'prensesi'kitap okuma günleri 6.anket

haydi yeni anketeee seçin bakalım arkadaşlar

• 'Uçurtma Avcısı'-Halit Hüseyni(Khaled Hüosseini)

OY: 5 29,4%
  • 'Leyla'-Alexadnra Cavelius

OY: 9 52,9%
  • 'Ejderha Dövmeli Kız'-Stieg Larsson

OY: 2 11,8%
  • 'En Son Yürekler Ölür'-Canan Tan

OY: 1 5,9%

• Ankete Katılan
    17
kızlar seçilen kitap leyla olucak sanırım anketi ne zaman bitiriyoruz
bu arada ben leyla yı okudum ve bir günde bitirdim süper bir kitappppp

Kızlar Leyla önce gidiyor ama Leyla'ya oy verenlerden biri kim?
ben, siluistu, gnydn64 ve hande80 Leyka'ya vermiş ama birini bulamadım.

Bundan sonra anket açacaklar lütfen anketi zaman sınırlı ve kimin hangi seçeneğe oy verdiğini görebilmemiz için açık anket yapın.

ben oyumu leylaya verdim..hatta dayanamadım kitabı ladım bile..arkadasım göz atarken bır kısmını okudu resmen..daha sonra bunlar gerçek mi diye sordu bende evet dedim..suratında öyle bir ifade belirdi ki anlatamam..sanırım çok trajik bir hikaye bizi bekliyor(bu arada leylanın secilecegini düşünüyorum)

herkes oyunu kullandı mı acaba?evet leyla seçildi bile bence
ilk defa anket açtım sarissa oraları görmemişim herkes kime oy verdiğini yazarsa sorun olmaz sanırım

Toplam 9 oy var. Eğer dışarıdan oy kullanan olmadıysa listeye göre oy kullanmayan 4 kişi var. Acele etmeyin bence 4 kişi sonucu rahatlıkla değiştirebilir.

maiberf
ameli
smoker
glntpl
Punchshe daha hiç yorum yazmamışlar oy kullanmayanlarda onlardır heralde özel msj atayım onlarada

maiberf nerelerdesin cnm yaaa??

şu an leyla önde gidiyor bakalım diğer arkadaşlarda kullansın oyunu

oyumu leyla dan yana kullandım kızlar hadi bakalım hayırlısı olsun :)
kesinleşince söyleyinde alıp okuyayım :))

bu arada geçtğimiz ayın anketine yorum yapamadım çünkü tatildeydim :) kısaca buraya dipnot düşeyim
beğenmedim ile beğendim arasında bir yerdeydim..
içsel hesaplaşmalar vs aslında güzel olmasına rağmen benim okumayı pek tercih etmediğim romanlardandı ...

Off sorma. Düğün ortamında insan kendinden birşeyler bulabiliyor.
Yazarın uslubunu da sevdim aslında ama yine de kitap çok benim tarzım değil.
Hala bitiremedim

çok sevdiğim 2 öğrencim var.
sürekli kitap alışverişi yaparız.
onlarda varmış bu kitap
haftaya getirecekler sağolsunlar
haftaya başlayacağım okumaya

Artık oy kullanan yok heralde.
Ben Leyla'nın siparişini verdim.
Gelince hemen başlayacağım.

selam hanımlar devamsızlık yapmakla beraber arada ce diyorum sakın ha adımı listeden çıkarayımd emeyin alimallah yakarım topici.oyum Leyla kızımıza gitmiştir hayırlı uğurlu ola.çok yoğunum pek gelemiyorum sakın ha ismim unutulmayaaaaaaa

Maiberf bu kadar yoğun olacak ne yapıyorsun sen, gerçekten merak ediyorum :26:

maiberf hoşgeldin ve gülegüle :) gelişinle gidişin bir oluyor çok yüklenme canım kendine :)) çok yorma kendini bukadar yoğunluk arasında bizede zaman ayırıyorsun ya teşekkürler canım

evet kızlar yeni kitabımız hayırlı olsun umarım en az bnm kadar beğenirsiniz :13:

Kızlar kaç günde bitireceğiz bu kitabı. En son ne kararlaştırmıştınız malum ben yumurtlayıp gelene kadar uzak kaldım topicten..

kızlar kitap okumayı çok severim listedekilerin hepsi elimde ama artık 1-2 günde bitiremiyorum kitapları ne yazıkki.ççocuk bayağı engel oluyor.ne kadar zamanda bitmesi lazım..belki bende girebilirim.

Kızlar kaç günde bitireceğiz bu kitabı. En son ne kararlaştırmıştınız malum ben yumurtlayıp gelene kadar uzak kaldım topicten..
Burcum zaten ilk hafta geçti.
Ay sonuna kadar ancak okunuyor.
kızlar kitap okumayı çok severim listedekilerin hepsi elimde ama artık 1-2 günde bitiremiyorum kitapları ne yazıkki.ççocuk bayağı engel oluyor.ne kadar zamanda bitmesi lazım..belki bende girebilirim.

Canım listedekilerden sadece seçilen kitabı okuyoruz.
Yani bu ay Leyla'yı okuyup yorumlayacağız.
Katılmak istiyorsan adını ekleyelim listemize.

ben su an suc ve ceza yi okuyorum ama onun bu ay icinde bitmek gibi bir niyeti yok sanirim leyla yi da cok merak ettim zaten dostoyu okurkende karsidan huzunlu huzunlu bakip duruyor.gel bana..gel bana..diyor gerci bu aralar pek aglayasimda yok ya..bu arada herkese iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…