Popo, bacak içi arkası ve önü , karın ve kol egzersiz ile ilgili görsel paylaşım

Paylaşımlar Size Yardımcı Oluyor mu?

• Ankete Katılan
    105
bende varım bendeeeeee :) bu bacak ve basenler eriyecek arkadas. Pazartesi başlayalım olur mu?? Bugun regl oldum ağrıdan yerimden kalkarmiyorum

tee allahim pazartesi baslayalim yaziyomus zaten :KK1::KK1: uyuyomuydum okurken ne :26::26:

bu arada konu sahibi ellerine emegine saglik. bu ara cok kafaya takmistim bu isi cok iyi oldu paylasimlar.

sormak istedigim bisey var. simdi ben popo ve bacak eritmek istiyorum. 30 gunluk squat hareketlerine baslicam da bunun yaninda videolari mi yapsam yoksa diger resimlerdekileri mi??? hangisi daha etkili olur??
:44::44:

tee allahim pazartesi baslayalim yaziyomus zaten :KK1::KK1: uyuyomuydum okurken ne :26::26:

bu arada konu sahibi ellerine emegine saglik. bu ara cok kafaya takmistim bu isi cok iyi oldu paylasimlar.

sormak istedigim bisey var. simdi ben popo ve bacak eritmek istiyorum. 30 gunluk squat hareketlerine baslicam da bunun yaninda videolari mi yapsam yoksa diger resimlerdekileri mi??? hangisi daha etkili olur??
:44::44:
:KK9::KK9::KK9: Canım 30 gunluk squats hareketini yap, sonra ilk sayfada basen hareketi verdim , onu birde bir hareket paylaşıcam onu yap birde 2 hareket daha gösterim onlarıda ya 5-6 hareket olması yağ erimesini kas yapılandırmasını kolaylaştırır. :KK54:

Kızlar Göbek eritmek ve eritirken belim incelsin diyenlere sesleniyoruumm buvideoyu hafta 2gün yaparsanız 2 hafta sonra göbeğinizde ve belinizdeki değişimi görüceksiniz amaaaa bunu yaptıktan sonraa uyuyup sabah kalkınca müthiş bir ağrı hiisediceksiniz ben yaptıgım zaman ölmüştüm ya sabahı ama şimdi agrı hssetmeiyorum haftada 3gun yapıyorum

<strong><em>[video=youtube;r_J8btnIEKQ]http://www.youtube.com/watch?v=r_J8btnIEKQ&amp;feature=related[/video]

bu pump it up vıdeolarını ben gecen yıl yapıyordum yalnız 50 dk suruyor hepsi dayanamıyorum kı 50 dk çok yorucu:KK31:

pilates_gymball_17.gif

pilates_gymball_8.gif

pilates_gymball_14.gif

platestopu.gif
: Uygulanışı:Bu uygulama ile ‘C’ harfi gibi şekil alarak hem pilates topu üzerinde denge kurmasını hemde karın bölgesini çalıştırarak ısındırma hareketi ile sonra ki aşamalarımız için hazırlık yapıyoruz. Sırtınızı “C” şeklini alacak biçimde başınızı öne eğerek göbeğinize doğru bakın ve kalçanızı öne doğru kaydırın.

Not: Pilatesin temeli olan bu hareket sayesinde kalçalarınızla dengeyi sağlamayı öğrenecek ve omurganızın doğru yönü bulmasını sağlaycaksınız.
Vücudun üst ve alt kısmını aynı anda çalıştıran bu hareket ile kalçanızı ve butlarınızı sıkılaştırıp onlara söz dinletmeyi öğreteceksiniz. Hareketle birlikte omurganız da doğru vücut duruşunu elde etmek için çalışacak.
pilates_gymball_5.gif
:
Uygulanış:
1. Yere uzanın, kollarınız yanlarda, dizleriniz 90 derece bükük biçimde ayaklarınızla topu tutun.
2. Resimdeki gibi topu kaydırmadan göbeğinize bakarak kalkmaya çalışın.
3. Kalkarken nefes verin (Nefes verirken göbeğiniz içerik çekilmeli,alırken karnınız şişmelidir).

pilates_gymball_6.gif
Uygulanış:1. Kalça ve beliniz yere değecek şekilde uzanın.
2. Bacağınızın birini dizden bükerek venefes vererek kendinize doğru çekin.Topu dengede tutmaya çalışın.Hareketi 8 defa tekrarlayın.
3. Hareketi diğer bacağınız için de yapın.
Uygulamaları doğru yapmaya özen gösterin kızlar..
:KK16:

bu pump it up vıdeolarını ben gecen yıl yapıyordum yalnız 50 dk suruyor hepsi dayanamıyorum kı 50 dk çok yorucu:KK31:
evet yorucu geliyor ilk haftalar ama 2 hafta sonra hareektleride ezberlemiş oluyorsunuz hem daha hızlı kilo vermiş oluyorsunuz.:13:

pilates_gymball_2.gif
Uygulanışı:
Bu egzersizde amaç pilates topu üzerinde dengede durarak, bel yan bölgelerini çalıştırmaktır.
1. Pilates topunun üzerine sırtınız dik biçimde olacak şekilde oturun.Bacaklarınız omuz genişliğinde açık olsun.

2. Belden aşağınızı sabitleyip hiç oynatmadan nefes vererek sağa dönün ve ilk pozisyonunuza gelin.Daha sonra nefes vererek sola dönün ve tekrar ilk pozisyonunuza gelin.

Gösterilen tüm hareketleri ilk kez yapıyorsanız, 8 er kez tekrar edin, vücudunuz alıştıkça sayıyı artırabilirsiniz, ideal olarak 15 kez tekrar tavsiye olunur.
Not: Kendinizi ilk günden aşırı zorlamayın.. kas kasılmalarına kramplara neden olabilir.

pilates_gymball_3.gif
Uygulanış:
1. Yandaki resimde gördüğünüz gibi pilates gymball u ayağınızın altına yerleştirin.
2. Öne doğru çömelip alçalırken nefes verin.Hareketi diğer ayağınız için de yapın.
Bu hareket ile popu çevresi çalışacak fazla yağlar eriyecek ve sıkı bir popoya sahip olacaksınz
:KK12:

pilates_gymball_4.gif
Uygulanış:Yan bölgelerimizi pilates topu yardımıyla çalıştırıyoruz.
1. Sırtınız düz olacak şekilde dik durun, omuzlarınızı gevşetin.
2. Resimdeki gibi topla beraber yana doğru eğilirken nefes verin.
3. Hareketi diğer yana doğru da yapın

pilates_gymball_16.gif
Uygulanış:
1. Pilates topununun üzerine resimdeki gibi uzanın, bacaklarınız mümkün olduğunca gergin olsun.
2. Kollarınızı yerde sabitleyin belinizi çukurlaştırmadan eğilip kalkarak şınav çekin.
Belinizde boşlukta kaldığı için düz durmakta zor olacaktır.

Paylaşımlar süper, otobüslambası bişey sorsam. Plates sabah değilde akşam yapılsa farkedermi? Bide aç karınlamı olmalı yoksa bişeyler yenilmelimi?
:)))

Son düzenleme:
Paylaşımlar süper, otobüslambası bişey sorsam. Plates sabah değilde akşam yapılsa farkedermi? Bide aç karınlamı olmalı yoksa bişeyler yenilmelimi?
:)))
Canım metobolizmanın çalışması için, birşeyler yiyip metobolizmayı uyandırmak lazım ben sabahları 1 dilim tost ekmeğine light labne sürüp yiyorum, 1 saat iş güç evde sonra başlıyorum çünkü 1 dlim ekmek şart metobolizmanın çalışması için..

Ben 11 de başlıyorum platese tatlıım.

Akşam yapılan spor uykunuzda ağrılara sebeb olur. Bence en geç saat 6 ya kadar yapılmalııdır.. Çok sert olmamak kaydıla 8e kadarda süre bilir..

Canım metobolizmanın çalışması için, birşeyler yiyip metobolizmayı uyandırmak lazım ben sabahları 1 dilim tost ekmeğine light labne sürüp yiyorum, 1 saat iş güç evde sonra başlıyorum çünkü 1 dlim ekmek şart metobolizmanın çalışması için..

Ben 11 de başlıyorum platese tatlıım.

Akşam yapılan spor uykunuzda ağrılara sebeb olur. Bence en geç saat 6 ya kadar yapılmalııdır.. Çok sert olmamak kaydıla 8e kadarda süre bilir..

Teşekkürler canım, bende sabah 10 başlıyorum ama bazen zamanın olmuyor. Evde yapıyorum tüm plates aletlerim var. Ebruliyi takip ediyordum ama artık buradayım:))
Ac karınla yapıyordum artık atıştıracam bileşler.

Teşekkürler canım, bende sabah 10 başlıyorum ama bazen zamanın olmuyor. Evde yapıyorum tüm plates aletlerim var. Ebruliyi takip ediyordum ama artık buradayım:))
Ac karınla yapıyordum artık atıştıracam bileşler.
:) Yani ayrım elma bile yesen 1dilim çiklota bile yesen canlanır metobolizman.. :) soal canım elimden geldince herkezle paylamak isterim yaptıklarımı :KK16:

X