Popo Protez,lipo,yağ dolgusu..

Bana hem protez takıldı hemde lipo yapılıp yag dolgusu ile desteklendi.
Ya soru sormaya çekiniyorum fakat yakın geçmişte sizin oldugunuzu ögrendigim için darlıyorum sizi kusura bakmayın lütfen. Benden yağ çıkmayacak büyük ihtimalle. Silikon taktırıcam. Kaç günde iyileşirim. Çocuguma bakıcak duruma gelirim. Ve kaç gün sancılı geçti. Şimdiden çok teşekkürler

Ya soru sormaya çekiniyorum fakat yakın geçmişte sizin oldugunuzu ögrendigim için darlıyorum sizi kusura bakmayın lütfen. Benden yağ çıkmayacak büyük ihtimalle. Silikon taktırıcam. Kaç günde iyileşirim. Çocuguma bakıcak duruma gelirim. Ve kaç gün sancılı geçti. Şimdiden çok teşekkürler
Rica ederim, sorun tabi 😉
Lipo yapılmazsa çok daha rahat geçer ameliyatınız Çünkü lipo biraz daha sıkıntılı bir süreç. Yag alınan yerde, yag koyulan yerde biraz agrılı oluyor.
Sadece protez olursa daha rahat olur endişe etmeyin 😊
Ne ameliyatı olursanız olun ilk bir aydan sonra oldukça rahatlarsınız.ilk hafta dikkat edeceksiniz, ikinci hafta iiyleştiginizi hissedersiniz. Üçüncü haftada daha rahatlarsınız.

Merhaba benim dr protezi onermedi popoda riskleri var dedi oturdugunuz bolge dedi .Yag olur ancak o da bir sure sonra erir dedi .Moralim bozuldu .Arzum sizin kac sene oldu yapalı .Herhangi bir sorun olmadi degil mi ? Ne yapsam bilemedim ?

Merhaba benim dr protezi onermedi popoda riskleri var dedi oturdugunuz bolge dedi .Yag olur ancak o da bir sure sonra erir dedi .Moralim bozuldu .Arzum sizin kac sene oldu yapalı .Herhangi bir sorun olmadi degil mi ? Ne yapsam bilemedim ?
2016 da oldum ben ameliyat, hiçbir sorun olmadı. Varlığını bile hissetmiyorum. Oturup kalkmam, yatmam da hiçbir sorun yok.
Yag dolgusu olabilir tabi ama gerçekten çok iyi yag çıkması lazım vücuttan. Erime oluyor tabi, olur yani olmaması imkansız. Protez en kalıcı ve güvenlisi. Yutdışında çok yapılıyor bu ameliyat, ülkemizde son 3-4 senede yayıldı.
Başka doktorlarla da görüşün. Bu ameliyatı yapan doktorlarımız çok.

2016 da oldum ben ameliyat, hiçbir sorun olmadı. Varlığını bile hissetmiyorum. Oturup kalkmam, yatmam da hiçbir sorun yok.
Yag dolgusu olabilir tabi ama gerçekten çok iyi yag çıkması lazım vücuttan. Erime oluyor tabi, olur yani olmaması imkansız. Protez en kalıcı ve güvenlisi. Yutdışında çok yapılıyor bu ameliyat, ülkemizde son 3-4 senede yayıldı.
Başka doktorlarla da görüşün. Bu ameliyatı yapan doktorlarımız çok.
Sizinki hasan fındık
Baska doktorlar kimler var iyi olan , ben uzak kaldım estetik dunyasına :)
Birde badem gozde yaptirmissiniz onuda dusunuyorum .İz veya herhangi bir asimetri oldu mu ?
Benim gorustugum dr Fethi orakdi

Yaa resmen gecenin bi yarısını yatagımdan fırladım.. ben bu yaz yaptırmayı planlıyorum. Ve benim de 3 yaşında bi kızım var. Lütfen biraz süreçten bahseder misiniz? Şuan nasılsınız mesela. Çocugunuzla ilgilenebiliyor musunız? Size daha nice sorum olacak müsadeniz olursa. ❤❤
Merhaba..simdi gordum biraz gec oldu ama..:)1.5 ayı gecti benim cok iyiyim spora bile basladim eski hayatima dondum cok sukur .başlarda nerden yaptirdim diyorsunuz bin pisman oluyorsunuZ ama acilarin sonunda değiyor iyiki yaptrmisim daha 1.5 ay olmasina ragmen cok iyiyim ilk 3 hafta sancılı oluyor..

Yaa resmen gecenin bi yarısını yatagımdan fırladım.. ben bu yaz yaptırmayı planlıyorum. Ve benim de 3 yaşında bi kızım var. Lütfen biraz süreçten bahseder misiniz? Şuan nasılsınız mesela. Çocugunuzla ilgilenebiliyor musunız? Size daha nice sorum olacak müsadeniz olursa. ❤❤
Cocugum ilgilenebiliyorum kucagimda yolculuk yapiyorum hicbir sikinti olmuyor istediğim gibi de yatıyorum bazen unutuyorum bile yaptırdığımi 1.5 ay olmasina ragmen..ilerde arzu hanimin dediği gibi tamamen unutucam..istediginiz soruyu sorabilirsiniz..yanliz doktor cok onemli bu isin uzmani olmali ben doktoruma güvendim boyutunu ona biraktim dogal olsun istedim ne cok büyük ne cok kucuk..400 cc takildi gayet dogal duruyor memnunum

Cocugum ilgilenebiliyorum kucagimda yolculuk yapiyorum hicbir sikinti olmuyor istediğim gibi de yatıyorum bazen unutuyorum bile yaptırdığımi 1.5 ay olmasina ragmen..ilerde arzu hanimin dediği gibi tamamen unutucam..istediginiz soruyu sorabilirsiniz..yanliz doktor cok onemli bu isin uzmani olmali ben doktoruma güvendim boyutunu ona biraktim dogal olsun istedim ne cok büyük ne cok kucuk..400 cc takildi gayet dogal duruyor memnunum
canım doktor ve fiyat bilğisi paylaşırmısın?

Arkadaşlar silikon popo araştırıyorum doktorlar pek yaklasmiyor sarkma yapabiliyorrmus protez yer değiştirme ihtimali nedir?

Teşekkürler arzum.kredi çekip olmayı düşünüyorum çok takmış durumdayım.simitler var 55 kiloyum ama popo düz kötü duruyor sungerli kilot giymekten bıktım offf çok zor bir karar hayırlısı olsun inşallah.

gerçekten süper sonuç size riskleri hakkında ne söyledi doktor kapsül ve kayma ihtimali hakkında bilği verdimi?
Kayma riski biraz doktor hatasıdır. Protez için açılan cep yanlış yerde açılırsa, geniş açılırsa, dikişler düzgün sağlam atılmazsa protez kayabilir. Yoksa nereye kayacak? Kasları yırtıp kayması imkansız.
Kapsül riski vücudun proteze verdigi tepkiden dolayı olabilir. Vücudunuza yabancı bir madde giriyor sonuçta, kendini korumaya almak için protezin etrafında bir zar örebilir. Kapsül olabilirde olmayabilirde.

Merhaba.. Albümlerimi kapattım ama senin fotolarını gördüm,güvendim :) Özel mesaj ile birkaç fotomu atayım bak tatlım,fikrin olur :KK66:
Fatih bey,hangi Fatih?? Dagdelenmi? Ona forumda popo protez olan bir hasta vardı,hastaya meme implantı koymuştu popoyaaa... :ıslık: Birde YouTube da bir popo protez videosunda protezi ters koyuyordu . Bir doktor kendi sitesinde yazmıştıda :))

doktor b nin tlcdeki programında boyle bir hasta vardi. ayni hasta mi acaba. izleyin mutlaka

Merhaba arkadaşlar...
Aslında konu açmayı düşünmüyordum ama çok fazla soru geliyor,hepsine ayrı ayrı yazmak zor oluyor. Ayrıca başka estetik konularda yazmakta olmuyor. En iyisi süreci buradan yazıp bilgilendirmek :)
2 Aralık Cuma günü popo protez,sırt bel ve popo altı kısmında yağ alındı,olan selülitlerdende kutulmak için ameliyat oldum. Doktorum her zamanki ameliyat olduğum doktor Hasan Fındık.
425 cc Euro Silicone,Gluteus Implant kullanıldı.Daha öncesi karın germe ameliyatıda olmuştum,lipo yapılmıştı. Ama bu ameliyatla birlikte yine bir miktar yağ alımı oldu.
Popo altında hafif katlantı şeklimde bir birikimde vardı,oradaki yağlarda alındı,yine popo alt kısımda görüntü kirliliği yapan selülitlerde temizlendi.
Ameliyat sonrası çok aman aman bir ağrım olmadı. Aslında lipo yapılan yerlerin ağrısı biraz daha belli idi. Sanki dayak yemiş gibi bir ağrı oluyor :)
Kaın germede kullanılan alttan Ve önden çıtçıtlı,askılı bir korse kullanıldı. Korsenin altında büyük sargılar Ve sıkı sıkı bandajlar vardı. Lipo delik yerlerinden sıvı sızmaları oluyordu.
Ameliyattan sonra hep sırtüstü yatırdılar. Öyle yüzüstü yatmak gerekli değil,doktorum hayır sırtüstü yatacaksın,hiçbirşey olmaz dedi..
İlk gün ilk beslenmeden yarım saat bir saat sonra ayağa kaldırmak yürütmek istediler ama ben narkozu kötü atlattım. O yüzden kalkamadım. İki sefer kusunca ilaçlı serum takıldı.
Bu arada ağrı kesici iğneler bacağımdan yapıldı. Artık kalçadan iğne yapılması yasak :))
Antibiyotiklerim damaryolundan verildi..
Ertesi gün daha iyiyidim. Dayak yemiş gibi ağrılar devam ediyordu evet ama en azından yürümeye başlamıştım :) Yan odada ameliyat olanlar beni ziyarete geliyordu,bende onlara gidiyordum :)) Olduğumuz ameliyatları konuşup birbirimize destek veriyorduk :))
3 Gün sonra kontrolüme gittim. Büyük bamdajlar çıkarıldı,aynada kendime baktım :nazar: Henüz ödemler olmasına rağmen gayet dik ve pürüzsüz bir popoya sahiptim :) Tabi morluklar vardı,ödemlerden dolayı biraz şekilsizlik ve şişlik vardı ama nasıl bir sonuç alınacağı az çok belli idi :)
Şimdiden dar spor taytları giyinmeye başladım :))
Doktorumun tavsiyesi ile bol bol dinlenip yatıyorum sürekli. Kendimi yormam yasak.
Kendimi daha iyi hissedince sizlerle foto paylaşabilirim:KK66:
Not: fiyat soran arkadaşlar olabilir muhakkak,çok uygun bir ameliyat değil tabi. Şöyle söylilim meme protezinden daha pahalı hatta iki katı.Çünkü popo protez ücreti fazla.. Daha detaylı bilgi için görüşme yapıp fiyat alabilirsiniz. Çünkü bu daha iyi olur. Misal bana selülit ve lipo da yapıldı ama size yapılmayabilir :KK66:
Aklıma başka birşey gelmiyor,sorularınız olursa yardımcı olmaya çalışırım
Sevgiler ❤
Onceden oldugunuz lipo ve karin germeden bahsedebilirmisiniz

X