Popo, bacak içi arkası ve önü , karın ve kol egzersiz ile ilgili görsel paylaşım

Paylaşımlar Size Yardımcı Oluyor mu?

• Ankete Katılan
    105
siz demesen :KK1: benim belim 67 o yüzden belimin gitmesi gerek, bacaklarım çok ince ve popom küçüldü baya. artık yürümüyorum yada koşmuyorum, daha da inceliyorlar. alt bedene yönelik sadece squats yapıyorum ama dediğim gibi bel için tiffanynin bütün videolarını yapıyorum.

çok geçmiş olsun :KK31:
sporu hasta olduğun için mi yapamadın, hastayken yapma zaten :KK19:
o kilolar bende de hiç göbekten gitmiyor, sinir oluyorum :KK53:

benim çok az iç bacak sorunum kaldı.spora başladığımdan beri baya hallettim ama az daha gitse fena olmayacak.beba bence belintakacağın kadar kalın değil.bu yaptığın sporla inceleceğini düşünüyorum.ne zamandan beri spor yapıosun peki? buarada ünv öğrencisisin sanırım

benim çok az iç bacak sorunum kaldı.spora başladığımdan beri baya hallettim ama az daha gitse fena olmayacak.beba bence belintakacağın kadar kalın değil.bu yaptığın sporla inceleceğini düşünüyorum.ne zamandan beri spor yapıosun peki? buarada ünv öğrencisisin sanırım

olur ya merak etme squats benim iç bacaklarıma da yaradı :) çok kalın değil hani ama bacaklar ince olunca orantısız duruyor. 90-60-90 hayalim var da benim :KK1:düzenli olarak 1 ay bile olmadı maalesef çok geç başlayabildim. evet ünideyim, sen de öğrenci misin?

olur ya merak etme squats benim iç bacaklarıma da yaradı :) çok kalın değil hani ama bacaklar ince olunca orantısız duruyor. 90-60-90 hayalim var da benim :KK1:düzenli olarak 1 ay bile olmadı maalesef çok geç başlayabildim. evet ünideyim, sen de öğrenci misin?

hayır ben üniversiteyi uzata uzata sonunda 2011 de bitirdim.benim göğüs 83 te kalıo 90 olamaz artık sanmıom ama alt taraf 61-90.hangi ünv. ve hangi bölümdesin beba? tahminimce 22 yaşlarındasın.doğru mu?

yavaş yavaş verilio.hatta bende veremiom off poff derken spor yapmayı bırakıodum bi kaç gün bi bakmışım birden gitmiş kilolarım.bilmiom buradakilerede böyle oluyo mudur ama ben bazen uyuyorum uyanıyorum kendimi biraz erimiş hissediom.onun için sabret biraz daha

ya tatlım ıse basladım aksam gel köpeklerı cıkar yemek hazırla ye derken saat 20:00 oluyor ondan sonrada yapamıyorum. bıde uc haftadır ard arda hastalandım hep belkı tam ıyılessınce yaparım . bıde yuzmeye agırlık verıcem en azından

çok geçmiş olsun :KK31:
sporu hasta olduğun için mi yapamadın, hastayken yapma zaten :KK19:
o kilolar bende de hiç göbekten gitmiyor, sinir oluyorum :KK53:[/QUOTE]

tesekkurler canım hasta olmamın etkısı buyuk canım ya ama calısmaya baslamamın da etkısı var. valla tam vazgecıyordum dun bıkınıyle göbek offf dedım basla yenıden :)

hayır ben üniversiteyi uzata uzata sonunda 2011 de bitirdim.benim göğüs 83 te kalıo 90 olamaz artık sanmıom ama alt taraf 61-90.hangi ünv. ve hangi bölümdesin beba? tahminimce 22 yaşlarındasın.doğru mu?

göğüs için masaj öneren bir sürü arkadaş vardı forumda, ben de denemeyi düşünüyorum açıkçası. ölçülerin çok güzelmiş benim 88-67-88. tebrik ederim mezun olmayı ben de istiyorum ama uzatacağım sanırım. 21 yaşındayım, küçücük bir şehirde tıp okumaya çalışıyorum :KK1:

tesekkurler canım hasta olmamın etkısı buyuk canım ya ama calısmaya baslamamın da etkısı var. valla tam vazgecıyordum dun bıkınıyle göbek offf dedım basla yenıden :)

o bikiniler, şortlar, eski pantolonlar yok mu.. insanın asıl motive edicisi onlar :KK9::KK9:
başla başla eski temponda olmasa bile günlük egzersizlerini yap en azından.
işin nasıl gidiyor canım?

ya tatlım ıse basladım aksam gel köpeklerı cıkar yemek hazırla ye derken saat 20:00 oluyor ondan sonrada yapamıyorum. bıde uc haftadır ard arda hastalandım hep belkı tam ıyılessınce yaparım . bıde yuzmeye agırlık verıcem en azından

peki sizin kaç kilo fazlanız var? az kilo fazlası olanlarda zor verio.mesela ben 57 gibi başladım spora 4 ayda 6 kilo kadar verdim.

göğüs için masaj öneren bir sürü arkadaş vardı forumda, ben de denemeyi düşünüyorum açıkçası. ölçülerin çok güzelmiş benim 88-67-88. tebrik ederim mezun olmayı ben de istiyorum ama uzatacağım sanırım. 21 yaşındayım, küçücük bir şehirde tıp okumaya çalışıyorum :KK1:

aaa...bi doktor adayıyla konuşuyorum o zaman ne güzel.artık uzatmak senin hakkın takma kafana.hangi ünv peki?

Selam kızlar :)
Bugün benim ki mayıs içinde tatil vericekler bize 2 gün haftasonuyla birleştirip denize kaçalım mı dedi :)
Malum havalar kavuruyor insanı :)
Tamam dedim ama şu göbeğim henüz sıkılaşmadı :KK4:

Günaydın zarif bakımlı hatundan ben kan ılacı kullanıyorum 63 kıloydum sımdı oldum 65 çok canım sıkılıyor yemeyım dıyorum am şu ögleden sonrası yokmu ne yersem ozaman yıyorum denıze girmeye az zaman kaldı ben napıcam ya ılacı bıraksam rengım çok solgun oluyo ılac kullanıyorum ıstahım açılıyor squats yaptım onuda bıraktım 100 lere gelmiştim bana bıseylersoyleyın nasıl sılkelensem ıkı dogum yaptım buarada 33 yasımdayım

Günaydın kızlar...

Oğlumla şifayı kaptık, o yüzden uğrayamadım. Bugün biraz daha iyiyiz şükür. Yalnız geçen gün eşim yüzünden çok üzüldüm. Hiçbir şey söylemeden, onurumu kırdı. Başıma bunun gelmesine sebep olarak kilolarımı görüyorum. İzmir'de hava çok sıcak, zar zor kahvaltı ettim, zaten midem de bulanıyor. 2 dilim ekmeğe kahvaltılık sos sürdüm yedim. Yeşil çay yapacağım birazdan. Saat 10 gibi de spora başlayacağım. Öyle üzüldüm ki, hırs yaptım. Kocamı utandıracağım.

Günaydın zarif bakımlı hatundan ben kan ılacı kullanıyorum 63 kıloydum sımdı oldum 65 çok canım sıkılıyor yemeyım dıyorum am şu ögleden sonrası yokmu ne yersem ozaman yıyorum denıze girmeye az zaman kaldı ben napıcam ya ılacı bıraksam rengım çok solgun oluyo ılac kullanıyorum ıstahım açılıyor squats yaptım onuda bıraktım 100 lere gelmiştim bana bıseylersoyleyın nasıl sılkelensem ıkı dogum yaptım buarada 33 yasımdayım

Sabah güzel kahvaltı et canım, öğlen daha hafif, akşam saat 6 ya kadar daha da hafif. Bir de kalori hesabı yaparsan iyi olur 700kal'den aşağı almamaya bak. Vücudun kıtlık alarmı vermesin. Depolar kıtlık olduğuna kanaat getirirse.

sen de katılsana tatlım bizim kalori hesaplama sitesine, spor+yiyecek+içecek her seyi marka marka bulabilirsin.

daha önce 2 kez duyurdum burda.. istersen özelden mesajını atalım. (ben olmasam da çeçem ya da seyrekyağmur atabilir) feronia'ya da atmışlar, o da katıldı sanırım, gayet hoş bir site.

yollarmısın canım:KK70:

Günaydın kızlar...

Oğlumla şifayı kaptık, o yüzden uğrayamadım. Bugün biraz daha iyiyiz şükür. Yalnız geçen gün eşim yüzünden çok üzüldüm. Hiçbir şey söylemeden, onurumu kırdı. Başıma bunun gelmesine sebep olarak kilolarımı görüyorum. İzmir'de hava çok sıcak, zar zor kahvaltı ettim, zaten midem de bulanıyor. 2 dilim ekmeğe kahvaltılık sos sürdüm yedim. Yeşil çay yapacağım birazdan. Saat 10 gibi de spora başlayacağım. Öyle üzüldüm ki, hırs yaptım. Kocamı utandıracağım.

:KK19: onların kendileri mükemmelmiymişler. Kesin onunda hafif balkonu vardır. Çiğdem valla kaptır fit seksi hatun olmaya başla eşini de hiç şımartma ilgilenme kudursun kıskançlıktan :KK53:

Rox ne demek istediğimi anladın mııı şimdiiiiiiii :KK47:

:KK19: onların kendileri mükemmelmiymişler. Kesin onunda hafif balkonu vardır. Çiğdem valla kaptır fit seksi hatun olmaya başla eşini de hiç şımartma ilgilenme kudursun kıskançlıktan :KK53:

Rox ne demek istediğimi anladın mııı şimdiiiiiiii :KK47:

Onun göbeği 3 oda 1 salon. 187'ye 90 kilo. Direkt bir şey söylemedi. Yaptığı bir şeyden çıkardım. Sanki küfür etti bana. Çok hırslandım. Karnitin içip yarım saat sonra spora başlayacağım.
Mesajım geldi mi?

kızlar kalori cetveli falan dediniz ya hani hesap falan bana da onu özelden atarmısınız !!

Yolladım gördün mü?

Kızlar Kimora Life in the fab lane izliyorum. Çok enteresan bir yöntem denediler hipnozcuyla. Beynine okaliptüs kokusunu kazıdı. Şekerleme ve cipslerin üzerine de sıvı zerdeçal döktü. Çikolatayı her yediğinde acı tadı alacak. Her atıştırmak istediğinde de okaliptüs koklayacak. Nasıl fikir?

X