Popoya Aquafiling Yaptirma

bal damlıyor bal :) peki iz var mı ufak da olsa şu anda? bi' de foto var mı merak ettim canım

iz tabiki az da olsa var ufak noktalar halinde fakat zamanla geçecek.Şuan 3 ay oldu 6-8 aya kalmayacağını düşünüyorum.. Foto olsa direk yaptırmaya koşarsınız zaten :=) Konu açmıştım orda korseli foto var sadece..

Çok pahalııı yaaa, ben valla forumda bir kaç kişi önermiş Pure Nature kullancam.

Arkadaslar aquafilling diye bir dolgu maddesi varmis ve kaliciligi da 5-8 yil arasinda degisiyormus. 2004 yilindan beri de sorunsuz uygulaniyormus; bu dolgiyu yaptiran varsa ve deneyimlerini paylasirlarsa cok mutlu olurum
// deneyimlerim resimlerde mevcuttur. Asla boyle biseye kalkismayiniz. Sizinde hayatiniz benimki si gibi mahvolur.. Suanda duzeltmek icin herseyimi vermeye raziyim..

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    31,4 KB · Görüntüleme: 690
  • image.jpeg
    image.jpeg
    57,1 KB · Görüntüleme: 685
  • image.jpeg
    image.jpeg
    36,1 KB · Görüntüleme: 889
Resmî ve konuyu Yen'i gördüm. Çok geçmiş olsun..
Bende popo estetiği oldum. Vücudumda yağ fazla yoktu bu yüzden protez takıldı ve yağ dolgusu ile desteklendi.. Aquafillıng dolguyu doktorum asla önermedi zararlarınıda uzun uzun anlatmıştı zaten ama pek aklımda kalmadı ..
Son durumunuzu merak ettim,foruma girip yazarsanız belki..

Kızlar arkadaşım polonya silikon koydurmus.fakat istediği kalçaya kavusamadi.arkadan bombeli duruşu güzel fakat yanlarda popo yok gibi.agualifting le yağ dolgusu vatmis.5 8 yıl diye söyleniyor.kaliciligi fakat 3 4 yıl arasında olduğunu öğrendik.olumlu sonuç veriyor yağ enjekteden daha kalıcı.ben zayıfım yağ yok .istanbulda bir doktorla görüştüm.instagramindaki ameliyatları çok güzel ve araştırdım yorumları.insallah meme ve alt bacak için yaptıracağım.

Arkadaşlar memeye ve popoya aquafilling yaptırmayın. Hele ki memeye asla !!! Bu dolgu poliacrilamid içeriyor. Yani enfeksiyon riski çok fazla. Zaten önceki sayfada bir arkadaşımız neler yaşadığını resimlerle belgelemiş. Yüz için olanı belki nazolabial çizgilerde kullanabilirsiniz ama gençlere önermiyorum. Bu dolgu erimiyor. 5 yılda eridiği yalan. 6 yıl önce boyun çizgime yapıldı. Sonra dolgular 2 yıl sonra şişti. Aldırmak zorunda kaldım. Şimdi de ameliyat izi kaldı. Bulaşmayın bu dolguya. Etik bir dr bu dolguyu yapmamalı. Bir de memeye yapıyorlar. Yazıklar olsun tıp etiğine. O insan meme kanseri olsa ne olacak. Olmaz demeyin oluyor. Ben meme kanseri geçirmiş biriyim. Çok yaygın. Her 7 kadından birinde var. Meme mi büyüsün istiyorsunuz. Gidin silikon protez koydurun. Popoya gelince... inanın o koca popoyu kim icat ettiyse nefret ediyorum. Son 2 yıldır koca popo modası çıktı. Yapmayın arkadaşlar. Sıkı küçük güzel bir poponuz olsun. Ben kim kardesiyanı çok iğrenç buluyorum. Bu kadınları sapık adamlar popüler yaptı. Kocaman dolgulu şişme kadınlar..... yeni bir trend oluştu. Aynada popomuza bakıp beğenmez olduk. Ben sadece sıkılaşsın istiyorum. Doktorla görüştüm. Yağ transferi dedi ama ben inceyim. Silikon tavsiye etmedi. Aquafilling e karşı. Spor yapın dedi. Plates fayda sağlar mı bilmiyorum

Arkadaşlar memeye ve popoya aquafilling yaptırmayın. Hele ki memeye asla !!! Bu dolgu poliacrilamid içeriyor. Yani enfeksiyon riski çok fazla. Zaten önceki sayfada bir arkadaşımız neler yaşadığını resimlerle belgelemiş. Yüz için olanı belki nazolabial çizgilerde kullanabilirsiniz ama gençlere önermiyorum. Bu dolgu erimiyor. 5 yılda eridiği yalan. 6 yıl önce boyun çizgime yapıldı. Sonra dolgular 2 yıl sonra şişti. Aldırmak zorunda kaldım. Şimdi de ameliyat izi kaldı. Bulaşmayın bu dolguya. Etik bir dr bu dolguyu yapmamalı. Bir de memeye yapıyorlar. Yazıklar olsun tıp etiğine. O insan meme kanseri olsa ne olacak. Olmaz demeyin oluyor. Ben meme kanseri geçirmiş biriyim. Çok yaygın. Her 7 kadından birinde var. Meme mi büyüsün istiyorsunuz. Gidin silikon protez koydurun. Popoya gelince... inanın o koca popoyu kim icat ettiyse nefret ediyorum. Son 2 yıldır koca popo modası çıktı. Yapmayın arkadaşlar. Sıkı küçük güzel bir poponuz olsun. Ben kim kardesiyanı çok iğrenç buluyorum. Bu kadınları sapık adamlar popüler yaptı. Kocaman dolgulu şişme kadınlar..... yeni bir trend oluştu. Aynada popomuza bakıp beğenmez olduk. Ben sadece sıkılaşsın istiyorum. Doktorla görüştüm. Yağ transferi dedi ama ben inceyim. Silikon tavsiye etmedi. Aquafilling e karşı. Spor yapın dedi. Plates fayda sağlar mı bilmiyorum
Ben de size katılıyorum. Benim doktorum da çok hassas ve hasta sağlığını ön planda tutan bir doktor . Ki o da kesinlikle bu tip dolguları önermediği gibi hiç hastasına da yapmıyor.

Ya poposu çok düz ve giydiği hiçbir şey yakışmıyorsa..

Ya poposu çok düz ve giydiği hiçbir şey yakışmıyorsa..
Vücudunda fazla yağ varsa yağ dolgusu yaptır daha sağlıklı . Ayrıca istenmeyen bölgelerde incelme sağlanır,istediğin bölgelere o yağ konularak dolgunlaştırılır. Aquafıllıng dolguları birçok doktor onaylamıyor ve yapmıyor.

X