Saç Rengi ve Saç Boyama Platin, Sarı ve Gri Saçlılar buraya Cehko ile tanışın

feyza_d

Guru
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2007
50
4
37
Merhaba arkadaşlar size Almanyadan gelen bir markadan bahsetmek istiyorum. Cehko. Özellikle profesyonel ürünler pazarlayan çok iyi bir firma kendisi. Saç boyasından tutunda saçla ilgili herşeyi bünyesinde bulunduran ama bu işi sağlık ve kaliteyi birleştirerek yapan bir marka. Özellikle bahsetmek istediğim bir ürünü var kendilerinin. Silver Şampuan. Bir çok videoda görmüşsünüzdür, saç boyandıktan sonra üzerine mor bir şampuan dökerek yıkanır, işte bu şampuan sarı saçlı bayanların bu sıralar vazgeçilmezi. Banyo da haftada iki kez uygulanıyor. Saçta 2-3 dk bekletilip durulanıyor ve sarı saçlarda ki doreliği yok ediyor. Mükemmel bir ürün. Aynı zamanda bu sıralar çok meşhur olan gri saçlara sahip olanlar bilir. Boyadan sonra bi kaç yıkamada saçta gri renk malesef yok oluyor ama Silver Şampuan bu süreyi uzatmakta birebir. Aynı zamanda markanın saç boyasınıda anlatayım biraz. Hepiniz bilirsiniz saçlarımızı gerek evde gerekse kuaförde boyatalım burnumuzun direğini sızlatan o amonyak kokusunu. İşte Cehko da bu koku neredeyse 0. Amonyak oranı 1000 de 2.5. Bunun yanısıra saçları boyarken içeriğindeki jojoba yağı, hidrolize keratin ve buğday proteini ile saçlara bakım yapar ve yumuşacık saçlarla sizde mutlu olmuş olursunuz. Marketlerde bulunmuyor malesef arkadaşlar ama kuaförlerde bulabilirsiniz. Yıllardır saçlarını boyatan biri olduğum için neler yaşadığımı iyi bilirim. Bu yüzden size yardımcı olacak bu ürünleri öneriyorum. Eminim ki memnun kalacaksınız. Markanın ig hesabı : cehko.tr

Bu sampuan kahve sacin icinde ki doreligide alir mi?

Bu sampuan kahve sacin icinde ki doreligide alir mi?

Merhaba, daha profesyonel bilgi için kuaförlere danışsanız daha iyi olur. Saç boyadıktan sonra hemen kullanılırsa doreliği alıyor ama sonuçta şampuan boya değil o yüzden kahve saçta ne olacagını kuaförler daha iyi bilir Ben sarı saç ve gri saçtaki sonuçlarını biliyorum ama kahveyi görmedim açıkcası, o yüzden yanlış bilgi vermiyim

X