'prensesi'kitap okuma günleri 6.anket

haydi yeni anketeee seçin bakalım arkadaşlar

• 'Uçurtma Avcısı'-Halit Hüseyni(Khaled Hüosseini)

OY: 5 29,4%
  • 'Leyla'-Alexadnra Cavelius

OY: 9 52,9%
  • 'Ejderha Dövmeli Kız'-Stieg Larsson

OY: 2 11,8%
  • 'En Son Yürekler Ölür'-Canan Tan

OY: 1 5,9%

• Ankete Katılan
    17
cnm nasıl bir gariplik var ben de bi sorun yok
bu arada kızlar nerdesiniz yaw
burcucum ne alemdesin bebiş napıooo
maiberf yok sarissa yok kimse yok :2:

Burdayım, geldim canım... Ben kitaba başladım da bebişle ilgilenmekten bir şey anlamadım ki :))) tekrar baştan başlayacağım. Gelen giden derken kitabı doğru dürüst okuyamadım. Bebiş iyi canım, büyüyor. Şimdi yeni ağşamalar geliştirdi kendine çığlık atmayı da öğrendi :)) Bu hafta bir kaç fotosunu daha ekleyeceğim bak bakalım ablası çok büyümüş mü benim melek kuzum..

Maiberfim neredesin yaw, msnde de görmüyorum artık seni.. Özlettin kendini güzel gözlü örtmenimmm.

Burdayım, geldim canım... Ben kitaba başladım da bebişle ilgilenmekten bir şey anlamadım ki :))) tekrar baştan başlayacağım. Gelen giden derken kitabı doğru dürüst okuyamadım. Bebiş iyi canım, büyüyor. Şimdi yeni ağşamalar geliştirdi kendine çığlık atmayı da öğrendi :)) Bu hafta bir kaç fotosunu daha ekleyeceğim bak bakalım ablası çok büyümüş mü benim melek kuzum..

cnm bnm Allah kolaylık versin sana biz de yakında başlıcaz çalışmalara ama çok korkuorum artık senden öğrenirim pek çok şeyi kitap hemen okunuyo zaten başlarsan bitirirsin cnm evet ya ekle resimlerini de bakalım büyümüştür tabi şimdi pek tatlıdır ooo

cnm nasıl bir gariplik var ben de bi sorun yok
bu arada kızlar nerdesiniz yaw
burcucum ne alemdesin bebiş napıooo
maiberf yok sarissa yok kimse yok :2:

Ben hep burdayım da Prensesi kimse olmayınca bir şey yazmak içimden gelmiyor.
Takip eden sayısı oldukça azaldı sanırım.
Oy kullanan çok oluyor da okuyup yorumlayan aynı oranda olmuyor sanki :KK19:

Ben hep burdayım da Prensesi kimse olmayınca bir şey yazmak içimden gelmiyor.
Takip eden sayısı oldukça azaldı sanırım.
Oy kullanan çok oluyor da okuyup yorumlayan aynı oranda olmuyor sanki :KK19:

Evet, sana katılıyorum. Oy kullanan çok oluyor ama yorumlayan pek yok gibi. Ben de daha bitiremedim bitirince yorumları yazacağım bir ara.
Sen nasılsın, bebeiş nasıl bu arada?

cnm bnm Allah kolaylık versin sana biz de yakında başlıcaz çalışmalara ama çok korkuorum artık senden öğrenirim pek çok şeyi kitap hemen okunuyo zaten başlarsan bitirirsin cnm evet ya ekle resimlerini de bakalım büyümüştür tabi şimdi pek tatlıdır ooo

Senin kan değerleri ne durumda canım, umarım düzelme vardır. Başlayın tabi çalışmalara :emir_bebek: Korkulacak bir şey yok şekercim. Ekledim albüme fotoğrafları :nazar:

hanimlar nasilsiniz..her kitap hakikaten yeni bir bilgi gercekten..leylayi okuduktan sonra hep merak ettigim ve cocukluguma denk gelen bir donemi arastirma ihtiyaci duydum..bosna savasinda muslumanlara yapilan eziyete nato ve bm seyirci kalmasinada cok sasirdim

yazik o bir cok ozelligini ornek aldigimiz avrupa boyle bir soykirima seyirci kalmasi cok kotu..gerci pek sasirmamam lazim zaten gunumuzde her ne kadar amerikayi somurge devlet olarak degerlendirsekte netice de abdnin kokeni ingiltere ki ingiltere fransa zamanin bas somurge ulkeleri,almanya desek ikinci dunya savasi malum..

Gecenin bu saati leylayi dusunmek pek hayirli degil sanirim yani o kizin yasadigina kacimiz dayanabilirdi ki..hatta belki o kiz sansli olanlardan bir tanesi bence cunku onun sarilip guvenebilecegi bir ailesi hala var peki ya olmayanlar..oyle bir yerden kurtulup ailesine kavusacagini dusunup umitlenen daha sonra ailesininde farkli kaderi yasamadigini gorup yikilanlar..bosna da su an adi aklima gelmeyen bir kelebek varmis. bu kelebegin kondugu yerlerde toplu mezar cikarmis..halk bu kelebegi takip edermis belki sevdiklerinin cesetlerini bulabilirler diye..

olayin sosyal yonune cok takildim :) yazar hakkinda sunu soyleyebilirim belli ki gazeteci bi ablamiz..muhtemelen bir yazi dizisinden veya bir roportajdan alinip kitap haline getirilmis o nedenle edebi bir dil ortaya cikmamis zaten kitabin uslubundan ziyade yasananlar insani etkiliyor..eger bu olaylar cercevesinde kitap yazilmamis olsaydi pek bir degeri olacagini sanmiyorum..

Senin kan değerleri ne durumda canım, umarım düzelme vardır. Başlayın tabi çalışmalara :emir_bebek: Korkulacak bir şey yok şekercim. Ekledim albüme fotoğrafları :nazar:

cnm saol sorduğun için daha kan tablomu düzeltemedim malesef istediğim gibi sonuç alamıorum ama bakalım herşeyin hayırlısı tatlım resimleri bulamadım ben yaaa:KK50:

olayin sosyal yonune cok takildim :) yazar hakkinda sunu soyleyebilirim belli ki gazeteci bi ablamiz..muhtemelen bir yazi dizisinden veya bir roportajdan alinip kitap haline getirilmis o nedenle edebi bir dil ortaya cikmamis zaten kitabin uslubundan ziyade yasananlar insani etkiliyor..eger bu olaylar cercevesinde kitap yazilmamis olsaydi pek bir degeri olacagini sanmiyorum..

evet cnm katılıyorum sana insan okuyunca psikoloji bozuluyor bikaç gün kitabın içinden çıkamıyorsun ama dediğin gibi yaşananlar gerçek olduğu için kitap bu kadar okunası bi hal alıyor olaylar insanı içine çekiyor diline falan insan aldırmıyor bile

burcu_brc nin resimleri bende goremedim acaba telefonla baglandigim icin mi? cok merak etmistim halbuki :\

cnm saol sorduğun için daha kan tablomu düzeltemedim malesef istediğim gibi sonuç alamıorum ama bakalım herşeyin hayırlısı tatlım resimleri bulamadım ben yaaa:KK50:

Fotoğraflar albümde canım. İlk fotoğrafını koyduğum albümün içinde şimdi neden görünmedi anlamadım. Bir kaç tane daha ekleyeyim bakalım görünecek mi

tesekkur ederim burcu..masallah cok tatliymis:KK8: allah nazarlardan korusun ikinize de cok benziyor ya..

esinle sende benziyorsun birbirinize ben hep boyle birbirine benzeyen ciftlerin birbirlerinin ruh esi oldugunu dusunurum

esinle sende benziyorsun birbirinize ben hep boyle birbirine benzeyen ciftlerin birbirlerinin ruh esi oldugunu dusunurum

:nazar: :KK69: severim kocacığımı. Allah herkese böyle hayırlı evlilikler nasip eder inşallah. Ben de senin gibi düşünürüm canım bu yüzden bizi benzetmen hoşuma gitti :KK71:

X