Polikistik ile gebelik elde etme sürecim

6 aylik evliyim ve hamile kalamiyorum dr gittim testler temiz ama kafayi yicem neden olmuyor 2 gunde 1 iliski yaşıyoruz. Ovülasyon laboquik marka kullandim cizgiler net cikmiyor. Allahini seven bana bir oneride bulunsun ben 28 eşim 32 yaşında.
eşinizin de yaptırmadıysa kontrollerini yaptırmasını öneririm. sizden kaynaklanmıyor olabilir.

6 aylik evliyim ve hamile kalamiyorum dr gittim testler temiz ama kafayi yicem neden olmuyor 2 gunde 1 iliski yaşıyoruz. Ovülasyon laboquik marka kullandim cizgiler net cikmiyor. Allahini seven bana bir oneride bulunsun ben 28 eşim 32 yaşında.
Instagram sayfasında birgebenin günlüğü diye arat o bayandan al test harika kesinlikle tavsiye ederim

Pcoslu olup adeti tam sokulemeyenlere mutlaka çoban çantası otunu araştırmalarini öneriyorum..
Ve ayrıca burada denildiği gibi sağlıklı beslenme bu kısım çok önemli zira sağlıksız kilo alımı ciddi sıkıntı oluyor ve spor pcoslularin düzenli yapmaları gereken şeyler.. ayrıca hayıt otu/sirkesi rahim için oldukça faydalı ..doğal yollar ile arayış içinde olanlar araştırabilir.

X