Plazmapen ile çatlak tedavisi

Rica etsem bana özelden cihazın adını ve resmini atabilir misiniz bende alıp yapmak istiyorum çok teşekkür ederim şimdiden 🌺

R ramko rica etsem bana da oncesi sonrasi foto atabilir misiniz 🙏 kilo alip vermeden kaynaklı catlaklarim var kremletden fayda goremedim bi de bunu denemek istiyorum teşekkürler

R ramko rica etsem bana da oncesi sonrasi foto atabilir misiniz 🙏 kilo alip vermeden kaynaklı catlaklarim var kremletden fayda goremedim bi de bunu denemek istiyorum teşekkürler
En son cigdem hanim vardi burda o yapti hem makinayida Tr den aldi ben yurtdisinsayim ayni marka yoktur belki.konuyu acan Sule hanimda bilgi verebilir belki. Benim tavsiyem kesinlikle yapin gercekten faydali ki ben 49 yasindayim siz genclerin cildi zaten taze ve daha guzelde toparlar

En son cigdem hanim vardi burda o yapti hem makinayida Tr den aldi ben yurtdisinsayim ayni marka yoktur belki.konuyu acan Sule hanimda bilgi verebilir belki. Benim tavsiyem kesinlikle yapin gercekten faydali ki ben 49 yasindayim siz genclerin cildi zaten taze ve daha guzelde toparlar
Cok teşekkürler

merhaba hanımlar ben de güzelllik merkezinde çalışıyorum bizim işyerinde kullanılan buymuş (bu arada ben daha yaptırmadım ama yaptırınca yazıcam) yine de linkini bırakıyorum fikir olur sıze de ; ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de plazma pen aldım ama işlemi yapmadan önce bisey sürmek lazım mi işlem bittikten sonra napmak lazım bilmiyorum lütfen yazar mısınız hepimiz aydınlanalım?

Ben de plazma pen aldım ama işlemi yapmadan önce bisey sürmek lazım mi işlem bittikten sonra napmak lazım bilmiyorum lütfen yazar mısınız hepimiz aydınlanalım?
Yapmadan önce hiçbir şey sürmedim ama acı hissi oluyor baya dayanamam derseniz anestezi içerikli kremlerden kullanabilirsiniz. Kremi sürüp streç filmle üzersini kapattıktan sonra 45 dk bekletin ve uygulama yapın demişti danıştığım güzellik uzmanı. Ben uygulamadan sonra da herhangi bir şey kullanmadım kabukların kendiliğinden kuruyup dökülmesi önemli duşta lif bile sürmedim tamamen dökülene kadar. Ama isterseniz serum fizyolojik kullanabilirsiniz demişti güzellik uzmanı tamamen tercihe bağlı.

Omcelikle çok teşekkür ederim Madecasol kullanmak lazım mi acaba?fucidin diyen de var acayip kafam karıştı.Siz hangi bölgeye uyguladınız ve ise yaradı mı?
Rica ederim 😌 fucidin kullan diyeni hiç duymadım çünkü cihazı almadan önce çok araştırdım internetten yapan kişilere mesaj atıp bilgi aldım yaşadığım şehirde de güzellik uzmanına gidip bizzat danıştım madecosol ve serum fizyolojik (yani normal bizlere hastayken takılan serum) onlardan alıp kullanabilirsin ama kendi kendine kuruyup dökülmesi daha önemli demişti. Bir de ciltten cilde fark ediyor hassas ciltler kullanabilir ya da endişe ederseniz kullanın ne kadar geç iyileşirse o kadar etkili oluyormuş tedavi. Ben alt bacaklarıma yaptım 4 ayda anca iyileşti ama bir kere yaptığım halde memnun kaldım tamamen geçmedi ama o parlak görüntü silinip görünmez hale geldi görenler hayret ediyor 😊

Bu işlemi nasıl evde kendi kendinize yapabiliyorsunuz.Çok risklidir ve leke kalabilir.Hemde simsiyah yanık lekesi.Ben kaç yıllık uzman olduğum halde bu işlemi çalıştığım klinikte bile 40 kere düşünüp yapıyorum.O da herkese değil.Gerçekten bakımını yapabilecek sabırla sonucu bekleyeceğimden emin olduğum hastalara.Aldığınız cihazlarda gerçek plazma pen değildir muhtemelen.

X