Pozitif İdrar Testi Örnekleri

sende bendensin bebek
uzun boylu,zayıf
27 yaşında,atanamamış bir öğretmenim
yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum

ulaa sesli güldümm haa.. son cümlene

bende ömrü hayatında ilk defa bu kadar tombiş. orta boylu ,lise mezunu,24 yaşında,4 yıllık evlı, 2 tane dünyalar yakışıklısı oğlu olan kendı halınde bir gacıyımm

iyimiş gacı
seni dünür alabilerim
ama olmayan kızcağızıma

iyimiş gacı
seni dünür alabilerim
ama olmayan kızcağızıma

seve seve .. alırım bacımm yeterkı hayırlı evlatlar olsunlarr..

ama bir görsenn bebeişlerim cok yakışıklı.. büyük oğlum yeşil gözlü kumral,

ufagımda masvaı gölzerı var bembeyaz tenı var ..anası gıbıde gulunce gamzesı cıkıyorr

seç begen all

ay anam anam ağzımın suyu aktı
kocayı bırakıp gelcem nerdeyse
renkli gözlü çocuklarım olsun istemişimdir hep
ama biyolojik olarak zor gözüküyo bu artık
bari damatcıklarım renkli gözlü olsun
kız resimleri yok mu damatlarımın

canım varr sonra koyaqrım olurmuu bakarsın..cd lerde kayıtlıı pc de hıc yok..
aslında ben simsiyah gözlere sahıbım eşim yeşil gözlüü..
ama son bebeişim masmavi gözzlü olunca şaırmıştım.. birde baktım kı kayınvalıdemın gözlerı megersem mavıymışş

hiç dikkat etmemıstımm

nazar değmesin evlatlarımaa.. analarının bidenesı onlarr..

allah bağışlasın kuzucuklarını sana
sen kocaya bakmaktan kaynananın gözlerine bakma fırsatın olmamış
hoş bende hala kaynanamın gözleri ne renk bilmem ya.
harbi hiç dikkat etmediğimi fark ettim ya
yakışıklı kocacığıma bakmaktan kimseyi görmez olmuş gözüm

Allah mutlulugunuz daim etsin canım .. inşallah sağ saglım dogumlar yaptıgınıda duyarım..

herseyın taktırı mevlamdan.. hiçç üzülmee,moralını bozmaa..

5 şubatı beklıcez ıkımızdee..

hayırlısı neyse o olsun..
.................

bana müsade canım ,tanıştıgıma cok memnun oldum hocamm.. saygılar duyuyorum.. yıen görüşmek üzere..

tşk ederiiim güzel dileklerin için tatlım
aynıları da benden sana gelsin
güle güle şeker kuzucukları öp yerime

malesef burda yeni olduğum için resim koymayı bilemiyorum testteki çizgi 15 dk sonra çıktı silik bir şekilde ama adetime 1 gün var sizce hamilemiyim

canım Allah bilir ama bana da hamilesin gibi gelmişti, bilmiyorum arkadaşınki de çok gariptir ama binde birlik bir durum adete 12 gün kala yapıldıysa test ovulasyondan 2 gün sonra demek oluyor bu durumda idrarda hamile olsan görünmesi imkaznsız gerçi hamileyse kanda bile çıkmamış ama o test nasıl bariz ikinci çizgi var şakınım, dediğim gibi o binde birlik bir durum senin adete bir gün kalmış ve silik çizgi gün olarakda çıkma ihtimali yüksek zaten Allah kucağını boş bırakmasın tatlım, bak bir günün kalmış hatta saatlerin adet günüde bence kana gidebilirsin :))))

bencede allah bilir cnm herşey olacağına varır güzel dileklerin için çok tşk ederim benimde güzel dileklerim senin için yarın kan testi sonucunu bildiririm ama karnım çok ağrıyor ve şiş hep hasta oldum zannediyorum ama akıntı oluyor anlamadım

dört gözle bekliyorum sonucunu canım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…