Plazmapen ile çatlak tedavisi

çok sevindim. gelince bende 40 yşındayım. iğne ucunu nekadar sokucağımızı kendisi ayarlıyor heralde değil mi. ne kadar derine inmeliyim acaba aynı sonuç için..
çok sevindim. gelince bende 40 yşındayım. iğne ucunu nekadar sokucağımızı kendisi ayarlıyor heralde değil mi. ne kadar derine inmeliyim acaba aynı sonuç için..
Yok yok igneyi cilde sokmuyorsunuz cilde temasa yakin yakiyor/ buharlastiriyor tam calisma prensibi ne bilmiyorumda yani igne cilde girmiyor.insallah sizde iyi sonuclar alirsiniz.

Cigdem hanim sizde denediniz mi bende merak ediyorum nasil geciyor diye
daha cesaret edemedim. fırsat ta bulamadım. ama makine geldi. sule hnmın tavsiye ettiğini aldım. acıkcası korkuyorum ya işe yaramazsa diye biraz ondan da geciktiriyorum sanırım. :110: fakat bu hafta sonu deniycem sonuçları da mutlaka yazıcam. bu arada fibro derm pro xs aletin demosuna gittim bir merkezde bacağim hala mosmor işe yararsa insaAllah onuda yazarım.

Merhaba ben çok araştırdım marka olarak burdan yazmam doğru olur mu bilmiyorum isterseniz mesaj olarak atabilirim size. Cihazı kendim aldım bacaklarımdaki çatlaklar için uyguladım. Yalnız çok acı veren bir işlem ben anestezisiz krem kullanmadan yaptım ama işlemden memnunum diyebilirim hem deride gerginlik yapıyor hem de çatlaklara iyi geliyor.
Mwrhab, cihaz için öneri alabilir miyim, birde işlem sonrası ne tür krem kullandınız

Muhakkak alip yapin ben suan 49 yasindayim catlaklarim bacakta 15 yasinda 2 ayda 13 kilo alinca olusmustu yani cok eski catlaklar yapali bugun dorduncu gunum yaptigim alan bayagi iyilesti sonucu gorebiliyorum ve gozume ilk carpan beyaz cizgiler yok gercekten ise yariyor ki ben sadece cizgiler uzerinde calistim yani muhakkak deneyin
Merhaba işlem sonrası ne tür krem kullanmak gerekir, birde cihazların sahteleri var deriye temas etmeden buharlaşma yoluyla yapılması gerekiyormus o nedenle cihazda cok kararsız kaldım, 1000 liraya da 200 liraya da var. İşlem sonucunda deger mi diye de korkuyorum açıkçası

Merhaba işlem sonrası ne tür krem kullanmak gerekir, birde cihazların sahteleri var deriye temas etmeden buharlaşma yoluyla yapılması gerekiyormus o nedenle cihazda cok kararsız kaldım, 1000 liraya da 200 liraya da var. İşlem sonucunda deger mi diye de korkuyorum açıkçası
Ucuzunu alin derim bende hollanda sartlarina goro ucuzunu aldim memnun kaldim

Sonucu merak ediyorum paylaşır mısınız
Sonucu bir arkadasla yazismistik zaten ben bacak ustu on bolgeye yaptim sol bacak yuzde 90 sag bacak yuzde 85 diyeyim iyilesti yani ben memnunum ki evde acemice yapilmis bir denemeydi.ben cihazi ilk olarak dirsekte denedim zaten dirsekleriminde ihtiyaci vardi deri ordada guzel toparladi kendini yani deneyin memnun kalirsiniz

Screenshot_20200916_161913.jpg
Arkadaşlar ben bu üründen sipariş verdim, iş görür mü sizce?

X