'prensesi'kitap okuma günleri 6.anket

haydi yeni anketeee seçin bakalım arkadaşlar

• 'Uçurtma Avcısı'-Halit Hüseyni(Khaled Hüosseini)

OY: 5 29,4%
  • 'Leyla'-Alexadnra Cavelius

OY: 9 52,9%
  • 'Ejderha Dövmeli Kız'-Stieg Larsson

OY: 2 11,8%
  • 'En Son Yürekler Ölür'-Canan Tan

OY: 1 5,9%

• Ankete Katılan
    17
ben kitabımı henüz bitiremedim arasıra okuyorum fakat beni pek sarmadı leyla'yı okuyup ağlamakta istemiyorum zaten havalar kötü ben başka kitap okusam olurmuuuuuuuuuuu.

Hepimiz başka kitaplar okuyoruz zaten Ameli.
Yani burda ortak seçtiğimiz kitabı okumak ayrı bir şey.
O zaman böyle bir uygulamanın ne anlamı var ki?
Yine de sen bilirsin tabii kimse istemediğim kitabı zorla okutamaz sonuçta.

hanımlar facebookta Favori Canım Okulum sayfasını beğenip,okullar bölümünden,ŞEHİT PİYADE ER LOKMAN TIKNAZOĞLU İÖ.OKULU'nu destekleyebilir miyiz?
her gün kişisel zevklerimiz için onlarca sayfayı begeniyoruz..bu seferde birine yardım etmek için olsun arkadaslar..eger desteklerseniz sizin sayeniz de o okulun bir fotokopi makinası olacak..bunu olabildigince çok kişiyle paylaşırsanız sevinirim..

Ben kitaba başladım.
Güzele benziyor ama dili çok basit.
Çocuklar için yazılmış bir roman okuyormuşum gibi hissediyorum.

evet dili cok basit..bu sayede kitabin yarisi bitti bile..ama yasananlarin dehseti ne dili,ne uslubu ne de baska bir seyi dusunduruyor insana..butun bunlarin gercekligi agir geliyor insana sanirim

Ben de bitirdim.
Dili çok basit, okurken insan edebi bir zevk hiç almıyor.
Ama yaşanmış şeyler o kadar acı ki insan ister istemez etkileniyor.
Okurken içim acıdıysa da muhtemelen anlatımın yeterince etkileyici olmamasından beni ağlatmadı.
Okurken hep bu kadar ağır şeyler yaşayan bir insan nasıl yaşamını sürdürme konusunda bu kadar istekli olabilir, diye düşündüm.

Son düzenleme:
slm kızlar ne var ne yok?
iş yoğunluğundan giremedim forma kitabı bitiren arkadaşlarımız var ne güzell

valla kitaba baslayan iki bilemedin uc gune bitiriyor zaten..diger arkadaslarda bitirir zannedersem..bu arada calisan bayanlara imreniyorum ya keske bende is bulabilsem

valla kitaba baslayan iki bilemedin uc gune bitiriyor zaten..diger arkadaslarda bitirir zannedersem..bu arada calisan bayanlara imreniyorum ya keske bende is bulabilsem

evet cnm bnde 1 günde bitirmiştim çok etkilenmiştim yaşanan olayların gerçek olması beni daha çok etkilemişti
ben de bazen ev de oturanlara imreniyorum cnm ya öğlene kadar yatmak uyumak istiorum sabahları kalkmak zorunda kalmak öle zor geliyor ki bana..ama yine de çalışmak en güzeli inş. sende gönlüne göre bi iş bulursun

uyumak tatli ama uykuylada hayat gecmiyor..okaninda dedigi gibi aslinda hayat sokaklarda..insallah bulurum ya bu arada kitabi kac kisi okuyor?

X