Polikistik over

Lale sevil

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2023
54
5
18
Evet önce ki makaleden dolayı doktora gittim ve doktor benden kan aldı ultrasona aldı kontrol ettikten sonra polikistik over görünümde dedi korkudan deliriceğim gerçekten adam akıllı bir şey de söylemedi açıklamasını bile yapmadı görünümde o var dedi yani yine de sabahtan beri açıklamalara bakıyorum araştırma yapıyorum bi sürü şey çıkıyor korkudan ölöek üzereyim

Evet önce ki makaleden dolayı doktora gittim ve doktor benden kan aldı ultrasona aldı kontrol ettikten sonra polikistik over görünümde dedi korkudan deliriceğim gerçekten adam akıllı bir şey de söylemedi açıklamasını bile yapmadı görünümde o var dedi yani yine de sabahtan beri açıklamalara bakıyorum araştırma yapıyorum bi sürü şey çıkıyor korkudan ölöek üzereyim
Korkmayin pko insanı öldürmüyor 😀 neden korktunuz bu kadar 34 yasimdayim kendimi bildim bileli pko var hic korkum olmadi

Korkmayin pko insanı öldürmüyor 😀 neden korktunuz bu kadar 34 yasimdayim kendimi bildim bileli pko var hic korkum olmadi
Cildimi bozdu bu durum ama cildim için 8 aylık böbreğimi kaybedecek ilaçlar kullandım neredeyse bu sorunun bozması psikolojimi bozdu ve bana Dupbaston verdi bunu kullan dedi

Cildimi bozdu bu durum ama cildim için 8 aylık böbreğimi kaybedecek ilaçlar kullandım neredeyse bu sorunun bozması psikolojimi bozdu ve bana Dupbaston verdi bunu kullan dedi
Bence sen stres yaparak kendini cokta etkileme bununla yasamayi ogren spor yap saglikli beslen cildim benimde kotuydu artik bi sivilce bile cikmiyor

Nasıl geçirdiniz peki bi de kusura bakmayın iki de bir rahatsız ediyorum ama bana aferin 11-21 . Günü arasında kullan dedi tam anlamadım ne demek istedi ?
Polikistik over sendromu gecmez goz rengimiz gibi dogustan olan bi durumdur. Sadece kilo almazsaniz dikkat ederseniz zayif fit olursaniz pko belirtilrri size islemez...
Sorunuzu anlamadim aferin yazmissiniz

Polikistik over sendromu gecmez goz rengimiz gibi dogustan olan bi durumdur. Sadece kilo almazsaniz dikkat ederseniz zayif fit olursaniz pko belirtilrri size islemez...
Sorunuzu anlamadim aferin yazmissiniz
Bende yok dedi normal herkes olan gibi varmış çok büyük sorun değilmiş sorumda adetin 11-21 günü arasında al dedi ilacı pek anlayamadım ne dediğini

Yan etkiler oldu mu peki cildi düzelttiğini de söylüyorlar şey bi de ilacı hala kullanıyor musunuz
Benim cildim saglikli beslendigimden beri cok duzgun. Artik kullanmiyorum hamileyim duphastonu gebeligimin 9. Haftasina kadar kullandim bi sorun yasamadim yediginize ictiginize dikkkat edin

Ben de kendimi bildim bileli pkos var kaç yaşındasınız ve regl düzensizliği sizde de var mı
Aslında yoktu vitamin ilacı kullandıktan sonra bu şekilde oldu normal çok düzenliydim zamanı zamanında oluyordu ama ilaç kullandım 3 ay boyunca içinden çıkamadım 18 yaşındayım

Aslında yoktu vitamin ilacı kullandıktan sonra bu şekilde oldu normal çok düzenliydim zamanı zamanında oluyordu ama ilaç kullandım 3 ay boyunca içinden çıkamadım 18 yaşındayım
Anladım üzülme bende hep vardı lisede artık fark edip ilaç kullanmaya başladım adet görebilmek için ben beceremiyorum ama paketli gıdalardan asitli içeceklerden vs uzak durmalısın ketçap mayonez aklına gelen tüm sağlıksız şeyleri minimuma indirmelisin hareketli ve fit olmalısın pkos geçmesede en azından ilerlemez

Hamileyim ben insaAllah olucak sen evlimisin ?
Allah kucağına almayı nasip etsin 🧿 ben 5 aylık evliyim ilk günden beri istiyoruz ama olmuyor. Doğum kontrol hapı kullanıyordum evlilikten önce (yıllardır) evlendikten sonra bıraktım çocuk için hormonlarımda da bir sıkıntı yok ama olmuyor ne yazık ki senin bir tedavi sürecin mi oldu kendiliğinden mi hamile kaldın

X