Polikistik over ve soğan kürü

Bende de pcos var. Çok ileri düzeyde değildi. Kilo problemim de yoktu. Yumurtlamayı sağlar ve adet düzensizliğine iyi gelir demişti doktorum. Gerçekten de faydasını gördüm çok şükür
ALLAH sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bizlere de dua edin 😊

Merhabalar. Ben Bi kaç ay önce polikistik over olduğumu öğrendim. Bir çocuk annesiyim. İkinci kez anne olmak istiyorum. Bu yüzden soğan kürü ne başladım. Son zamanlarda soğan kürü ne başlayan varsa birlikte haberleşerek uygulayalım istiyorum. Var mıdır soğan kürü ne başlayan??
Masallah sogan kuruyle mi hamile kaldiniz

Merhaba. Ben de maalesef pcoluyum. Geçenay ilk kez adetim çok gecikince bir umut hayit tohumu kullandım, 2.günde adetim başladı. Adetin 7.günü de sogan kürüne başladım, yarın son gunum. Sogan kurunun 8. Gunu doktora gittiğimde aylar sonra ilk kez yumurtladigimi öğrendim. Her günü değerlendirmeye çalışıyoruz kocamla. Ben umutluyum sogan küründen.
Merhaba siz nasil hamile kaldiniz masallah bende pcosum hamileyim masallah herkes hamile mi ne bu yil 2020 yi cok kotuledim ama bebis getrdi bizlere sanirim benimde olmuyodu cunku

Glukofeni icebilirsiniz doktorunuza da sorun benimde muthis duzensizken 30.gun saati sabah olmaya basladi size eminim faydasi olur
Kızlar merhaba ,bende bir pcoszedeyim, 2 yıldır evliyim sadece ilk iki ay korunduk ona rağmen hala bebek yok doktor rahim filmi istedi geçen sene ama bir türlü gitmedim cektirmeye ,adetlerim müthiş duzensiz ve git gide uzuyor iki adetim arasındaki süre, 30 gün-35 güne kadar çıktı , yalnız ben geçen ayın başlarında soğan kürü ve hayit otu çayı yaptım sabah ve aksam içtim, şuan 44 gündür adet olmadım, her zamankinden fazla gecikti ,umutlanamiyorumda , acaba içtiklerimin geciktirici etkisi mı var? Siz de böyle bir etki oldu mu

Merhabalar. Ben Bi kaç ay önce polikistik over olduğumu öğrendim. Bir çocuk annesiyim. İkinci kez anne olmak istiyorum. Bu yüzden soğan kürü ne başladım. Son zamanlarda soğan kürü ne başlayan varsa birlikte haberleşerek uygulayalım istiyorum. Var mıdır soğan kürü ne başlayan??
Merhaba sogan kuru ile mi hamile kaldiniz

İyi akşamlar kızlar bende de pco var bende hamile kalmaya çalışıyorum de bana tavsiye verebileceğiniz şeyler var mı 🙁

İyi akşamlar kızlar bende de pco var bende hamile kalmaya çalışıyorum de bana tavsiye verebileceğiniz şeyler var mı 🙁
İyi Bi doktora gidin. Promotil diye Bi ilaç kullandım doktorunuza da danışıp kullanabilirsiniz. Vitamin takviyesi gibi Bi ilaç. Denemenizi tavsiye ederim.

Kızlar ben bu soğan kürünü nasıl kullandığımi unuttum.suan adetliyim ne zaman baslicam soğan kruune ?

Ben de promotil women adlı ilacı kullandım ve hamile kaldım soğan kuru bırakın ise yaramayi bende ters tepti tüm düzenimi bozdu. Asla tavsiye etmem.

Ben promotil diye Bi ilaç kullanmaya başladım. 3 ay kullan demişti doktorum. 1.kutu bitmeden hamile kalmışım çok şükür. Darısı hayırla sizin başınıza
Bende siparsi verdim esimede erkek olanini aldik.. saglicakla kucagina al canim sen pkonun hangi semptomlarini yasiyodun ??

X