polis erkek arkadaşım tüm konuşma detaylarımı çıkarabilir mi özelliklede whatsApptakileri

sevdanurhan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2020
1
1
26
merhaba arkadaşlar.Ben 1 yıldır bir polisle konuşuyorum.Evlenmeye karar verdik ama,erkek arkadaşımtüm geçmiş konuşmalara bakacağını söyledi.ben onunlayken kimseyle konuşmadım ama öncesinde başkalarıyla çok konuşuyordum.tanıkştığımızda hayatıma öncesinde bir kişiyle konuştum dedim yani yalan söylemiştim.sözün kısası korkuyorum açıkçası konuşmalarımı bulmasından istikbarattan çok arkadaşı var.bakabilirmi whatsapp konuşmalara içeriğine

merhaba arkadaşlar.Ben 1 yıldır bir polisle konuşuyorum.Evlenmeye karar verdik ama,erkek arkadaşımtüm geçmiş konuşmalara bakacağını söyledi.ben onunlayken kimseyle konuşmadım ama öncesinde başkalarıyla çok konuşuyordum.tanıkştığımızda hayatıma öncesinde bir kişiyle konuştum dedim yani yalan söylemiştim.sözün kısası korkuyorum açıkçası konuşmalarımı bulmasından istikbarattan çok arkadaşı var.bakabilirmi whatsapp konuşmalara içeriğine

Ahahahahhahah. Kamu gücünü faydasına kullanmak :) Eşim polis, hiç böyle bir şeyle tehdit edilmedim. Edemez de. Saf mısınız? Ezik misiniz?

Yok öyle bişey ya. ARKA SOKAKLAR mı burası.en fazla yapacagı tc nizden ana baba adınıza bakmak olur

He bu arada dedigine kanıpta geçmisteki herşeyi nasıl olsa ögrencek deyip dökülmeyin. Sizi denemiş

Benim bi arkadaşıma polis abisi yapmıştı bunu. Ama yaparsa şikayet edin kesinlikle. Kimsenin haddi değil bunu yapmak. 💐

Mahkeme kararı olmadan bakamaz ama karar cikinca bakiliyorsa el atindan da bakilabilir diye dusunuyorum ama bunu nişanlın yapabilirmi onu bilmiyorum belkide seni korkutup agzindan laf almaya calisiyor o yuzden rahat ol sadakat onemli seyler umarim yanlis birsey yapmamissindir ve okur boyu mutlu olursun

uyduruyor ya o isler o kdr kolay degil esim polis savcilik karariyla oluyor dedi husisen sordum oyle sey mi olur dedi bence seni yemliyor

Benim arkadaşımın nişanlısı çevik kuvvet çocuğun eski sevgilisi sarmıştı habire mesaj atıyordu arkadaşıma da nişanlın bana karşılık veriyor diye montaj mesajlar atıyordu ama o kadar profesyonelce yapıyordu ki valla çok iyi inandık yani ayrıldı ayrılacaklardı nişanı atacaktı arkadaşım çocukta zorda kalınca bütün mesaj dökümünü çıkarttırdı istihbarattan bir sürü arkadaşı vardı onunda ama bedelini de ödedi silahına el koydular 2 ay bir de görevden uzaklaştırdılar 1 ay ama yaptı yani yapabilir. Yaparsa da bedelini öder ve sizi de kaybeder tabii siz akıllı davranırsanız.

eğer erkek arkadaşımın böyle manyakça huyları varsa geçmişim çamaşır suyuna batırılmışçasına temiz olsa bile topukkk :işsiz: :işsiz:

basına bela alır böyle bsy içinde risk almaz benm eşimde polis bir kere plaka sorgulatalım dedik araç kime ait diye onu bile yapmak istemedi en ufak seyde sen sorgulatmıssın diye sorusturma açılabilir ayrıca bu nasıl bi manyaklık valla ban böle bsy diyecek yolarım o adamı gerci ben yalan sölemedim hiç ama illaki hiç söylemediğim seylerde olmustur ama soncta kendiside hiç bsy yapmadan bu yasa gelmedi ya ayy sinir oluyorum böyle erkeklere polisler biraz böyle olabiliyor malesef ama seni biraz korkutmus belliki laf almak için :)

X