Anket poşet bitki çayları

bitki çaylarında poşet çaymı yoksa doğalmı

• poşet bitki çayı

OY: 10 40,0%
  • doğal bitki

OY: 15 60,0%

• Ankete Katılan
    25

chaiga

Guru
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2009
237
1
bitki çayı kullananlar poşet çayları güvenilir bulup poşet çaymı kullanıyorsunuz

yoksa doğal bitkiden şaşmam diyenlerdenmisiniz

aslinda degisir.dogalini bulabilecegim bitkinin cayini icerim elbette.ornegin nane.onu niye poset alayim ki?ama mesela bana su an melisa cayi lazim,onu mecbur poset alicam.cunku onun dogalini nerde bulucam...?

bitki çaylarını çok seviyorum ve güvendiğim markanın poşet bitki çaylarını kullanıyorum.

poşet bitki çaylarını da tercih ediyorum
ama varsa bulabiliyorsam doğal bitkiyi de tercih ederim tabii ki

ben poşet çay kullanınca nedense bitki çayı içiyormuşum gibi hissedemiyorum

ben poşet çay kullanınca nedense bitki çayı içiyormuşum gibi hissedemiyorum

her markanınki farklı oluyor. bazısından bitkinin mis gibi kokusu yükselirken kiminin ne tadı, ne kokusu,ne de rengi oluyor:bbo: güvenilen marka tercih edilmeli. diğerlerinin içinde neler var kimbilir:uhm:

Benmde aslında içecegim çaya göre değişio nane ıhlamur falan içceksem doğalını kullanıom ama diğerlerinde mesela yaban mersininin tadını seviom posetini kullanıom onun

doğal bitki çaylarını tercih ediyorum ve seviyorum...ama bir tek yeşil çay ın poşet olanını tercih ediyorum...

Poset kullanmamaya calisiyorum dogalini buldugum surecede kullanmiyorum daha once posetlerdeki zimbalarin sicak suya girdiginde zararli etkileri oldugunu okumustum hatta cogu ulke kullanmiyormus artik tabi bizde hala metal zimbali posetler var yinede kullaniyoruz ara sira..

elbette doğalları, ya toplayıp kendiniz kurutun, ya da aktarlarda kiloyla satılan açık hazır kurutulmuş otlardan alın, poşet çayların poşetlerinin sağlıksız olduğunu hepiniz biliyorsunuzdur değil mi???

X