Doğuma Hazırlık Prenses için isim anketi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Prenses için isim anketi

• Betül

• Bahar

• Melek

• Gülsüm

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

Shr19

Mommysprincess
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2018
209
151
Uzun düşünüp taşınmalar sonucunda bir isim listesi hazırladık ama baktık ki listenin sonu bile gözükmüyor zorlaya zorlaya 4 isimde karar kıldık :21:İsim seçerken anlamının da güzel olmasına dikkat ettik. Siz olsaydınız hangisini tercih ederdiniz?:anneadayı:

Valla şuraya isim anketi açanlar arasında en düzgün isimleri seçensiniz. Diğerlerini ilk defa duyuyordum hep. Bence Melek Asmin çok güzel. Asmin yok orda ama çok güzel bir bebekte duymuştum bu ismi. Melek isminden yanayım.
Vallahi cevabı okuyunca "biliyorum" diyerek kahkaha attım :halay:çünkü gerçekten şimdiye kadar hiç duymadığım isimleri okudum forumda. Ne diyeyim tercih meselesi :KK52:

Ayy gerçekten çok beğendim anketindeki isimleri.:KK200:
Hep aynı, özenti isimleri görmekten gına gelmişti valla.

Bahar veya Gülsüm diyorum ben :KK73:

Betül isimli öğrencilerim arkadaşlarım hep çok zeki kızlardı :) melek diye de melek gibi öğrencilerim oldu :) ama en favori ismim Bahar :KK66: kesinlikle Bahar :)

Bende kizimin edini melek koydum. Melek diyince aklima hep ,candan ercetin in sarkisi geliyordu ; biliyorum sen bir meleksin ... Klibinde cok tatli bir bebis vardi. :emir_bebek::KK37:

X