Spor İle Sağlıksız Yaşama Son! Popo bacak kol basen göbek bel EGZERSİZLERİ ''

Paylaşımlar size ve vücut' unuza yardımcı oluyor mu?

• Ankete Katılan
    87
Tüm bilgilendirme ve gazlama için teşekkürler. Şu an evde olsam direk başlamıştım. İşten eve gideyim ilk iş uygulamak olacak. Yorgunum diye oturunca kalkılmıyor bir daha.

Bende yiyip yiyip kilo almayan guruptanım. Ama bu sene ufaktan almaya başladım. Bacaklarım ve kollarım çok şekilsiz. Selülitler zaten malum. Zayıflamaktan ziyade sağlıklı olmak için spor yapmak istiyorum.

Selülitler ve sarkan dokulardan kurtulmak dileğiyle.. İlk denememden sonra bilgilendirme yaparım. Belki yeni başlayacak olanlara örnek olur. Sevgili kedi:) çok teşekkürler, emeğine sağlık. :13:

Motivasyom zamanı squat popolar :KK69:

tumblr_n3quu7wwvQ1smqg2to1_500.jpg

tumblr_n3ocop5xCC1rhrbigo1_500.jpg

tumblr_n3l46cWcW31s8jb4wo1_500.jpg

:KK52::KK52:

tumblr_n3od2iFljl1t0ty65o1_500.jpg

tumblr_n3nr3x5UnZ1sibqm7o1_500.jpg

Squatsımı yaptım, karın egzersizlerimi yaptım, kendime bi de kahve ödülü verdim :KK17: İçmiyodum ne zamandır bugün bi fincan içeyim dedim :KK53:
Bu arada yarın eşimle squat yarışması yapıcaz, kim daha çok yapacak diye :KK1: Ben senden çok yaparım diye iddia ediyo benle :KK53:

Kızlar sizce koşu mu yürüyüş mü daha etkili ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet nerden başlıyoruzz :KK4::KK4::KK4::KK4:
Hoş geldin canım ne istersin :21::21:
Squatsımı yaptım, karın egzersizlerimi yaptım, kendime bi de kahve ödülü verdim :KK17: İçmiyodum ne zamandır bugün bi fincan içeyim dedim :KK53:
Bu arada yarın eşimle squat yarışması yapıcaz, kim daha çok yapacak diye :KK1: Ben senden çok yaparım diye iddia ediyo benle :KK53:
Hahah erkekler daha kuvvetlidir ama bakalım sonucu yaz bize taş hatun :KK9:

Benim çook ünlü bir sözüm var dır ;

spor yaparak irileşeceğini düşünen bayan , emin ol yediğin kekler seni daha iri yapacaktır
:21::KK23:

ben pilates yapıyorum çk uzun zamandır bi arkadaş squat bacagı kalınlaştırıyor yazmış ölemi sizce agırlıkla kalınlaştıgını biliyorum ben

Eki Görüntüle 1058202

Ben böyle olana kadar yapıcam :KK52::KK52::KK52: İnşallah oluruz kızlar bence de pes etmeyin :KK19::KK8:

Ben 6 ay önce falan baya bi yapmıştım bir ay kadar. O süreçten önce benim popom dümdüzdü düşün tahta gibi bişey :KK1: Sonra dolgunlaşmaya başladı bir ayda ortaya çıkan sonuç beni bile şaşırttı. Sonra bıraktım tabi, 3 gündür düzenli yapmaya başladım tekrar:KK8:
Bir ayda görülüyor etkisi

Motivasyom zamanı squat popolar :KK69:

tumblr_n3quu7wwvQ1smqg2to1_500.jpg

tumblr_n3ocop5xCC1rhrbigo1_500.jpg

tumblr_n3l46cWcW31s8jb4wo1_500.jpg

:KK52::KK52:

tumblr_n3od2iFljl1t0ty65o1_500.jpg

tumblr_n3nr3x5UnZ1sibqm7o1_500.jpg

Çok gaza geldim çok haftaya başlıyorum ben de:KK47:
Böyle olucamEn Büyük KK
Kedi ne oldu ya üyelik iptal diyor:KK25:

X