Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Kontratında gebelik dayını çıkıyor btch testı degerini gösteriyor Dr hesaplıyor kaç haftalık gebe olduğunu son adet olduğunu tarihten hesaplanıyor ona göre kaç haftalık gebe oldugun hesaplanıyor cnm 😊

Sağol canım sağlık ocağını aradım hemşire yarın gel kan testi yapalım dedi. Bekliyim mi biraz daha dedim yok gel dedi.

İiiiiiiyi cok guzel sevındım yArın hayırlı haberını beklıyorum yarın bende ebeye gıdıyorum 11gun gunüm geçiyor bendimde bugün silik çizgim var testte ıkımız içinde hayırlı olur inş cnm yarın sonuçunu yaz bana merak ederim ha ben de sana yazarım 👍😘🎉🎊😄😁😁

Seninde hayırlı uğurlu olsun canım senin daha çok geçmiş kesin hamişsindir. Amin İnşallah hayırlı haberler alırız. Yarın yazarım sana buradan
canım mutlaka

İnşallah rabbim nasip etsin tatlım :)) Benim 2 gün geçti regl test bugün yaptım işte sonucu gördün. Yarınlar olmaz şimdi bana heyecandan :))

Amin amin birtanemm :) ay sen anlattikca ben heyecan yapiyorum hatta seni gorunce evdekiler testler hareketlendi gozumde sanki dene der gibi hihihi :) ama gebelik icin endiselenme bariz gebesin.. insallah saglikli kucagina almayida nasip eder

Koçişimi Çokk SeviyoruM

Bir de benim heyecanımı düşün insan bekleyemiyor seni çok iyi anlıyorum. Bugünü zor bekledim :) Adet tarihin 2 gün falan geçince yap daha iyi olur. Ona göre dr. gidersin. :)) İnşallah Allah hepimizin yardımcısı olsun canımm

Amin tatlimm senin yasadigin suan en guzel heyecan.bizimki belkide bos bekleyis sen varligini bile bile heyecan yapiosun elini karnina koydugunda varligini biliorsun. Çok guzel bir duygudur herhalde tatmadim ilk olucak. Rabbim herkeze tattirsinn

Koçişimi Çokk SeviyoruM

Hiç öyle düşünme neden boş bekleyiş olsun ki tatlım güzel düşün her zaman bak ben hep kendimi öyle yönlendirmeye çalışıyorum. Allah büyük hayırlısını versin rabbim. Sende benim gibi yeni evlisin 10 ay olmuş :) Umut etmesi bile heyecan veriyor. Benimde ilk olucak inşallah o yüzden sanırım bu coşkum. Amin Allah gönlümüze göre versin inşallah ...

Son düzenleme:

Amin bebegim 8.ayimiz deniyoriz. Bu ay ovu.test aldm erken yumurtluorum sandim 17.gun yumurtluomusum. 5 gun oldu yumurtlayali insallah tutmus..

Koçişimi Çokk SeviyoruM

Amin bebegim 8.ayimiz deniyoriz. Bu ay ovu.test aldm erken yumurtluorum sandim 17.gun yumurtluomusum. 5 gun oldu yumurtlayali insallah tutmus..

Koçişimi Çokk SeviyoruM

İnşallah tutmuştur tatlışım.. Çok ara verme ilişkiye yumurtlama gününü takiben denemeye devam yavrum. Hamile kalma oranın daha yüksek olur

İnşallah tutmuştur tatlışım.. Çok ara verme ilişkiye yumurtlama gününü takiben denemeye devam yavrum. Hamile kalma oranın daha yüksek olur

Ben hep degerlendirdim bebegim 5 gun gecti yumurtlamadan. Bundan sonra yavas yavas 2 gunde 1 e dusurucem.. regl 9 gun kaldi 9 gun nasil gecicek acaba

Koçişimi Çokk SeviyoruM

Ben hep degerlendirdim bebegim 5 gun gecti yumurtlamadan. Bundan sonra yavas yavas 2 gunde 1 e dusurucem.. regl 9 gun kaldi 9 gun nasil gecicek acaba

Koçişimi Çokk SeviyoruM

Geçip gidiyo canım düşünmemeye çalış kimi regl önceside yapıyor. Çıkan varmış öylede ama en güzeli regl gecikmesi sonrası...

Geçip gidiyo canım düşünmemeye çalış kimi regl önceside yapıyor. Çıkan varmış öylede ama en güzeli regl gecikmesi sonrası...

Aynen tatlim bn regl gunu yapmayi dusunuyorum insallah olumlu sonuclar alirim. Yumurtlamadan sonraki 5.gun sol kasigimdaki agri devam ediyor ve gogus ucum hassas bakalim kismett

Koçişimi Çokk SeviyoruM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…