Çatlaklar popodaki çatlaklar için çözüm önerileri

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

kitie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2010
1.653
2
popodaki çatlaklar hakkında açılmış bir konu göremedim kızlar. bacaklarımda kollarımda falan hiç yok ama nasıl söyliyim popom harita gibi mafoldumben benimle aynı durumda olan var mı? denediğiniz sonuç aldığınız yöntemler var mı? sanırım benimki kilo alıp vermekten kaynaklandı. sıkılaşmak için spor da yapıyorum ama çatlaklar geçmiyor :1no2:

Güzelim beraber deneyip bulacağız artık bende dün savaş açtım. yarın lierac jel gelecek. bebek yağıda kullanmaya başladım umarım işe yarar. daha hamile bile kalmadım bi de hamile kalırsam çok artar diye önlem almaya çalışıyorum.

bende de varrrrrr ve nefret ediyorummmm artı yeni evlenicem puffff......kilo aldım verdim aldım ve çalk çatlk popom :KK43::KK43::KK43:

Güzelim beraber deneyip bulacağız artık bende dün savaş açtım. yarın lierac jel gelecek. bebek yağıda kullanmaya başladım umarım işe yarar. daha hamile bile kalmadım bi de hamile kalırsam çok artar diye önlem almaya çalışıyorum.

ben de hiç hamile kalmadım :KK43: şu an bebek düşünmüyoruz zaten ondan biraz daha rahatım. lieracı biliyorum ama bana çok pahalı geldi :KK43: onun dışında bebek yağını bende deneyeceğim. geçmese de cildi besler. ama bana daha doğal yöntemler lazım. ucuz, doğal ve etkili. tabi varsa böyle bir şey :)

bende de varrrrrr ve nefret ediyorummmm artı yeni evlenicem puffff......kilo aldım verdim aldım ve çalk çatlk popom :KK43::KK43::KK43:

ben de yeni evliyim tatlım :KK43: eşimin umurunda değil ama beni çok rahatsız ediyor. senin denediğin ya da denemeyi düşündüğün şeyler var mı?

badem yağı filan var uygun ve doğal olan ama o da kıllanma yapabiliyor..

aman yok bide kıl çıkarsa düşünemiyorum gerçi o zaman kıllar çatlakları kapatır belki:):)

kaydirigubbakcemile3 ilahi canım :):) kıllı popodansa çatlak popoyu tercih ederim şahsen. susam yağı nasıl olur acaba? o da badem yağı gibi. daha az kıl yapanından :KK70:

ben bir kere denedim canım kahve limonu. banyo falan çok fena battı :KK43: kahve kokusu 3 gün üzerimden çıkmadı :KK43: ondan bir daha yapmadım.

denemek lazım kahveyi ve limonu görmüştüm, artık krem aldım ona başlıycam işe yaramazsa denerim onu da.

Bu arada çatlakları kapama yöntemine bayıldım kitie :-)

acaba satılan kremler ne kadar faydalı deneyen oldu mu hiç alsam sürekli kullanamam ki özürlüyüm o konuda 1 hafta kullanırım gerisi olmaz eminim

benimde popo ve basenler feci çatlak bu beni çok rahatsız ettiği için çözümek avuşturmak istiyorum yardımmmmmm lütfennnn :sinifsinif:

bende de var ve bunların yağla kahveyle limonla kremle geçeceğine inancım yok bi çok şey denedim kahve limonu 6 hafta denedm ama hiçbi değişilkil olmadı.oluşacakları önlesem benm için kar ama bünyem çok müsait çatlamaya ne pacağm bilmiyorm

bende de var ve bunların yağla kahveyle limonla kremle geçeceğine inancım yok bi çok şey denedim kahve limonu 6 hafta denedm ama hiçbi değişilkil olmadı.oluşacakları önlesem benm için kar ama bünyem çok müsait çatlamaya ne pacağm bilmiyorm

aynen ya çat desem çatlicak bu ne yaaaa yağ belki evet ama limon kahve bende buna inanmıyorum bitkisel bi peeling olsa deriyi tazeleyip görünümünü azaltabilir ama bildiğim bi bitkisel peeling yok onu araştırıyorum

çatlağın çözümü yok biliosunuz zatenn.. sadece yenileri çıkmasın die uğraşabiliriz. ben dermaroller kullnaıyorum bence bu tek çözüm gibi.. içten bişiler yapmadan kremle yağla geçmezzz maleseff..

çatlağın çözümü yok biliosunuz zatenn.. sadece yenileri çıkmasın die uğraşabiliriz. ben dermaroller kullnaıyorum bence bu tek çözüm gibi.. içten bişiler yapmadan kremle yağla geçmezzz maleseff..

:sinifsinif: hiç mi umut yok eyvahedigeldismile

benim de kalçamda direkt popomda hemde baya çok önceden yoktu ne olduysa şu 2-3 yıl içinde oldu çok rahatsız oluyorum medecassol mü ne o kremi kullnndın mı canım sen iyi diyorlar ama

X