Pregnyl 5000 acil yardım !

hijabiqueen

İstanbul mu
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2013
771
484
kızlar merhaba benim yarın sabah çatlatma iğnesi vurulmam gerek. geçen ay ovitrelle vurulmuştum bu ay Pregnyl 5000 den 2 adet aldım( daha ucuz diye)
ama nasıl kullanılır bilemiyorum. doktorumu aradım acil işi çıkmış benim soramadım. benim de sabaha karşı vurulmam lazım.
Siz nasıl kullandınız?
Kaç doz kullandınız?
bana yazar mısınız lütfeeeen
Teşekkürler şimdiden

kızlar merhaba benim yarın sabah çatlatma iğnesi vurulmam gerek. geçen ay ovitrelle vurulmuştum bu ay Pregnyl 5000 den 2 adet aldım( daha ucuz diye)
ama nasıl kullanılır bilemiyorum. doktorumu aradım acil işi çıkmış benim soramadım. benim de sabaha karşı vurulmam lazım.
Siz nasıl kullandınız?
Kaç doz kullandınız?
Teşekkürler şimdiden
2 doz aynı anda vuruluyor. ben bu ay 3. defa vuruldum bekliyorum. 5bgün oldu

Siz nasıl kullandınız?
Kaç doz kullandınız?
Teşekkürler şimdiden
ama neden sabaha karsı özellikle bn 3aydır aksam üstü 5de oluyorum öyle denk geliyo. ilişkiyi 36saat sonra sabahakarsı 5de veriyo doktorum

Merhaba ben pregnyl iğnesini ilk defa vurduracağım. Sorularım biraz çok:) Acaba gebelik testi ne zaman yapılıyor? Vücuttan ne zaman atılıyor? İğneyi vurdurduğum gün test yaptırsam sonucum pozitif çıkar mı? Ek olarak ayda kaç kere vurduruyorsunuz?

Merhaba ben pregnyl iğnesini ilk defa vurduracağım. Sorularım biraz çok:) Acaba gebelik testi ne zaman yapılıyor? Vücuttan ne zaman atılıyor? İğneyi vurdurduğum gün test yaptırsam sonucum pozitif çıkar mı? Ek olarak ayda kaç kere vurduruyorsunuz?
bu iğne çatlatma iğnesi olarak kullanılmak istendiğinde bildiğim kadarıyla pregnyl5000 inden iki adet iki doz bir su karışı vuruluyor. yumurtaların gerekli olgunluğa eriştiğinde doktor ne zaman vurulacağını söylüyor. evet vurulduktan 12 güne kdr iğne etkisi devam ediyor ve sonuçlar pozitif çıkıyor. (kişiden kişiye değişir tabi)
ayda sadecw 1 kez yumurtlandığı için ayda sadece 1 kez vuruluyor diye biliyorum

X