Popoya Aquafiling Yaptirma

Asıl sorun vücutta yağ yoksa popo nasıl dolgunlaşacak ? Popo protezini cerrahlar önermiyor ?
Hangi doktorlar önermiyor? Popo protezi meme kadar yaygınlaştı ve bu ameliyat artık çok yapılıyor.
Ben çok araştırdım ve popo protez oldum. Ayrıca yağ dolgusu ilede beslendi,daha şekillendirildi.
Çok memnunum :nazar: :KK66:

Hangi doktorlar önermiyor? Popo protezi meme kadar yaygınlaştı ve bu ameliyat artık çok yapılıyor.
Ben çok araştırdım ve popo protez oldum. Ayrıca yağ dolgusu ilede beslendi,daha şekillendirildi.
Çok memnunum :nazar: :KK66:
Canım benim ameliyatları yapan 2 dr var. İkiside protez önermiyor. Ama sende güzel durduysa demekki çok da doğru değil. Bir dr aquafilling önerdi. Diğer dr aquafillinge karşı. Eee ben de yağ yok. Popo ne olacak bilmiyorum. Aslında popom çok güzeldi. Ama karın ve bacak içlerine yapılan lazer lipoda ne alakaysa popo 2011 de eridi. Birde 10 kilo verince iyice gitti :) Tek yol aquafilling ama açıkçası sıcak bakmıyorum dolguya . Protez daha sağlıklı ama ben 3 yıl önce büyük bir tedavi geçirdiğim için büyük operasyon benim için çok riskli. Sporla düzelir mi bilmiyorum. Senin sakıncası yoksa resmini görebilir miyim. Sevgilerimle.

Son düzenleme:
Canım benim ameliyatları yapan 2 dr var. İkiside protez önermiyor. Ama sende güzel durduysa demekki çok da doğru değil. Bir dr aquafilling önerdi. Diğer dr aquafillinge karşı. Eee ben de yağ yok. Popo ne olacak bilmiyorum. Aslında popom çok güzeldi. Ama karın ve bacak içlerine yapılan lazer lipoda ne alakaysa popo 2011 de eridi. Birde 10 kilo verince iyice gitti :) Tek yol aquafilling ama açıkçası sıcak bakmıyorum dolguya . Protez daha sağlıklı ama ben 3 yıl önce büyük bir tedavi geçirdiğim için büyük operasyon benim için çok riskli. Sporla düzelir mi bilmiyorum. Senin sakıncası yoksa resmini görebilir miyim. Sevgilerimle.
Allah Allah,neden önermiyorlar ama ben onu merak ettim.
Ben çok araştırdım ameliyat öncesi. Birçok doktorun bu ameliyatla ilgili yazılarını,videolarını izledim. Yurtdışındada doktorların ameliyat videolarını,yorumlarını,ameliyat öncesi sonrası fotolarına baktım. Yani bu ameliyatlar ciddi derecede çok yapılıyor artık. Bende o yüzden merak ettim,önermeme sebebini :KK64:
Bende daha önce Lipo ve karın germe olduğum için fazla yağ yoktu. Bu yüzden proteze yöneldik. Gerekli yağ olsaydı tabi yağ dolgusu yaptırırdım. Aqua dolguyu benim doktorumda asla önermedi. Yapmam,yapmıyorum asla dedi. Hatta başka doktorda bu dolguyu yaptırıp doktoruma gelen,temizlemek için kaç tane ameliyat geçiren hastaları anlattı,gösterdi. Ufak bir yere yapılan o dolguyu Bile temizlemek çok zor ve komplikasyonları çok.
Ben albümü,fotosu olanları izlemeye almıyorum . Ama sana özel mesajla birkaç sonuç atayım tabi :KK66:

Özel masaj kutun kapalı olduğu için mesaj atamadım. Dilersen sen bana yaz,bende ordan atayım fotolarımı :KK66:

Merhaba Derya hanım, bizde şuan bu durumdayız ve çok zor bi süreçteyiz sizden rica ediyorum lütfen yalvarırırım yardımcı olurmusunuz, bundan kurtuldunuz mu hangi doktora gittinizde kurtuldunuz beni hiç bi doktor almıyo sizle aynı durumdayım 5 aydır nolur yardımcı olun

Ben yaptırdım bu uygulamayı 4-5 ay oldu ama yinede istediğim hacime ulaşamadım, bana 6 kutu yapıldı. Her kutu 100 ml di. Daha öncede yağ enjeksiyonu yaptırmıştım ama bende alıncak yağ olmadığı için çok az yapabilmişlerdi 125 cc konmuştu oda hiç bi işe yaramamıştı:KK43: soruların varsa ben cevaplayabilirim
Epey zaman geçmiş şimdi ne durumdasınız? Memnunmusunuz?

Kızlar dün ameliyat oldum.Senelerdir kurtulmak istediğim aquafilling çıkarıldı doktorunm simdilik 300cc takmıs içi cok bosalmıs vucud alısması icin ama bir ay kadar sonra istediğim ölçüde takıp dikleştirme yapılacak.Yıllardır istediğim şey gerçek oldu bakalım süreci paylaşacagım belki benim gibi olanlar vardır diye.Şu an ağrım yok ama protez büyüyüp dikleştirme olunca nasıl olcak acaba korkuyorum dikleştirmeden🫣 ve şunuda söylemeden geçemeyecegim bu dolgu enjeksiyonunu kimse memesine yaptırmasın.Kurtulmak icin çok araştırma yaptım ve şu an iki operasyonu onun yüzünden geçiriyorum yoksa tek seferde olurdu lütfen ve lütfen memenize bu kötülüğü yapmayın.
Merhaba, ben gecen sene cikartirdim fakat cikartma esnasında ciddi bir enfeksiyon kaptim, tekrar ameliyat olmak zorunda kaldim popomdaki tum doku da alınmak zorunda kaldı malasef su an popomda hem ciddi sekil bozukluğu ve izler var, o yuzden yag enjeksiyonu yada protez yaptirmak istiyorum, bazi doktorlar yapalim derken bazıları yapmak istemedi tekrar enfeksiyon riski var dediler, o yuzden cok korkuyorum tekrar birsey yaptirmaktan ama bu popoyla da ömrümün sonuna kadar yasamak istemiyorum, yani cok pismanim yaptirdigima

Kızlar dün ameliyat oldum.Senelerdir kurtulmak istediğim aquafilling çıkarıldı doktorunm simdilik 300cc takmıs içi cok bosalmıs vucud alısması icin ama bir ay kadar sonra istediğim ölçüde takıp dikleştirme yapılacak.Yıllardır istediğim şey gerçek oldu bakalım süreci paylaşacagım belki benim gibi olanlar vardır diye.Şu an ağrım yok ama protez büyüyüp dikleştirme olunca nasıl olcak acaba korkuyorum dikleştirmeden🫣 ve şunuda söylemeden geçemeyecegim bu dolgu enjeksiyonunu kimse memesine yaptırmasın.Kurtulmak icin çok araştırma yaptım ve şu an iki operasyonu onun yüzünden geçiriyorum yoksa tek seferde olurdu lütfen ve lütfen memenize bu kötülüğü yapmayın.
Merhaba, ben gecen sene cikartirdim fakat cikartma esnasında ciddi bir enfeksiyon kaptim, tekrar ameliyat olmak zorunda kaldim popomdaki tum doku da alınmak zorunda kaldı malasef su an popomda hem ciddi sekil bozukluğu ve hem izler var, o yuzden yag enjeksiyonu yada protez yaptirmak istiyorum, bazi doktorlar yapalim derken bazıları yapmak istemedi tekrar enfeksiyon riski var dediler, o yuzden cok korkuyorum tekrar birsey yaptirmaktan ama bu popoyla da ömrümün sonuna kadar yasamak istemiyorum, yani cok pismanim

X