PKO'yu yenmek isteyenler buyrun içeriye!

Kızlar nasılsıniz 😍
Bu başlığı açtıktan sonra hamile kalmıştım. 9 aylık serüveni bitirdik, şimdi 1 aylık olduk bile hamd olsun.
Tabiki bu pko nun bittiği anlamına gelmiyor ne yazık ki.
Kilo vermeye başlamıştım, 76 ile hamile kaldım. Şuan 80 kiloyum.
Yine bir adet düzeni vs beklemiyorum.
40ımız çıkıp biraz daha düzene girdikten sonra pko mücadelesine kaldığımız yerden devam edeceğim bende.

Kızlar nasılsıniz 😍
Bu başlığı açtıktan sonra hamile kalmıştım. 9 aylık serüveni bitirdik, şimdi 1 aylık olduk bile hamd olsun.
Tabiki bu pko nun bittiği anlamına gelmiyor ne yazık ki.
Kilo vermeye başlamıştım, 76 ile hamile kaldım. Şuan 80 kiloyum.
Yine bir adet düzeni vs beklemiyorum.
40ımız çıkıp biraz daha düzene girdikten sonra pko mücadelesine kaldığımız yerden devam edeceğim bende.
Harikasın yaaa maşAllah sana ♡ ara ara yaz bize bebişinide çok öp yerimize baaaaldır şimdi o Annesi yaa daha dun gibi burda konustugumuz ne cabuk geciyo zaman anlamiyorum bile

Hanımlar ben 1 ay önce kürtaj oldum kürtaj yapan doktorum gebelik değerimin şimdiye kadar sıfırlanmış olması gerektiğini haftaya kadar düşmezse içerde parça olabileceği bu yüzden kurtaj yapabileceğini söyledi bende profesör doktor a gittim ve prof. Rahmimin temiz olduğunu içimde parça olmadığını ve rahminin toparlandigini kürtaja gerek olmadığını söyledi. Kürtaj yapan doktorum kontrole çağırdı gitmem gerekir mi prof gitmene gerek yok dedi ne önerirsiniz lutfen

Hanımlar ben 1 ay önce kürtaj oldum kürtaj yapan doktorum gebelik değerimin şimdiye kadar sıfırlanmış olması gerektiğini haftaya kadar düşmezse içerde parça olabileceği bu yüzden kurtaj yapabileceğini söyledi bende profesör doktor a gittim ve prof. Rahmimin temiz olduğunu içimde parça olmadığını ve rahminin toparlandigini kürtaja gerek olmadığını söyledi. Kürtaj yapan doktorum kontrole çağırdı gitmem gerekir mi prof gitmene gerek yok dedi ne önerirsiniz lutfen
Bence yinede o dr a da gorun bakalim ben 2 kere dusuk yaptigim icin biliyorum ki o deger gittikce hizla dusuyo merak etme gonlunude ferah tut insallah canimmmm

Harikasın yaaa maşAllah sana ♡ ara ara yaz bize bebişinide çok öp yerimize baaaaldır şimdi o Annesi yaa daha dun gibi burda konustugumuz ne cabuk geciyo zaman anlamiyorum bile

Öperim tabii 😍 hemde nasıl hızlı geçiyor bende anlamıyorum asla

Canim suan ayni durumdayiz bende oyle hala adet olmadim cok az bi leke geldi bi gun sabah ogundur bugundur yok gecenlerde testte yaptim yok ama tedirginde olmaya basladim valla
Merhaba bende pkoluyum nerdeyse 17 sene düzensiz adet gördüm her seferınde hamile zannettım kendımı ıkıncı oğlum tedavıyle oldu bir arkadasım tesadüf sülük hacemat yaptır dedi inanamadım yasım 40 2 yıldır duzenlı adet göruyorum ben şifayı sülükten buldum rahime sülük koydurdum tavsiye ederim

Üşenmeyip bütün bu bilgileri yaziyorsunuz, ne kadar iyi birisiniz. Ben bekar bir ogrenciyim, saç dökülmesi dışında bir şikayetim yok şimdilik ve doğal yolla çözmek, sorunun kökünü halletmek istiyorum. Testesteron düzeylerim normal, lh fsh'in iki katı. Sanırım östrojen düşüklüğü var bende de. Çok değerli bilgiler veriyorsunuz. Benim de youtubeda takip ettiğim yabancı youtuberlar var, benzer yontemlemlerle kendilerini iyilestirmisler. Umarım hepimiz şifa buluruz, siz de en yakın zamanda anne olursunuz inşallah. Dualarım hepimiz için, buradaki kimseyi tanimasam da manevi bağ hissediyorum hepinizle. Hepiniz iyiki varsınız kızlar <3
Ismi nedir youtoberlarin bende takip edeyim

Kasıklarım ağrıyor. Akıntım var yine ama dünkü gibi değil.
Testte yok ki bakayım yumurta mı oldu.
Ağrılarımda çok değişik o yüzden çok merak ediyorum oldu mu diye.
Eğer 13 gün sonra adet olursam anlarım ki yumurta oluşmuş
Adet görüp yumurtlama olmayanda var diye biliyorum ben her adet gören yumurtlama olmuyor diye duydum

Benim de d vtmni 3 cıktı bu çok düşük demek mı oluyor
Normalde 80 ve ustu olmasi gerekli. Bu durumda 3 yerlerde demek.. eczaneden dvit3 ampul alip icebilirsiniz. ve ya d vitamini hap seklinde. yagli birseyler yediginizde alin yoksa emilmeden vucuttan atilir direkt. zeytinyagi terayagi hindistan cevizi yagi gibi dogal yaglarda cozunur bu vitamin.

Normalde 80 ve ustu olmasi gerekli. Bu durumda 3 yerlerde demek.. eczaneden dvit3 ampul alip icebilirsiniz. ve ya d vitamini hap seklinde. yagli birseyler yediginizde alin yoksa emilmeden vucuttan atilir direkt. zeytinyagi terayagi hindistan cevizi yagi gibi dogal yaglarda cozunur bu vitamin.
Çok teşekkür ederim benim tahlilimde 3 tahlil normal değerler arasında gözüküyordu şaşırdım şuan

Merhaba kızlar sizce iki testi pozitif mi

Eklentiler

• 0A73D6BC-D42A-4F68-B179-A6C039BD3D63.jpeg
    0A73D6BC-D42A-4F68-B179-A6C039BD3D63.jpeg
    126,8 KB · Görüntüleme: 79
  • F45D9DB0-6AE8-40FC-8026-DF7554FB9325.jpeg
    F45D9DB0-6AE8-40FC-8026-DF7554FB9325.jpeg
    73,2 KB · Görüntüleme: 74
Kızlar ben de Klomen kullandım bugün kontrole gittim 11. gün yumurtaların biri 11 milim biri 12
Perşembe günü 14. gün oluyor ozamana 18 olur mu

Bende PKO var ancak sendromu yok. Adetlerim saat gibi düzenlidir. Asla sekmez.
Kilom kendimi bildim bileli 55'in üzerinde olmadı. Ve hiç bir şekilde tüylenmem yok. Hatta lazer epilasyonda bile tüylerim ince ve görünmez olduğu için tedavimi devam ettiremedim.

Ama bunun dışında B12 vitaminin çok düşük, iğneler oluyorum tam artıyor 2 ay sonra yine yerlerde, sanki bir yerde kaçak var ve deli gibi saçım dökülüyor. Onun dışında hiç ama hiç bir sıkıntım yok.

Yumurta gelişimim ve çatlama durumuda gayet iyi doktor kontrolünde 2 ay baktırmıştım.

Bana ne öneririzsiniz?

Kilom kendimi bildim bileli 55'in üzerinde olmadı. Ve hiç bir şekilde tüylenmem yok. Hatta lazer epilasyonda bile tüylerim ince ve görünmez olduğu için tedavimi devam ettiremedim.

Ama bunun dışında B12 vitaminin çok düşük, iğneler oluyorum tam artıyor 2 ay sonra yine yerlerde, sanki bir yerde kaçak var ve deli gibi saçım dökülüyor. Onun dışında hiç ama hiç bir sıkıntım yok.

Yumurta gelişimim ve çatlama durumuda gayet iyi doktor kontrolünde 2 ay baktırmıştım.

Bana ne öneririzsiniz?
Ben bu ay naturallen deneyecem instagram SAN alıp içeriği pcos için baya iiyi

Bana ne öneririzsiniz?
Aşağı yukarı aynı durumdayız, tek fark benim b12 normal. Bir yerden kaçak var ama bulamıyorlar.

X