli zamanda bekliyorum artik 🤲🤗

Hanimlar napiyosunuz bayadir konusmuyoruz nasil gidiyo hayat ?? Spor ve diyete devam demiii ayneyn ayneyn paylasimi bitti diye birakmadik umarim. Ben takviyelerin buyuk bi kismini aldim kendimi o kadar iyi hissediyorumki maşAllah diyeyim sporumu hic aksatmiyorum en hayirli zamanda bekliyorum artik 🤲🤗
ben sekersiz glutensiz hayata devam.. omega 3, Q10, d vitamini+k vitamini aldim.. daha iyi hissediyorum ben de sanirim d vitaminin etkisi benim her zaman cok dusuktur. arada yuruyorum. spor salonlari kapali malum. bu ay akisina biraktim. ovu takip etmedim. regl gununu de tam olarak bilmiyorum. uygulamalari sildim.. yakin civardan dr bakmaya basladim. bu ay regl geldiginde dr u arayacagim hasta kabul ediyorsa gidecegim.

X