Polikistik over

Allah kucağına almayı nasip etsin 🧿 ben 5 aylık evliyim ilk günden beri istiyoruz ama olmuyor. Doğum kontrol hapı kullanıyordum evlilikten önce (yıllardır) evlendikten sonra bıraktım çocuk için hormonlarımda da bir sıkıntı yok ama olmuyor ne yazık ki senin bir tedavi sürecin mi oldu kendiliğinden mi hamile kaldın
Kendiligimden olmadi benim ayni zamanda rahmim T seklindeymis dogustan bilmiyoduk biz bunu senelerdir hic bi doktor gorememisti tup bebege baslayinca goruldu bu durum. Rahmim duzeltilince transfer oldum hamile kaldim cok sukur 14 senelik evliyim. Size tavsiyem gercekten iyi bi doktorda tedavi olmaniz.

Kendiligimden olmadi benim ayni zamanda rahmim T seklindeymis dogustan bilmiyoduk biz bunu senelerdir hic bi doktor gorememisti tup bebege baslayinca goruldu bu durum. Rahmim duzeltilince transfer oldum hamile kaldim cok sukur 14 senelik evliyim. Size tavsiyem gercekten iyi bi doktorda tedavi olmaniz.
14 sene sonundaa çok mutlu oldum sizin adınıza ben de çok istiyorum ama normal halde olmayacağını hissediyorum. Nasıl bir süreç izlemeliyim bilemiyorum Ankaradayım ve 5 aydır burdayım doktor vs de tanımıyorum siz hangi şehirdesiniz

14 sene sonundaa çok mutlu oldum sizin adınıza ben de çok istiyorum ama normal halde olmayacağını hissediyorum. Nasıl bir süreç izlemeliyim bilemiyorum Ankaradayım ve 5 aydır burdayım doktor vs de tanımıyorum siz hangi şehirdesiniz
InsaAllah darisi basiniza olsun Rabbim sizlere daha fazla aratmasin insaAllah . Ben tekirdag corludayim . Tedavimi istanbulda prof. Dr cem celikte oldum. Kafa rahatligida cok onemli insaAllah sizede tez zamanda nasip olur. Bence esinizde veyahut sizde baska bi sorun yoksa yumurta catlatarak bi kac deneme yapabilirsiniz. Çünkü pkodaki en buyyk sorun yumurtalarin catlamayip kiste donusmesi o görüntüye pko deniyor. Adetide o yuzden olamiyoruz yumurtalarimiz catlamadigi icin bi yumurta takibi yaptirin.

Anladım üzülme bende hep vardı lisede artık fark edip ilaç kullanmaya başladım adet görebilmek için ben beceremiyorum ama paketli gıdalardan asitli içeceklerden vs uzak durmalısın ketçap mayonez aklına gelen tüm sağlıksız şeyleri minimuma indirmelisin hareketli ve fit olmalısın pkos geçmesede en azından ilerlemez
Tam anlamıyla var demedi görünümde dedi aza indir falan dedi yani bilmiyorum çok üzülüyorum ilaç kullanacak olmam beni çok üzüyor geçmiş olsun size de
Hayir yaa mesela noodle lar paketli yemekler cips falanda var tabiki ama hic yemeyin demiyorum ki dikkat edin diyorum
of gerçekten durum kötü ben nasıl yapabilirim bilmiyorum

InsaAllah darisi basiniza olsun Rabbim sizlere daha fazla aratmasin insaAllah . Ben tekirdag corludayim . Tedavimi istanbulda prof. Dr cem celikte oldum. Kafa rahatligida cok onemli insaAllah sizede tez zamanda nasip olur. Bence esinizde veyahut sizde baska bi sorun yoksa yumurta catlatarak bi kac deneme yapabilirsiniz. Çünkü pkodaki en buyyk sorun yumurtalarin catlamayip kiste donusmesi o görüntüye pko deniyor. Adetide o yuzden olamiyoruz yumurtalarimiz catlamadigi icin bi yumurta takibi yaptirin.
Aynen daha fazla akışına bırakmayayım teşekkür ederim 🤩

Arkadaşlar meraba ben 1.5, yıldır hamile kalamiyorum ama adetlerim düzenli ve pcos belirtisi olarak fazla kilo alma oda evlendikten sonra oldu şu anda folik asit kullaniyorum sizin öneriniz var mi

X