Pozitif İdrar Testi Örnekleri

geçen ay ben baby time marka test yaptım 2.çizgi silik pembe çıktı,2 gün içinde kan testi yaptrıdım onda da değer 5,5 çıktı.benim kimyasal gebelik gibi bi durumdu .inşallah senin gebeliktir.farklı bi markayla tekrarla istersen

rica ederim canım ama şüphen varsa bi kaç gün içinde tekrar bak. Güzel dileklerin için de teşekkür ederim.Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah :)

amin canım inşallah.dün yaptığım negatifti bugün hiçbişey yapmadım.beklemedeyim sancılarım da şimdilik kesildi ama bilmiyorum bikaç gün daha sabredip öyle dr.a gidicem
bu arada benim 2. olacak Allah nasip ederse bir gün ama inanırmısın sanki önceki süreçleri hiç yaşamamışım gibi geliyor bana.resmen o anılarıma reset attım

bende çok umutlanıp sonra üzülmek istemiyorum. 1.5 yıldır zor bir süreçten geçiyorum. Kendimi kötüsüne alıştırmaya öyle güzel inandırmışım ki zaten elimde değil. inanmıyorum şimdilik pazartesi ye kadar bekleyeceğim adetim yine olmazsa kan testi ile kesinleşir artık

seninde herşey gönlünce olur inşallah

benim pazartesi olması gerekiyordu yani en azından 0cağın 6sında dktr iri bi yumurta görmüştü hani 14 gün sonra adet başlar diyorlar ya cumartesi ye kadar bişey olmazsa gidicem bakalım.pek umudum yok pazartesi salı ve çarşamba predictor yaptım şüphesiz negatif(umudum yok ama napalım en azından bir sıkıntı varsa bari onu çözelim.çok teşekkür ederim canım amin inşallah cümlemizin.bi başkasının şahitliğine kan testi sonucu ile üzülmek daha zor diye şu testlere para döküyoruz.Rabbim gönlümüzdekini versin hepimize inşallah.İnşallah güzel haberler alırsın

Umut etmeden beklemeyi öyle güzel öğrendim ki seni çok iyi anlıyorum. dr. lu dönemlerde ben inanılmaz stresliydim. 16 aydır aynı olayları yaşamaktan yoruldum. bu şans verdiğim son ayım olmazsa tüp bebek yaptırmak istiyorum. artık bunaldım. arkadaşım vermeseydi bende test almamaya kararlıydım. tereciye tere satmak gibi olacak :) umudunu kaybetme demek lafta kolay ama gel onu yüreklere sor. inşallah o duyguyu sana, bana ve isteyen herkese nasip eder allahım.....

Kaç haftalık değere denk gelir bilemiyorum canım ama erken fark ettiğin için daha düşük bir değerde iken öğrendin sonuçta. ben adetim 6-7 gün geçmişti öğrendim değer 10445 ti ki geç döllenme diyede bir şey var. sen doktorun söylediklerine üzülme sinirde olma hiç onlar temkinli olmak için öyle söylüyorlar. Bak benim 10445 lik değerde bile bana doktor kesede bebeği görüp kalp atışlarını duyana dek kimseye söylemeyin bence demişti. Boş gebelik dış gebelik olabilir diye sonuçta onlar her ihtimali düşünmek zorunda. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin gelişmelerden bizide haberdar et :)

O geç döllenmeyi doktorlar biliyor sanirim öyle değil mi? Sağol canim bencede demeyelim Haberlesiriz :))))

O geç döllenmeyi doktorlar biliyor sanirim öyle değil mi? Sağol canim bencede demeyelim Haberlesiriz :))))

valla canım biz doktora gitmeden önceki akşam kan testini yaptırınca hemen söylemiştik ailelere :) ertesi gün doktor öyle söyledi ama bizim için iş işten geçmişti :)) çok şükür bu çarşambada 6 hafta 3 günlükken kalp atışını duyduk darısı başına için ferah tut. Banada bir arkadaş söylemişti değerin 5000 leri geçince kesen görünüyormuş

Anladım tatlim :) Sağol

Anladım tatlim :) Sağol

zeynep merhaba. gebelik testlerini araştırıken gördüm topiği. aşağıda senin kahve leken geldiğini ve ertesi günü testte pozitif çıktığını okudum. hayırlı olsun gebeliğin. benim de bat yarın. ama iki gün önce akşam kahve leke geldi aadet oluyorum sandım ama arkası gelmedi. şu iki gündür beyaz yine. az önce test yaptım negatif. gölge gibi bişe görüyorum ama hayali olabilir. senin başka ne gibi belirtilerin vardı?

Ben adet olmadan yani o kahverengi gelmeden 2 gün önce az kahverengi akintilar oldu hiç yaşamamiştim tuhaf geldi.sasirdim ama kesin adet olucam dedim yani kadik agrisi aynisiydi hiç anlamadim.adet günüm geldiğinde kahve akti az sonra ki gün hicbisey yoktu suphelendim sonra test yaptim sabah cikti silikden koyuydu.bel agrilarim coktu bide sikti gogusler bide hassalasti çok canim böyle Allah sanada hayirlisini nasip etsin ♥ ♥ ♥ ♥

amiiinnn canım çok teşekkürler cevapladığın için. belirtilerimiz benziyor. adet olacak hissi yok bende ama arada bacak ve kasık ağrısı oluyor böyle yumurtalıklarım şişmiş gibi bir ağrı. hemen geçiyor ara ara yokluyor. hesabıma göre o zaman kahve lekelerden 3 gün sonra öğrenmişsin gebeliğini. benim işte iki gün önce biraz geldi lekem bir kaç damla kadardı. adetim erken gelecek yine diye düşündüm, sonra daha gelmedi. testler de negatif gösteriyor. bakalım sabah ola hayrola

yine adetim gelmedi:)
sevineyim mi üzüleyim mi bilemedimkan testine gidemedimeğer adet görmezsem pazartesi mecbur gitcem ama bugün yaptığım bebe time dye bi testte barizin barizi bir negatif gördüm.hem umudumu ölüdürüyorum hem de kendi kendime dipdiri tutuyorum.daha önceki gebeliğimde kan testinde 145 olduğunda bile idrar test,nde silik çizgi çıkmıştı.bu durumda bunca test negatifse ben yine havamı alıcam ve yıkılıcamolan yok yere adet gecikmesi yaşayıp bunaldığımız için bünyemize bedenimize oluyor(çok çok üzüzlüyorum.keşke günü gününe saati saatine adet görseydim de bunca hevesi boşa yaşamasaydım(((

Ne zaman belli olucak canim haber ver yaz meraklandim bende hayirlisi olsun

Ne zaman belli olucak canim haber ver yaz meraklandim bende hayirlisi olsun

merhaba zeynep. teşekkürler ya bu gün adetimi bekliyorum ama sabah test yaptım negatifti. leke geleli 3 gün oluyor ama şimdi akıntım beyaz. pek adet belirtisi de yok. ama testler negatif inşaAllah hayırla bir müjde verir Rahman bize

bu test pozitif görünüyor hayırlı uğurlu olsun :) ovulasyon testinde de koyu renk çizgi çıkmış büyük ihtimalle gebesin :))

Cevabın için teşekkür ederim.. Hala cesaret edip kan testi yaptırmaya gidemedim =) Bi kez daha gebelik testi yaptım 2 gün sonra oda böyle çıktı. Ama emin olamıyorum...

ovülosyon testinde koyuyu gördüğün zaman mı ilişki yaşadın bende kullandımda kullanımını merak ediyorum açıkçası.. :))

Ben zaten ovulasyon tarihimi takip edebiliyordum akıntı ve kasık ağrısından testi yaptığımda o dönemde olduğumu biliyodum aslında.. ve zaten iki koyu çizgiyi de görmüştüm.. Ama testi yapmadan 2 gün önce başlamıştık ilişkiye ... ve 1 hafta gün aşırı devam ettik.. Eğer hamileysem darısı tüm isteyenlere olsun inşallah..

aminnn canım benim inşlhhh bence evet hamilesin kan testi yaptır canım kaç gün arayla adet oluyorsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…